Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meşhur mega saray otel hakkındı geçen hafta şöyle bi yorum yapılmış🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün innvista otele giriş yaptım otel güzel ve dizayn kaliteli şu ana kadar gördüğüm tek sorun f/p oteli olmasından kaynaklı müşteri profili çok düşük bu da otelin elinde olan birşey değil.

Adam zonta olunca yediği yemeği veya elindeki herhangi bir çöpü pisliği direk yere atınca otelin elinden birsey gelmiyor yoksa çalışanlar iyi niyetli gayretli ilk izlenimlerim bu diyebilirim rez iptal ettirip başka bir oteli çok düşünmüştüm iyiki iptal ettirmemi?im.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

Bugün innvista otele giriş yaptım otel güzel ve dizayn kaliteli şu ana kadar gördüğüm tek sorun f/p oteli olmasından kaynaklı müşteri profili çok düşük bu da otelin elinde olan birşey değil.

Adam zonta olunca yediği yemeği veya elindeki herhangi bir çöpü pisliği direk yere atınca otelin elinden birsey gelmiyor yoksa çalışanlar iyi niyetli gayretli ilk izlenimlerim bu diyebilirim rez iptal ettirip başka bir oteli çok düşünmüştüm iyiki iptal ettirmemi?im.

En sevmediğim şey işte. Arkadaş en son tatili İzmir'de öğrenciyken yapmıştım oda 2 gündü, bir tatil yapacağız bin tane şeyi düşünmek zorunda kalıyoruz
  • radko kullanıcısına yanıt
    club oda almış eleman

mega saraya gideceksen deluxe odalara bakacaksın. ben alırken arada toplamda 100-150 tl fark vardı.

temizlik ile ilgili kısımlar doğru olabilir. ona denk gelmiştir. güral in aquasını kapamış adamlar pislik için her otelde pislikle karşılaşabilirsin. otel geçen seneye göre daha kalabalık ve rus ağırlıklı. müşteri profili rus olunca pislik oranı ister istemez artar.

yetkiliye haber verdikleri halde pisliğin kaldırılmaması kabul edilemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Kemal şahin beye baktım internetten dedim ki kendi kendime anadolunun bağrından başarılı ve zengin işadamları çıkabiliyomuş

çok düzgün bir bey. sportmen ayrıca. devamlı oteli ziyaret ediyor. takip ediyor. mega saray ın kötü bir işletmeye sahip olacağını sanmıyorum. üstelik kadro çok eski. haftaya gidince göreceğim inşallah.
  • Alanya terminal den Sentido Gold İsland otele ekonomik transfer bilen var mı? Ets sadece havaalanından transfer hizmeti veriyormus.

• cLk kullanıcısına yanıt
    Ne demek yani club oda olunca çift kişilik yatak olmaz mı,odalar temizlenmiyip lavabolar tıkalımı olur??
    Yapmayın yani sizde otel personeli gibi savunmayın buraları!!

• Merhabalar;

Bilindiği üzere 2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller adlı konu başlığı üyelerimizin nereye seyahat ettiklerini,seyahat esnasında çevre ya da tesis ya da tesisler hakkında edindiği izlenim,bilgi ve birikim,tecrübelerini paylaştığı bir konu başlığıdır.
    Geçen günkü talihsiz tartışmada Konu sahibine ve diğer üyemize özel mesaj olarak gerekenleri yazdım.Aksi ya da ters bir cevap almadım.Artık bunu uzatmanın manasız ve salt bilgi ve tecrübelerden yararlanmak isteyen diğer arkadaşlarımıza haksızlık olucağı düşüncesinde olduğumdan Konu içersindeki tartışmaların devam etmemesini rica ediyorum.
    Bilgilendirme
    Konudaki salt bilgi akışının etkilenmemesi adına,üyelerin karşılıklı tartışma içeren mesajları, ya da tartışmayı fitilleyebilicek tarzda mesajları sildim.
    Lütfen Konuya ( vakit ayırarak yazdığı ben gittim bir kaç ailede güzel tesisten faydalansın) mantığıyla hareket eden arkadaşlarımızın emeklerinide bu tarz mesajlar ile gölgelemeyelim.
    Anlayışınız için teşekkür eder.İyi forumlar dilerim.

