Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shafter

quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

quote:

quote:

quote:

Nerede var acaba 2017 fıyatları?

Booking.com üzerinde bahsetmiş olduğum otel için rezervasyon yada ödeme ile satın almak şuan mevcut.

Fiyat hakkında yorumunuz nedir ?

baktimda aslinda 2500 civarina iptal edilebilir sekilde olsaydi iyiydi
    fakat iptal edilemeyen 2600
    edilebilen 3200 gozukuyor bu yuzden pahali geldi..

bu otel icin psikolojik sinirim temmuz sonuna 2500 tl :)

Beklesek düşermi artarmı bilemedim.

Aslında alınmayacak bir rakam değil. 2500 veren 3000 de verir
    Fakat booking, tripad vs yerlerden rezervasyon yaptırmaya çok soğuk bakıyorum.sonuçta otellerde bi muhatapları yok..fakat ets, jolly gibi acenteler çoğu otelde kendi adamları bile var.. Bilemıyorum ben mi yanlış dusunuyorum ancak düZgün bi acenteden yaptırmayınca otele giriş yapana dek diken ustunde oluyorum.

Bu sene gittiğimde Jiva Beachde; ETS nin full time görevli elemanı mevcuttu. Bir sıkıntı olup olmadığını memnun kalıp kalmadığımız ara ara sorup ilgilendi, ve en önemlisi; bizi 1 gece alakart restoran hakkımız olduğu konusunda bilgilendirip restorana rezervasyonu yaptırdı ve çok güzel bir akşam yemeği yememize vesile oldu..

• zvzv Z kullanıcısına yanıt
    Buyüzden tatilleri ets vb yerlerden almak lazım. Erken rez acıldıgında direk alacağım bu oteli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Bookıng dünyanın en büyük acentalarından biridir.Ets falan hikaye Bookıngın yanında.Bookıngın kişiye ihtıyacı yok.İsmi bile yetıyor.Oteller bookıng yorumlarına cok önem verirler.Çünkü yapacağınız yorumları tüm dünya görür.Ets Jolly de sadece Türkiye de görülür.Ben bookıng el gittiğim her otelde el üstünde tutuldum.Otele girmeden önce istediğim her seyı soyledım ve yaptılar.Mesala odaya erken giriş 9-10 arası girmek istediğimi belirrtim.Saat 9.30 da sabah odam hazırdı.Hiç çekinmeden burdan alabılırsınız.Fırsatlarını takip edin.

• quote:

quote:

quote:

Nerede var acaba 2017 fıyatları?

Booking.com üzerinde bahsetmiş olduğum otel için rezervasyon yada ödeme ile satın almak şuan mevcut.

Fiyat hakkında yorumunuz nedir ?

baktimda aslinda 2500 civarina iptal edilebilir sekilde olsaydi iyiydi
    fakat iptal edilemeyen 2600
    edilebilen 3200 gozukuyor bu yuzden pahali geldi..

bu otel icin psikolojik sinirim temmuz sonuna 2500 tl :)

booking bazen sazan avlamaya çalışıyor

Etsten 5 gün için baktığım antalya oteli 1350TL iken , bookingte aynı tarih aralığında 2160 idi .

bookingten alınmayacak zamanlar var , o da şu an .

• quote:

2017 eylül ayı balayı için Voyage Belek iyi midir? Önerisi olan var mı ?

Ultra herşey dahil ve 5 gece planlıyorum.

voyage sorgunda kaldım ..Ve kalite bir otel ,voyage belek sorgundan daha pahalı ..voyage ve maxx royal grubu ETS nin sahibinin .. tek eksileri çok pahalı olmaları
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    voyage belekte adult bölümü var hiç çocuk yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: NicolasBrody

Deniz bolumunde de var miydi hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Var hocam iskelelerden bir tanesi +16 bebekli ve çocuklu aileler kullanamıyor o bölümü

• quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

quote:

quote:

Var hocam iskelelerden bir tanesi +16 bebekli ve çocuklu aileler kullanamıyor o bölümü

Çok iyiymiş hocam o zaman , gidilebilir boylece

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultimasalida

quote:

quote:

Çok iyiymiş hocam o zaman , gidilebilir boylece

hocam düşüneceğiniz tek şey fiyatı olsun onun dışında rahat edermiyim temizmidir yemekleri içkileri nasıldır vs bunları hıc dusunmeyın cunku gerçekten hepsinin karşılığını alıyorsunuz

• 2017 Tatil Fırsatları başlığı hayırlı olsun cümlemize. Bakalım önümüzdeki yaz fiyatlar nasıl olacak? Geçen yaz fiyatların pahalı olduğu görüşü vardı. Erken rezervasyon dahi yapsak, yine de adamakıllı bir otel için iki kişi 1 haftalık tatile 2.000-2.500 civarı para ödemek gerekiyordu.

• 2017 de açılacak yeni otellerin listesi belli oldu mu ?
    2016 da yeni açılan otellerde ilk sezon da kalanların yorumları oldukça çelişkili geldi bana, ilk sezon olması sebebiyle değişik durumlarla karşılaşanlar var galiba.
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: browner

2017 de açılacak yeni otellerin listesi belli oldu mu ?
    2016 da yeni açılan otellerde ilk sezon da kalanların yorumları oldukça çelişkili geldi bana, ilk sezon olması sebebiyle değişik durumlarla karşılaşanlar var galiba.

Ben 2016'da yeni açılan Aquasis Deluxe otelde kalmıştım. Sorun yaşamadım hocam. Fakat ufak tefek eksikler vardı, büyütülecek kadar olmasa da.

• önlerden yerimizi alalım
  • yeni açılan titanic deluxe bodrumun oradan servisle geçtik ben pek begenemedim bulundugu koyu hizmetten şüphem yok ama önunden gecerken ben buraya gelmem dedim yani.Gidecek arkadaşlar resimlerden iyi incelesinler bulundugu yeri, koyu
  • Booking te başlamış bazı 2017 erken rezervasyonlar. Ama insanlar yerli sitelerde fiyatları görmeden kıyaslayamıyorlar sanırım.
  • Muhtemelen bu ayın sonuna doğru ETS nin yine klasik Burcu Esmersoylu erken rezervasyon reklamları dönmeye başlar diye düşünüyorum.. Tabi bunu Jolly ve diğerleri de sonrasında daha hafif yollu izler....
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt
    Bu yorumu size yakıştıramadım.. Valla ben eşim ile birlikte 5 gece kaldım 9. ayda. Bu konuyu epeydir takip ediyorum, yazmayacaktım ama sizin bu taraflı yorumunuzdan sonra yazmaya karar verdim. Biz Mega Saraydan özellikle relax havuzdan ve yemekhane kısmından çok memnun kaldık. Lütfen yorum yaparken her kezin yerine değil kendi yerinize yorum yapın. Ve artık bu megasaray konusunun da 2017 tatil fırsatları bölümünde tartışılmamasını rica ediyorum.. Varsa fırsat konusu yazın..
  • Jiva Beach Resort de karar kıldık. Erken rezervasyonların başlamasını bekliyoruz artık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.