Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Erken giriş maalesef otel dolu olduğundan yok. 11'de geldik, kahvaltı yapmıştık zaten ama kahvaltı bitmek üzere yapmadıysanız kapattırmayalım kahvaltı yapın dediler. Hoş bir teklifti teşekkür ettik. Otopark kapıda müsait ama geniş bir alan değil, aracı kendileri park ediyor ve anahtarı alıyorlar. Yoğunluk rus ve Türk diyebilirim. Bilekliği taktılar ve her şeyden yararlanabilirsiniz dediler. Pastane ve pool barda durduk. Bir kokteyl istedim, yeni giriş değil mi dedi evet dedim heralde çaktı vodkayı ufaktan baş döndürdü sabah sabah. :)

Otele girer girmez, belek kalitesini hissediyorsunuz. Havuzlar çok büyük olmasa da yeterli, aqua tarafında çok fazla çocuk var. Şuanda öğle yemeği yiyoruz yemekler lezzetli ve et çeşitleri bol bol var. Yemekte masa falan aramadık, içecek masaya servis ve hızlıydı.

Şimdi mesajı yazarken telefon ettiler odanız hazır diye. Birazdan giriş yaparız. 12 çıkış olduğundan, 12.30-13.00 öncesi giriş bence çok zor. Bellboy otel 1 aydır full dedi.

İlk izlenim olumlu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Erken giriş maalesef otel dolu olduğundan yok. 11'de geldik, kahvaltı yapmıştık zaten ama kahvaltı bitmek üzere yapmadıysanız kapattırmayalım kahvaltı yapın dediler. Hoş bir teklifti teşekkür ettik. Otopark kapıda müsait ama geniş bir alan değil, aracı kendileri park ediyor ve anahtarı alıyorlar. Yoğunluk rus ve Türk diyebilirim. Bilekliği taktılar ve her şeyden yararlanabilirsiniz dediler. Pastane ve pool barda durduk. Bir kokteyl istedim, yeni giriş değil mi dedi evet dedim heralde çaktı vodkayı ufaktan baş döndürdü sabah sabah. :)

Otele girer girmez, belek kalitesini hissediyorsunuz. Havuzlar çok büyük olmasa da yeterli, aqua tarafında çok fazla çocuk var. Şuanda öğle yemeği yiyoruz yemekler lezzetli ve et çeşitleri bol bol var. Yemekte masa falan aramadık, içecek masaya servis ve hızlıydı.

Şimdi mesajı yazarken telefon ettiler odanız hazır diye. Birazdan giriş yaparız. 12 çıkış olduğundan, 12.30-13.00 öncesi giriş bence çok zor. Bellboy otel 1 aydır full dedi.

İlk izlenim olumlu...

Hangi oteldi arkadaşım?

• quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

Türkiye'de tatilin ederi benim için bir haftalık maksimum 5000 TL'dir o da çocuk olduğu için.

Türkiye'de kaliteli bir otelin 2 kişi haftalık fiyatı 2000 tl dır ,şimdiye kadar bu kuralı sadece voyage sorgunda bozdum ,geçen sene 4 günlüğüne 2 kişi 2000 TL ödemiştim ,bir daha da kuralı bozmam :)
  • quote:

Rüzgar gün boyu var. Dün akşam canlı müzikte otelin işletme müdürü yan masamızdaydı konuşurken duydum. Sırf bu rüzgar için gelenler var diyordu. Mesela güneşte yatayım yanınca su ne olursa olsun girerim diyorsan yanılıyorsun, rüzgar dolayısıyla zaten sıcaktan yanmıyorsun.

Bebek varsa düşünebilirsiniz, otel resmen çocuk kreşi gibi. Her yer çocuk ve ets'nin çocuk dostu diye sattığını biliyorum burayı.

Bugün 3. Kez yemek yedik, yemekler lezzetli. Tamam tavuk-balık-hindi ağırlıklı ama bugün ızgara köfte ve dana rosto vardı. İçki hariç sıkıntı yok gibi duruyor burada. Deniz tam çocuklara göre sığ ve kum. Kıyıdan 100 metre açıldığımda bile boyumu geçmiyordu. Boy 1.80

ben de merak ettim hangi otele gittiniz diye, sizin başlıklarda en son bu otel yorumunuzu buldum.. o otelden çıkıp yeni bir otele mi girdiniz? yeni otel belek galiba.. hangisi?

• turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt
    3 gecd Bodrum Cocos The Club da kaldık. Dün öğlen yola çıkıp 1 gece sidede summer rose diye sadece konaklamalık bir yerde kaldık ve bugün 3 gece Belek innvista hotel'e giriş yaptık. Bu sene el değiştirmiş, geçen yıl adı club verde tarzında bir şeymiş. Navigasyona göre bu isimle geliniyor.

Forumda çok konuşulan, fırsat otellerinden biriydi bu sene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 19 Temmuz 2017; 15:18:24 >
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Tam seyyahsın herlade,ne işle meşgulsünüz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ssmm kullanıcısına yanıt
    23 ile 26 ağustos bizim giriş bizde izmir tarafından geleceğiz
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    innvista hotel ha?

odanız nasıl, animasyona bakan tarafta mısınız yoksa havuzlara bakan tarafta mı?

denize gidin abi sabah erken..7buçukta uyanın, çöp kovası poşetinin altında yedek poşetler olacak.. kahvaltıyla zaman kaybetmeyin, oradaki poaçalardan sarınpeçeteye, koyun poşete, 8buçukta falan ilk midibüsle plaja gidin..

midibüs deri koltuklu, ferah, serin.. plaja ilk gidenlerden olun yer kapın demiyorum, dediğim şu, o saatte deniz temiz, dalgasız, mis gibi.. su sporlarına yakın olan kısımda yüzün.. sabah akıntısı ve rüzgarı doğudan batıya doğru.. o alan en baş olduğu için en temiz de orası...

zaten on dakikada bir midibüs gelecek ve otelin plajı yavaş yavaş dolacak.. siz 10 çeyreğe kadar denizde takılın, geçin arkaya snack barın olduğu yere. ferah ferah ağaçlara bakan tarafa oturun, açın poaçalarınızı alın oradan kapalı ayran, çay vs. takılın..

hem üstünüz biraz kurur hem de biraz dinlenirsiniz falan... gerçi üstünüz ıslak da olsa midibüs koltukları kumaş değil... sonra önünüzde yogacılar trainingciler başlar, dilerseniz onlara katılırsınız..