• 11 agustos 15 agustos Innvista otelindeki tatilimizi bitormis bulunmaktayiz. Oncelikle yemekler cesitli balik tavuk v.s bir gun Turk gecesi oldu o gun ete doyduk ertesi gunler kuzu eti kofte v.s tatlilar gercekten vasat serbetli kekli tatlilar. Icecekler acik sekilde bardakta.( kola soda v. s pepsi marka) Meyve suyu sek, tropicana. Her gun kahvaltida taze sikilmis portakal suyu vardi. Calisanlar gercekten guleryuzlu ve elinden geleni yapiyor fakat yemek alani dar ve yemeklerde sirada cok bekliyosun bu yuzden yemekler vaktimizi cok aldi calisan sayisi artirilirsa belki bu yogunluk cozulebilir.. Mini bar her gun dolduruluyor.

Musteri portfoyu rus agirlikli iranli azeriler ve Turkler var.

Otel deniz arasi cok yakin servisle gidiliyor fakat cocukla zor bizim icin sikinti oldu. Biraz hazirlik istiyor.

Fp acisindan tercih edilebilir ben temmuz 1 den sonra aldigim icin biraz tuzluya geldi. 1 -2 gun oncesine gore fazla odedim.

Aracimi otoparkta ozensiz bircyere cekip iki yerinden cizdirdikleri icin cpk sinirliyim otelle bu durumu konusacagim.

Sorusu olan arkadaslara yardimci olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Meşhur mega saray otel hakkındı geçen hafta şöyle bi yorum yapılmış🤔

Malum sitenin yorumları hiç gerçekçi değil

Ya aşırı derecede övgü var yada "elma ikiye bölünmüş halde servis ediliyor" tarzı gereksiz eleştiriler var.

UHD' de beleş alkol alıp yorum yazan tipler...

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Şahsen sana katılmıyorum ben ordaki yorumları %80 otelin kalitesini yansıttığı görüşündeyim,zaten yorum yazanın 3 ve üstü yorumları varsa gerçekçidir o yorum,ben bi yere rezervasyon yaptırırken hep orda ki yorumları referans alırım.
    Uhd gidip tabi beleş alkol alcan parayla mı alcan bide 🤣

merak ettim mega ya bakayim dedim tripadde.1 hafta once birisi sunu yazmis

ootel girişi 2 de oldugu halde biz 15.30 otele gittik ki oda beklemeyelim diye ilk şok orda olduk odamız haZır degilmiş!!oda cıkışları 11 de oldugu halde..ikinci şok bizim satın aldıgımız oda degilde pansıyonda bile daha güzel bi odada kalırsınız ki bize verileen oda berbattı biz iki cocugumuzla gittik odada 2 kişilik tek yatak ve koltuga alelacele yapılmış bi yatak vardı

otelin cevabi ; Aslında sizi mutsuz eden olay da, satınalmış olduğunuz odayı (tüm hatırlatma ve uyarılara rağmen) zamanında teslim etmeyen başka bir misafirimiz yüzünden yaşandı.
    https://www.tripadvisor.com.tr/ShowUserReviews-g312725-d478553-r509740464-Club_Mega_Saray-Belek_Turkish_Mediterranean_Coast.html#CHECK_RATES_CONT

neyse sonuc olarak bu konuyu cok uzatmasak iyi olur.
    son gunlerde konu disi cok fazla tartisma donuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 17 Ağustos 2017; 23:31:5 >

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Okudum hocam tam amatörlük megasaray gibi koca tesisin yönetimi başka açıklması yok.
    Birde 1992'den beri aynı çizgide hizmet verdiklerini yazmış vah vah oraya tatile gidenlere,beş yorumdan birinde odaların kötü olduğuna dair yorumlar dolu.herkesin tek beğendiği nokta yemekleri.

• GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    Bu kadar yorumu okuyupta hangi yerli turist gidiyor hala oraya gidiyor,çok uygun fiyata konaklamıyorsa.

Sorunda burada zaten. Bu gibi birkaç oteli burada birden fazla hesapla gizli reklamı yapanlar olmasa kimse gidip sorun yaşamayacaktı. Bu yüzden insanları aynı fiyata daha düzgün kurumsal kimlikte ki otellere yönlendiriyoruz fakat sonuç ortada.

• TripAdvisor daki sueno 1 ve 2 yıldız yorumlarını okudum ve tövbe ettim

Oradaki yorumlara bakılacaksa her otelin berbat yorumu var.

İşine geldiği gibi yorum seçersen objektif olmuyor!

Benim anladığım tatil şans işi sueno ya da gitsen başkasına da gitsen havuzda kaka görebilirsin. Kalabalığa denk gelebilirsin. Oda ile ilgili sorun yaşayabilirsin. Örnek çok...

