Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.964
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hoksi

tripadvisor da bir otel hakkında gördüğüm yorumu sizle paylaşıyorum gerçekten süper çomar insanlarımız var.
    "odalar çok güzeldi fakat diş macunu olmaması biraz garipti."

daha önce sadece normal otellere gitmiştir. normal otellerde olduğu gibi diş macunu olmasını beklemiştir bu sebeple.
  • Aşağıdaki tatil bölgelerine kim ne kadar vakit ayırır dürüstçe yazabilir mi?

Kalkan- Dalyan-Sarıgerme-Akyaka vs.

10 gün apart-pansiyon konaklama yapılacak!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AAABBBTR42 A kullanıcısına yanıt
    Bana sorarsan apart pansiyon işi amelelik

• quote:

Orijinalden alıntı: ımmortals35

Kuşadası'nda çok kaliteli otel sayılı var fakat hiç Yok demek yanlış olur bknz: sunis Efes royal palace,club marvy,paloma pasha,Amara sealight (en iyisi en kalitelisi sunis Efes diye biliyorum yemekleri ve içecek kalitesi baya iyi diyorlardı)

Bodrum da ise kaliteli otel sayısı daha fazla; voyage türkbükü,voyage Bodrum,voyage torba,voyage torba private,vogue Bodrum,rixos,Titanic deluxe bunlar baya kaliteli ve uhd konsepti veren oteller

Clup marvy nasıldır dikkatimi çekti bu sene iş işten geçti ama seneye Ege tarafı düşünüyorum

• Club marvy eski adıyla Paloma sultan geçen sene arkadaşım gitti Çok memnun kaldı. Bu sene devir olunca tadilat yapmışlar. O yüzden geç açıldı otel.

• mavi_des kullanıcısına yanıt
    Paloma sultan i incelemistim bakalım bu seneki yorumlari da takip edelim bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: efekan_02

Sueno tatilim bugün sona eriyor. Golf alıp deluxte takildik. Geçen sene rixos tekirova da kalmıştık. çok tatil tecrübem olmadigi için ancak onunla kıyaslayacağım. Öncelikle en önemli konulardan biri olan denizle başlayım. Sadece ilk gün denize girebildik onun haricinde hep dalgalı ve bulanık. Tekirova denizi sanki biraz daha az dalgalaydı tabi berraklık açısından çok çok fark var çünkü oranın denizi burası gibi kum değil. Çakıl ve taş olduğu için çok berrak.

İkinci olarak yemek konusu. Yemekler tam bir çöp afedersiniz. Etler saman. Geçen sene rixosta ne mangallar yemiştim off. Burada et yemiyorum hic. Sadece güveç ve etli pide yiyorum fix. Kahvaltıda bile yiyecek birşey bulamıyorum. Adam akıllı ne bir ezinesi var ne bir beyaz peyniri var. Sanki kullanılan malzemeler ikinci kalite gibi. portakal suyu rixosta gercek portakal suyuydu buradaki cappy pulpy. Malum forum için önemli bu portakal suyu olayı.

Havuz baya büyük ve şezlong sıkıntısı falan yok. Havuzun yanında yemek yiyebileceginiz alan var. Et ve tavuk doner kofte hamburger sandviç pide pizza makarna dondurma. Fast food tarzi herşey var.

Içkiden pek anlamam onun için yorum yapamayacağım. Ama alkole ulaşmak çok çok kolay her yerde bar var. Biraları şişeyle veriyorlar. Yanlış hatırlamıyorsam rixosta bardakta veriyorlardı.

Golf otelde kaldigim için ona da bir kaç yorum yapayım. Otel heryonu ve herseyiyle eski bir otel. İçindeki insalarda dahil ☺. Yaşlı amcalar takılıyor orda. Golf oynamaya gelen yaşlı amcalar ve teyzeler. Delux öyle değil tabi. Müşteri kitlesi genelde ruslar almanlar turkler ve çok az da arap gördüm. Sanırım ingilizler de var. Baya ingilizce konuşan var çünkü. Muhtemelen golfte kalan ingilizlerdir.

