Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    O zaman odalar pek istedikleri gibi gitmemiştir. Zaten sıkıntılı döneme girdik yeniden diğer uçan firmalar da bı duruldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NicolasBrody

quote:

Orijinalden alıntı: t3ksas

quote:

Orijinalden alıntı: extraordinaryman45

Sueno Mart ayı olmasına rağmen Haziran başı fiyatlarını değiştirmedi. Insallah hizmet kalitesinde bir düşüş olmaz.

suenoda birşey mi var bende bilmiyorum bende takip ediyorum. 4, 5 aydır fiyatlar aynı ne azalma ne yükselme var.

yok hocam ben iki haftayı özellikle takip ediyordum ikisindede 200er 300er liralık artış oldu ama genelinde değişim olmadı bana mı kasıtları var anlamadım

ben eylüle bakıyorum fakat hep aynı
  • Kusadasi korumar ephesus bu yil acilamiyacakmis. Ets satiyordu. Ben santiyeyi aradigimda Temmuza insallah dediler. Ets 1 nisandan itibaren satiyordu. Benim bildigimi ets bilmiyor. Gecen hafta aradilar ets den acilmiyor diyor. 2018 e degisim teklif ediyor iki gun hediye edecekmis. Sacmalik

• otel fiyatlarina bakarken dikkatimi cekti
    https://www.etstur.com/Rixos-Beldibi/Fiyat-Tablosu

27 nisana dek 168 lira..neden boyle ucuz bu tarihlerde?seytan durtmuyor degil bi 3-4 gece kacamak yap..
  • Fiyatlar daha da düşecek bence,dikkat ederseniz önceden nisan ayında oteller açılmaya başlardı şimdi mayıs sonu hazirin gibi açılıyo oteller.ruslar zaten gelmiyor şimdide almanlar,hollandalılar ve fransızlar gelmicek rezervasyonu yapanlarda iptal ediyor malum olaylardan sonra.bir çok otelde bu yaz için yeterli rezervasyon almadığı için açmıycak bile.

• radko kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizin alakası yok. bizim millet 9 taksit alır yine doldurur otelleri. Şu an bile hafta sonu bolu sapanca vb ye gidin boş odalı otel yok

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Ben bodrum,marmaris,antalya üçgeninden bahsediom o dediniz yerler dolması normal arap ve iranlı kaynıomuş oralar

• İlk defa evli yani aile olarak tatile gideceğiz tavsiye istiyorum.

*3 yaşında kızım ben ve eşim.( Kızımın deniz ve havuz ile ilk tanışması olacak)

*Bölge belirlemedik [ nefes alsın yeter :) ]

*Tarih 26 temmuz - 31 temmuz

Bütçe 2000-2500 civarında alkollü UHD şeklinde onero lütfen.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rLzApex -- 16 Mart 2017; 2:21:26 >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Acilamayacagi cok belliydi acikcasi. Cok gec kaldilar santiyeyi baslatip ruhsat problemini cozmekte. Ilk sene her otel risklidir. Su anki fiyatlardan degisim talep edebilseniz keske.

• quote:

Acilamayacagi cok belliydi acikcasi. Cok gec kaldilar santiyeyi baslatip ruhsat problemini cozmekte. Ilk sene her otel risklidir. Su anki fiyatlardan degisim talep edebilseniz keske.

Onu onerdiler ama kusadasinda iki otel oneriyor. İkisinde de aquapark yok. Cocuklar aquapark istiyor.

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Hangilerini oneriyorlar?

• t3ksas kullanıcısına yanıt
    11-16 eylül arası bakıyordum 2900 dü geçen ay 3150 oldu hocam 18 eylülden sonrası sabit sadece o hafta değişti
  • Bu arkadaşımızın sorusu sizlerede yardımcı olabilir diye paylaşıyorum.

Hocam mrb,tatil için rezervasyon yapmak istiyorum ama,kafam allak bullak oldu araştırmaktan.
    5 gece için Antalya tarafında,denizi çabuk derinleşmeyen,güzel bi havuzu olan,yemekleri idare eden,tavsiye edebileceğiniz her şey dahil bi otel var mı acaba?
    Bu arada 7 aylık bi bebeğimiz var,onunla rahat hareket edebileceğimiz bir yer tavsiye edebilirseniz çok mutlu olurum,şimdiden teşekkürler.

