Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umix353

Arkadaşlar bu yaz Kaş'a giden oldu mu?

Gittiyse dışarıda akşam yemek için uygun yer bulunabilir mi?

Kaşta her zaman alternatif var arkadaşım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    15'inde konserler bitiyor, 18'inde okullar açılıyor o yüzden de fiyat düşüyor. Ben bunu görerek aralık ayında 18-23 eylül almıştım. Hatta 8 kişinin uçak biletine de 650 TL ödedim. Transferine 240 Lira. Her şey dahil kişi başı 1.350 Lira gibi bir şeye geldi. Tam 1 ay kalmış gitmemize.
  • Merhaba,
    Sayfalara hızlıca bir baktım ve yorumların bir çoğunu okudum.Burada tecrübeli olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
    Antalya'ya yakın, 31 Ağustos - 4 Eylül tarihleri arasında, tesisi ve denizi güzel, arap turist olmayan, 1 çift , herşey dahil 3000 TL-3500Tl önerebileceğiniz bir otel var mı?

Teşekkürler,
  • Marmaris otelleri hizmet kalitesi Antalya ya göre düşük olur kanısı mevcut yorumunuz güzel oldu benim adıma önümüzdeki sene tatili Marmaris düşünüyorum
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    gecen sene mayista gittigim sueno bu sene temmuzda gittigim guraldan 2 kat iyiydi..
    tatilde kafa dinleyip ailecek eglenmek istiyorsaniz kesinlikle ya cok sakin bir otel olmali ya da sezon disi gitmeli..
    bu sene gozum eylulde antalya hava durumunda olacak..
    guralin restaurantinin misal istanbulda ki bi lokantadan farki yoktu.yemekler tamam kaliteli ama inanilmaz kalabalikti .
  • alikkkk A kullanıcısına yanıt
    Ben yıllar sonra bu bayram için marmarisi tercih ettim umarım memnun kalırız,cettia resort beach otele rezervasyon yaptırdım tercih sebebim +16 olması çocuk gürültüsünden uzak ve tripadvisor da müşteri memnuniyeti inanilmaz yüksek olması ve fiyatın uygun olma nediyle tercih ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 17 Ağustos 2017; 13:38:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dr.pupa kullanıcısına yanıt
    O tarihlerde bırakın 3000-3500 ü 6-7 bin liraya bile istediğiniz kriterde otel bulamazsınız..

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız bütçeyi aşmak gerekiyor.4500 civarına Alva Donna Belek fiyatı aldım.Orayı sanırım tercih edeceğim.

Teşekkürler,
  • giriş tarihine iki gün kala Club Zigana Kemer' den nihayet iki yetişkin 3 çocuk için 6 gecelik odayı 3.096 liraya alabildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyKalDa -- 17 Ağustos 2017; 15:22:35 >
  • la blanche resort & spa 'dan geliyorum, hem bodrumu göreyim hem de dalgakıranlı denizini merak ettiğim için tercih ettim, denizi çok güzeldi, havuz gibi çok uysal sakin, akşam rüzgar olunca otel alanı dışında 1 mt boyunda dalgalar oluyor, otelin sınırları içindeki deniz ise zar zor ses çıkarıyor anca dalgalar sadece kumu düzeltecek kadar cılız

uhd tatil olduğu için yeme içme konusunda sıkıntı yaşamadım, 3 tane alacarte restoranı var balık, çin, kebap, bunların hepsine 1 kere gitme hakkınız var, ben kebapçı olan mardin restoranta gittim, çok kaliteli yapıyor ustaları yemekleri, gün içinde pool bardaki hamburger pide vs. hepsi lezzetli

çalışanlar çok disiplinli, saygılı, işi birbirine atmıyorlar gelip hallediyorlar herşeyi, animasyon antalya otelleri ile kıyaslayınca zayıf kalıyor, dışarıdan ekip getirince zevkli ama kendi elemanları gösteri yapınca tat vermiyor

genel olarak memnun kaldım, ege bölgesine giderken beklentimi yükseltmiyorum, antalya otellerinin yanında zayıf kalıyor ama uhd olduğu için memnun bıraktı

• Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Bende ramazan bayramında konakladım orda,otel bodrum standartlarının üstündeydi

• Konu takip edeyim.. Durumları ayarlayabilirsem bu bayram hiç yapmadığım birşey yapıp tatile gitme planlarımız var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

la blanche resort & spa 'dan geliyorum, hem bodrumu göreyim hem de dalgakıranlı denizini merak ettiğim için tercih ettim, denizi çok güzeldi, havuz gibi çok uysal sakin, akşam rüzgar olunca otel alanı dışında 1 mt boyunda dalgalar oluyor, otelin sınırları içindeki deniz ise zar zor ses çıkarıyor anca dalgalar sadece kumu düzeltecek kadar cılız

uhd tatil olduğu için yeme içme konusunda sıkıntı yaşamadım, 3 tane alacarte restoranı var balık, çin, kebap, bunların hepsine 1 kere gitme hakkınız var, ben kebapçı olan mardin restoranta gittim, çok kaliteli yapıyor ustaları yemekleri, gün içinde pool bardaki hamburger pide vs. hepsi lezzetli

çalışanlar çok disiplinli, saygılı, işi birbirine atmıyorlar gelip hallediyorlar herşeyi, animasyon antalya otelleri ile kıyaslayınca zayıf kalıyor, dışarıdan ekip getirince zevkli ama kendi elemanları gösteri yapınca tat vermiyor

genel olarak memnun kaldım, ege bölgesine giderken beklentimi yükseltmiyorum, antalya otellerinin yanında zayıf kalıyor ama uhd olduğu için memnun bıraktı

Hocam alkol konusunda nasıldı ?

• Viskiden,tekilaya kadar herşey mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

15'inde konserler bitiyor, 18'inde okullar açılıyor o yüzden de fiyat düşüyor. Ben bunu görerek aralık ayında 18-23 eylül almıştım. Hatta 8 kişinin uçak biletine de 650 TL ödedim. Transferine 240 Lira. Her şey dahil kişi başı 1.350 Lira gibi bir şeye geldi. Tam 1 ay kalmış gitmemize.

yemeklerde vs değişiklik oluyor mu
  • premium markalar ekstra ücretli, ne markalar var bakmadım, gerisi standart kalitede
  • forgot F kullanıcısına yanıt
    Ne gibi bir değişiklik? Anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Ne gibi bir değişiklik? Anlayamadım.

yani düşük sezon fiyatına geldiği zaman, yemek kalitesini düşüyor mu?
  • cLk kullanıcısına yanıt
    Kemal şahin beye baktım internetten dedim ki kendi kendime anadolunun bağrından başarılı ve zengin işadamları çıkabiliyomuş

• Dün ka?'da bay köfte isimli salaş bir köfteciye gittim ama on numara köfte yedim birde üstüne tahinli kabak tatlısı güzeldi foursquare yorumlarına bak görürsün köfte porsiyon 22 tl toplamda 80 tl hesap geldi piyazi tatlısı içeceği ama güzeldi

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.