Her gece animasyon var ve rixosa göre çok çok iyi. Açık hava tiyatrosu gibi büyük bir alanı var böyle bir alan rixosta yoktu. Mutlaka hareketli danslı sıkmayan gosteriler oluyor.

Sormak istediğiniz birşey olursa bildigim kadarıyla cevaplarım.
    sueno geçen senede aynı idi yemekler ızgaralar çok kötüydü konaklarken yazdığım triadvizor yorumu nedeniyle 2 gün bizi alakart restorantta ağırladılar
    otelin baş ahçısı ile konuştum vs ama gördüğüm kadarıyla bir değişiklik yok olumlu anlamda
    otelin mutfak ekibi çok çok kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 27 Mayıs 2017; 0:24:42 >

• Hemen hemen aynı şeyleri yazmışız. Ilk gidince bende 'bunlar malzemeyi mundar ediyor' diye düşündüm de sonra malzemeden yana da notu düşürdüm. Köftelerin bir garip tadı vardı. Peynirler salamlar sucuk vs pek tatları hoşuma gitmedi. Hem malzeme 2. Kalite hem ustalık iyi değil.

Sunum kısmına katılıyorum hatta restaurantin düzeni bile bana saçma geldi. Bir yerde tatli sonra meze sonra yine tatlı sonra çorba vs.

Tatlı neredeyse yemedim zaten pek aram yok tatliyla. Sanki tüm tatlılar strafordan yapılmış da üstüne değişik şekiller verilmiş gibiydi.

Mesela isim olarak 4 farklı poğaça var ama tat olarak hepsi aynıydı. İçleri bomboş çünkü.

Çok kötüledik ama iyi yanlarını da yazdık. Haksızlık etmeyelim. Mesela paket magnumlar ve diğer dondurmalr şişe içecekler cipsler kuruyemişler kıymalı pide☺

• alikkkk A kullanıcısına yanıt
    Club Marvy bu sene bugün açıldı aşağıda arkadaşın dediği gibi büyük bir tadilat yapıldı ve otel neredeyse tamamen yenilendi diye biliyorum. O yüzden geç açıldı fakat ilk açıldığı gün olmasına rağmen fiyatlar hayli yüksek 27-30 mayıs tarihlerinde 2 kişi toplam fiyat 1700 tl Voyage torba bile 1600 tl o kaliteye yakaladığını sanmıyorum. Büyük ihtimalle tadilatın fiyatını çıkaracaklar.
  • Ege bölgesi hala hava buz gibi çoğu yer yağmur,sel var temmuzdan önce denize zor girilcek,iyiki bayram tatilini uzun ayarlamamışım.

Bayram tatili olmasa haziranda denize gidilmez artık mevsimler değişti resmen

• radko kullanıcısına yanıt
    Bu ay ege bölgesi sırf yağmur ve kısmen güneşli olarak gösteriyor. Geçen sene mayıs ayında 2 kere otele gitmiştim şimdi buz gibi
  • Ben izmirde yaşayan biri olarak son 3 senedir mayıs ve haziran ayları haddinden fazla rüzgarlı ve yağmurlu geçiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: AAABBBTR42

Aşağıdaki tatil bölgelerine kim ne kadar vakit ayırır dürüstçe yazabilir mi?

Kalkan- Dalyan-Sarıgerme-Akyaka vs.

10 gün apart-pansiyon konaklama yapılacak!

Kalkanda kalma kaşta kal 3 gün diğer taraflara 2 gün yeter.