Merhaba, Antalya merkezde denizi çabuk derinleşmeyen bir bölge bulunmuyor. Yani 10 metreden sonra boyunuzu geçer. Çocuğunuz küçük olduğuna göre zaten çocuk dostu bir otel bakmanızada hiç gerek yok bence. Size fiyatı uygun, mütevazi ve deniz ile iç içe ve yemek kalitesi ödediğiniz ücrete göre çok iyi olan. Deniz ve plajdan son derece memnun kalacağınız bir önerim var. Justin Beach incekum. Burayı değerlendirebilirsiniz. genelde avrupalı turist ağırlar. fiyatları araştırın isterseniz. Ancak havuzları büyük değildir. Burası kumsal ve deniz için tercih edilen bir tesis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYMBOL07 -- 16 Mart 2017; 21:52:50 >
  • Ağustos ayının ortalarında Alanya'da ultra herşey dahil hotel önerebilecek var mı F/P ?

Teşekkürler...

EDİT: Nashira veya Green Beach düşünüyorum tecrübesi olan cevap yazabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sealine -- 17 Mart 2017; 0:24:47 >
  • Herkese iyi günler,

Eylül ayında eşimle birlikte spice hotel e gitmeyi düşünüyoruz, 5 gece 6 gündüz, ets de fiyat 2680 tl çıkıyor. Sizce nasıl ? Gecen sene ekim ayında

balayına maxx royale gitmiştim bu paraya 4 gece mükemmel bir oteldi. Şu an fiyatlar uçmuş resmen.
  • Annem arkadaşı ile tatile gitmeye karar verince Selge beach den vazgeçerek sentido gold island otele karar verdik. Biraz ekonomik olsun isteyince anca bunu buldum 11-15 eylül birde q platinium sanırım bu oteller nasıldır bilen giden var mıdır acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: endüstri_şef

Herkese iyi günler,

Eylül ayında eşimle birlikte spice hotel e gitmeyi düşünüyoruz, 5 gece 6 gündüz, ets de fiyat 2680 tl çıkıyor. Sizce nasıl ? Gecen sene ekim ayında

balayına maxx royale gitmiştim bu paraya 4 gece mükemmel bir oteldi. Şu an fiyatlar uçmuş resmen.

siz maxx royale gitmiş biri olarak porsche dan inmiş gibisiniz su an diger otellere bu açıdan bakmanız lazım

ben spice a iki sene önce gittim teyit almama rağmen 3 eylülde bayi toplantısı yapıldı ve grup çok rahatsız ediciydi

ayrıca eşim yemekten zehirlendi bir gunumuz hastane ve odada geçti otel gerçekten geniş ve ferah ama kötü yönetiliyor

bunlar bizim yaşadıgımız sıkıntılar size olacak diye bir şey yok ayrıca 2 arkadaşımda gitti onlar normal tatillerini yapıp döndüler
  • Beyler merhaba ben annem ve 13 yaşındaki kardeşimle tatile gitmeyi düşünüyoruz.Bütçe 3000 lira.13 yaş ücretsiz oteller varsa da bütçe bu ona göre biseyler önerirsiniz sevinirim.

• quote:

Gecen sene 29 Mayis 4 Haziran odedigim rakam 3600 tl idi deluxe tarafi icin. Bu sene su anda 4 9 haziran arasi 2800 deluxe tarafi oda fiyati var.

gecen sene gittiginiz tarihler ramazana denk gelmiyorken bu sene denk geliyor diye olmasin ?
  • Arkadaslar selamlar

25 Temmuz 29 Temmuz 2 yetıskın 1 bebek 1.5 yasında 4 gece 2000 tl civarı hd otel araştırıyorum pek istediğimi bulamadım sanırım denizi hemen derinlesmeyen yiyecek içecek kalıteli olması gerekıyor havuzu onemli kriter değil önerebilecekler yazarsa sevinirim

Ayrıca sentido numa bay bu otel bu sezon acılacak plajı biraz garıp geldi otelde hosuma gitti aslında denizi hemen derinlesirmiki Forumdan arastıran oldumıki acaba

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.