10 buçuk 11'e doğru dönersiniz otele, duşunuzu alırsınız biraz uzanır 12:30 sanırım öğle yemeğine ilk geçenlerden olursunuz.. dışarıda kömür mangal da var.. dana köfteleri lezzetli oluyor.. orada hindi varsa bile ertesi gün dana olur ya da içerideki ızgaralar da iyi...afiyet olsun..şimdilik bu kadar ipucu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turizmpsikoloğu -- 20 Temmuz 2017; 10:29:57 >

• turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt
    Kardeş sende amma röntcüymüşsün he

• radko kullanıcısına yanıt
    Yok hocam nerde seyyahlık. Ama tası tarağı bırakıp Ege hayalim var, hanım yanaşmıyor. Kendisi şirket avukatı, ben de bir bankada servis yetkilisi olarak çalışıyorum. Malum 3 hafta izin var, onu en efektik şekilde değerlendirme çalışıyoruz...

• waitu kullanıcısına yanıt
    birgün beraberiz o zaman

• quote:

Yok hocam nerde seyyahlık. Ama tası tarağı bırakıp Ege hayalim var, hanım yanaşmıyor. Kendisi şirket avukatı, ben de bir bankada servis yetkilisi olarak çalışıyorum. Malum 3 hafta izin var, onu en efektik şekilde değerlendirme çalışıyoruz...

Zordur bankacılık, bilirim, ilk mesleğimdir, 5-6 sene yapmak kısmet olmuştu... içi seni dışı milleti yakar... gişedeki 3 aylık stajyer memurdan tut, bölge müdürüne kadar işinden memnun olana denk gelmedim... şimdik işim icabı yine bankalarla çalışıyorum, ama bu sefer tazgahın diğer tarafındayım.

.. (kendi işim)

neyse, hayaller paris, gerçekler çorum diyelim... iyi tatiller...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zvzv -- 19 Temmuz 2017; 20:7:52 >
  • Arkadaşlar merhaba ağustos başında fethiyede kamp yapacağız sonrasında bodrumda bir otelde 4 gece konaklıcaz ama otele gelen son yorumlar üzücü rez. iptal edip başka otel almayı düşünüyoruz.

Muğla da 4 gece için herşey dahil 1300-1400 tl bandında bildiğiniz tavsiye edeceğiniz otel varmıdır.

bendis beach vardı akyarlarda fiyat artırdı.
    yelken mandalinci ver turgutreiste orası nasıldır?
  • Arkadaşlar fethiye ölüdeniz civarında 31 temmuz ile 6 ağustos arasında. 4 gece 5 gün tatil yeri arıyorum. Çocuk yok eşim ve ben gideceğiz. Max 2000 verebilirim. Öneriniz var mı ? Veya ölüdeniz beldesinde herhangi bir otelde kalıp plajı mı kullansak daha iyi olur acaba. Yemek konusunda sıkıntı çeker miyim ölüdenizde ?
  • trivago,hotels,tatilsepeti haricinde tavsiye edeceğiniz site var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

birgün beraberiz o zaman

Dönüşte sizin rota nasıl kaş tarafına inecekmisiniz o taraftan giderseniz gezip görülecek çok yer var 26 ağustos check out bizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Arkadaşlar fethiye ölüdeniz civarında 31 temmuz ile 6 ağustos arasında. 4 gece 5 gün tatil yeri arıyorum. Çocuk yok eşim ve ben gideceğiz. Max 2000 verebilirim. Öneriniz var mı ? Veya ölüdeniz beldesinde herhangi bir otelde kalıp plajı mı kullansak daha iyi olur acaba. Yemek konusunda sıkıntı çeker miyim ölüdenizde ?

Haftasonu için düşünürsen Jiva beach e bakabilirsin... haftasonu için %40 indirimi mevcut, c.tesi+pzr akşamı (5 agustos giriş 7 agustos çıkış gibi) kalmayı düşünürseniz 2 gece 2 kişi için 1056 tl çıkıyor yani günlük kişibaşı 264 tl takabül ediyorki o kalitedeki tesis için şu tarihte çok iyi bir rakamdır.
    Hafta içi ise fiyatlar yüksek (kişi başı günlük 441,60 tl) bence verilmez.

• Merhaba arkadaşlar
    5 eylülde side nasıl olur deniz ve hava bakımından 4 yaşında kızımı götüreceğim
    6 gece kalmayı düşünüyoruz
  • Eylül ayında balayı için otel tavsiyesinde bulunabilecek arkadaşlar var mı bütçe max 2000 lira.
  • Arkadaşlar eşim ve 1.5 yaşındaki kızımla bir tatil planımız var. Çeşmeden Antalya'ya kadar ( Kemer Dahil - Kemerden sonrasını istemiyorum ) bir otel tavsiyesine ihtiyacım var. 3-4 gün olabilir ancak toplam bütçe 3000 TL yi aşmamalı

Özellikle bebeğimle rahat edebileceğim bir tatil harika olurdu.

Tavsiyelerinizi bekliyrum.
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.