• Ramazan ayı içi uygun fiyatlı otel arayışımda iki otel öne çıktı, son karar konusunda fikirlerinizi rica ediyorum. Biri Orka sunlife resort Ölüdeniz Otel dağ yamacında UHD konseptte 24 saat içecek, Türk kahvesi ve dondurma servisi var, yorumları gayet iyi fiyatta tatminkar.Eksikleri denize uzak Minibar sadece su ile doluyor.İkinci seçenek Labranda Princess Bodrum Turgutreis. 2015 yılında TUI grup tarafından açılmış bir yıl sonra kapanmış Bu yıl 10 yıllığına FTI grup tarafından alınarak tekrar hizmete başlamış. Bunda hergün minibar soft içecekle dolduruluyor, Türk, İtalyan, Deniz ürünler ve Meksika A-lacarte restoranlar Ücretsiz, fakat Dondurma ve Türk kahvesi servisi ücretli. Saat 23:00'e kadar içecek konsept dahilinde.23:00 den sonra ücretli. Yeni hizmete başladığı için yorum fazla yok şu anda, konaklama tecrübesi nasıl olur meçhul, ama fiyat farkı 4 gece için 300 TL seviyesinde. Sizce Labranda denenir mi yoksa garantici olup fiyat farkına rağmen Orka sunlife tercih edilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltendymion -- 28 Mayıs 2017; 10:59:16 >

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Titanic deluxe belek

Tek gecerim

• quote:

Orijinalden alıntı: ersoyesra

Titanic deluxe belek

Tek gecerim

Yurtdışı tatil parası 😜

• midilli adasına gitmediyseniz tavsiye ederim buradaki otellerin yarı fiyatına tatil yapabilirsiniz tabi görmemişler gibi açık büfeye yamuluyum verdiğim parayı yiyerek çıkartayım derseniz öyle bir seçenek yok burada hergün dışarıdan yeme içme yapsanız da buradan ucuza geliyor hem farklı kültür hem saygı hem huzur hemde kazıklanacam derdi yok
    ben geçen sene burada kaldım 5 gün tüm masraflar 2300 lira tutmuştu 2 kişi 1 çoçuk
    https://www.booking.com/hotel/gr/rooms-milou-bed-and-breakfast.tr.html?aid=397610;label=gog235jc-index-tr-XX-XX-unspec-tr-com-L%3Atr-O%3AwindowsS7-B%3Achrome-N%3AXX-S%3Abo-U%3Ac-H%3As;sid=796fa56d1d31fc958378aab0502c4cda;checkin=2017-07-03;checkout=2017-07-09;room1=A,A,5;homd=1;atlas_src=sr_iw_btn#availability

• Tavsiyeniz için teşekkürler bu sene geçti ama seneye için değişik bir alternatif olabilir👍

• Tek başıma Haziran 11 ve 16 tarihleri arasında tatil yapacağım, fakat çoğu yer tek bay kabul etmiyor.
    Tek bay kabul eden oteller hangileri acaba? bütçem 1300 lira civarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

midilli adasına gitmediyseniz tavsiye ederim buradaki otellerin yarı fiyatına tatil yapabilirsiniz tabi görmemişler gibi açık büfeye yamuluyum verdiğim parayı yiyerek çıkartayım derseniz öyle bir seçenek yok burada hergün dışarıdan yeme içme yapsanız da buradan ucuza geliyor hem farklı kültür hem saygı hem huzur hemde kazıklanacam derdi yok
    ben geçen sene burada kaldım 5 gün tüm masraflar 2300 lira tutmuştu 2 kişi 1 çoçuk
    https://www.booking.com/hotel/gr/rooms-milou-bed-and-breakfast.tr.html?aid=397610;label=gog235jc-index-tr-XX-XX-unspec-tr-com-L%3Atr-O%3AwindowsS7-B%3Achrome-N%3AXX-S%3Abo-U%3Ac-H%3As;sid=796fa56d1d31fc958378aab0502c4cda;checkin=2017-07-03;checkout=2017-07-09;room1=A,A,5;homd=1;atlas_src=sr_iw_btn#availability

Hocam biraz bilgi verebilir misiniz? Ulaşım, vize vb?

Booking üzerinden artık rezervasyon yapılamıyor bildiğiniz gibi ayrıca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.