Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O rezilliği bebekle çekmeye değermi ya yollar zaten trafik katiliyle dolu Allah korusun,uçağa binemiyosan bin km üstü yol yapılmaz bebekle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Araba kullanmak bir zevk.. Hatta sırf bu yüzden yeni kasa luks bir aracı bile manuel aldım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Benzinli büyük ihtimal giderken aldığın benzinle 2 kişilik gidiş dönüş uçak bileti alırdın cebinede kalırdı üstü

• Aska lara için yakın zamanda konaklayan var mı? Trip yorumları çok kötü gelmeye başladı. Arapların pisliklerinden çok şikayet var. İptal etmeyi ciddi ciddi düşünmeye başladım

• radko kullanıcısına yanıt
    Ben tüm yol boyunca 450 liralık mazot harcamışım. Tek bir bölgeye giderken zaten her türlü uçak taraftarıyım. Bu sene kafamıza göre geze geze, dura dura geldik. Eylülde mesela Antalya'ya gidiş dönüş kişi başı 70 liradan 8 tane uçak bileti aldım. Bu da değişik bir tecrübe oldu. :)

• Ağustos 21-25i arası antalya civarı herşey dahil aile ile gidilebilecek uygun fiyatlı bişiler denk gelirse arkadaşlar paylaşırsanız sevinirim😊😊

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Tatili bitirdiniz mi..?

• Ekim ayı için fiyatı düşen fırsat bulan var mı?
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Hangi yavayolundan ne zaman aldiniz acaba bende eylulde antalya yapcam

• Eşimle olan bitti. 18 Eylülde maaile sueno golf'e gideceğiz. 2 tarafında ailesi ilk kez tatile gidecek. :)

Dostum aralık ayında almıştım Pegasustan.
    @levoank

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 23 Temmuz 2017; 12:15:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Eşimle olan bitti. 18 Eylülde maaile sueno golf'e gideceğiz. 2 tarafında ailesi ilk kez tatile gidecek. :)

Dostum aralık ayında almıştım Pegasustan.
    @levoank

Pegasus da dengesiz. İzmir Antalya uçuşlarını kaldırdı durup dururken biletleri iptal etti piyasada da fiyat yükseldi. Her zaman evdeki hesap çarşıya uymayabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Ben bekarken o yol hiç zorlamıyordu aslında.. Hele o zamanlar yolun yarısı tek şeritti..

Fakat son 2 senedir 2 ye bölüyorm. Bebek ile uzun yol olmuyor.. Max 500 km gidilebilir herkesin aklında olsun.. 1 kez 950 km yaptım geceyi hastanede geçirdik..bu yüzden 1 gece afyonda garden kale diye bi otel buldum orada kalıyorum. Otel 160 liraydı en son dün kaldım dönüş esnasında tavsiye ederim.

Hocam kişi başı mı 160 lira? Ağustos başı Antalya'ya gideceğiz. Nerden baksan 850 km yol var. Arada mola verebileceğim otel bakıyorum.

• 21 yasında 2 erkek olarak bir haftalık araç kiralıcaz istanbuldan izmir kuşadası bodrum ordan antalya ya gecip 3 gece otelde kalmayı düşünüyoruz ama hydros club 2 erkek kalmaya izin vermıyormus. bütçemiz 2000-2200 toplamda.

otel içinse 3 gece kalıcaz ve 250 lirayı gecmemesı lazım geceliği. genel olarak öneriniz var mı ? 2-3 gün ege turundan sonra antalya ya gecmeyı dusunuyoruz. otel araç kiralama genel öneriye acıgım her sey dahıl denız kenarı oteller olması tercihtir

• sorrento kullanıcısına yanıt
    2 kişi + bebek için 160 lira. Tripadde aratırsanız yorumum mevcut şu an link veremiyorum mobilde olduğumdan. Afyon garden kale thermal otel dye geçiyor. Yalnız oda kahvaltı fiyatı bu. Akşam yemeğini biz park afyon avm de yedik bi de kaymaklı ekmek kadayıfı oh mis :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 23 Temmuz 2017; 13:37:33 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

5-10 Eylül tarihleri arasına Bodrum La Blanche Island otele rezervasyon yaptırmıştım aslında. 2100 liraya.

İş durumlarından dolayı o vakitte gidemeyeceğim için 5-10 Ağustos arasına çektim tarihi. Fiyat 4400 lira çıktı!

Mecburen başka seçeneklere bakıyorum şimdi. Antalya bölgesinde seçenek daha fazla olduğu için o taraflara yoğunlaştım. Özellikle Side bölgesini radarıma aldım lakin fiyatlar uçmuş gitmiş.

• sorrento kullanıcısına yanıt
    La blanche otelde ramazan bayramında konakladık muazamdı burda payalaşmıştım zaten yorumumu,kaçırmış olcan

• Arkadaşlar muhtemelen daha önce sorulmuştur ama kusura bakmayın.

Antalya Havalimanı Side arası shuttle için en uygun fiyatı nereden alırım. 724 transfer diye bir sitede 90 TL

Tecrübesi ve tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 76erss

Arkadaşlar muhtemelen daha önce sorulmuştur ama kusura bakmayın.

Antalya Havalimanı Side arası shuttle için en uygun fiyatı nereden alırım. 724 transfer diye bir sitede 90 TL

Tecrübesi ve tavsiyesi olan var mı?

Işık oto transferi kullanabilirsiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ets tur aracılığıyla son dakika fırsatları arasından tripadvisor ve diğer yorumlara da güvenerek Side Novum Garden otele geldim. Kesinlikke 100% memnun olacağınız bir otel. % 25 indirim minimum 3 gün ve % 5 world kart indirimi vardı. Deniz kum. Animasyon süper. Izgaradan lahmacuna herşey süper. Zincir otellere dünya para vermeye gerek yok. Oteli ve yorumları incelemenizi tavsiye ederim.

• Bu sene mega saray a giden yok mu? Ben ağustos sonu gideceğim. Yorumlayan olursa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.