• cLk kullanıcısına yanıt
    Düzgün kaliteli otelde oda ile ilgi sorun yaşanmaz net sorun yaşanırsa orası kaliteli değildir. (O kadar tatile gittim hiç bi zaman havuzda kaka görmedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 18 Ağustos 2017; 3:31:43 >
  • Merhabalar
    Sanırım Konu başlığına mesaj atan bazı arkadaşlarımız görememiş olucak ki halen eski tartışmayı tekrar aktif hale getiricek konuşmalar içersindeler. Tekrar Müsadeniz ile paylaşıyorum.

Merhabalar;

Bilindiği üzere 2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller adlı konu başlığı üyelerimizin nereye seyahat ettiklerini,seyahat esnasında çevre ya da tesis ya da tesisler hakkında edindiği izlenim,bilgi ve birikim,tecrübelerini paylaştığı bir konu başlığıdır.
    Geçen günkü talihsiz tartışmada Konu sahibine ve diğer üyemize özel mesaj olarak gerekenleri yazdım.Aksi ya da ters bir cevap almadım.Artık bunu uzatmanın manasız ve salt bilgi ve tecrübelerden yararlanmak isteyen diğer arkadaşlarımıza haksızlık olucağı düşüncesinde olduğumdan Konu içersindeki tartışmaların devam etmemesini rica ediyorum.
    Bilgilendirme
    Konudaki salt bilgi akışının etkilenmemesi adına,üyelerin karşılıklı tartışma içeren mesajları, ya da tartışmayı fitilleyebilicek tarzda mesajları sildim.
    Lütfen Konuya ( vakit ayırarak yazdığı ben gittim bir kaç ailede güzel tesisten faydalansın) mantığıyla hareket eden arkadaşlarımızın emeklerinide bu tarz mesajlar ile gölgelemeyelim.
    Anlayışınız için teşekkür eder.İyi forumlar dilerim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu el ayak agiz hastaligi ile nasil bu oteller basa cikacak merak ediyorum.
    demin otel yorumlarina baiyordum dikkati mi cekti ; Havuz alanları yeterli ve geniş. Çocuk havuzu da keza öyle. Ancak tatilimizin son günü 2 yaşında ki kizim hastalandı. Dönünce öğrendik ki el ayak ağız hastalığı denen virüsü kapmışız. Döndükten sonra ki 1 haftamiz kabus gibiydi. İşin garip tarafı diğer ailemizin 1 yaşında ki bebeği de aynı havuza girdi ve o da aynı hastalığa yakalandı dönüşte. Sonuçta tatilimizin son gününde endişeli ve üzgün bir şekilde evimize dönmüş olduk.

https://www.tripadvisor.com.tr/ShowUserReviews-g312725-d807206-r513871533-Sueno_Hotels_Golf_Belek-Belek_Turkish_Mediterranean_Coast.html#CHECK_RATES_CONT

birden bire bu sene nasil oluyorda patlak veriyor bu hastalik..

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Bu el ayak agiz hastaligi ile nasil bu oteller basa cikacak merak ediyorum.
    demin otel yorumlarina baiyordum dikkati mi cekti ; Havuz alanları yeterli ve geniş. Çocuk havuzu da keza öyle. Ancak tatilimizin son günü 2 yaşında ki kizim hastalandı. Dönünce öğrendik ki el ayak ağız hastalığı denen virüsü kapmışız. Döndükten sonra ki 1 haftamiz kabus gibiydi. İşin garip tarafı diğer ailemizin 1 yaşında ki bebeği de aynı havuza girdi ve o da aynı hastalığa yakalandı dönüşte. Sonuçta tatilimizin son gününde endişeli ve üzgün bir şekilde evimize dönmüş olduk.

https://www.tripadvisor.com.tr/ShowUserReviews-g312725-d807206-r513871533-Sueno_Hotels_Golf_Belek-Belek_Turkish_Mediterranean_Coast.html#CHECK_RATES_CONT

birden bire bu sene nasil oluyorda patlak veriyor bu hastalik..

Merhabalar
    bildiğim kadarıyla zaten bu bir virus kuluçka dönemi vs var.Zaten ailede bir kişi bu virüs ten etkilenmiş ise hele ki küçük yaşta birinin diğerine bulaşma riski yüksek.Yani hastalık bulaşıcı deniliyor.Genellikle su parkları ve havuzlar bu virüsün barınma yeridir.Denizi tercih edin derim.Hoş belek denizi yorumda denildiği gibi öğleden sonra dalgalı ve bulanık olmakta...
    hayret bu hotelden böyle birşey beklemezdim..
    Bebeğim biraz büyüsün de gidiceğimize yakın... buraya yazarak bu hotel hakkında izlenimlerinizi paylaşmanızı rica edicektim.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.