Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 mayıs girişli 3 gün gideceğiz 5 aile olarak.Dönüşte yada fırsat bulursam oteldeyken yorumlarımı yazarım.
  • Arkadaşlar denizi dalgalı bölgelere gidecekler için decathlon internet sitesinde
    https://www.decathlon.com.tr/bodykoa-baskili-bodyboard-id_8350646.html

Diye birşey gördüm. Resimlerin en sonunda videosu var.Videosunu izleyin çocuklar için çok eğlenceli olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almost -- 17 Mayıs 2017; 12:25:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene olaylar garip bir şekilde gelişiyor,Ruslar tekrar geldiği için ,kaldığı oteller de daha önce tek bay kabul edenler fiyatlar tavan yapmış ,üstelik tek bay almıyorlar artık, daha da ilginci mayıs,haziran da yer kalmamış ,örneğin eftalia otelleri gibi ,bence almanların takıldığı otellere gidin ,bu sene pek gelen yok ve fiyatları aşağı çekmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Aska larada kardeşim ve sonrasındada arkadalarım kaldı oldukça memnun kalmışlardı

bu yaz aska lara river suite kalanlar aska laranın restoranından yararlanacaklar rıver suıte cok daha uygun fıyat olarak bılgınıze
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Bu sezon için Jiva Hotel'e gidecek olan varsa dönüşte yorumlarını yazabilirmi teşekkürler.

formda jiva denile denile fiyatları uçmuş ,ne jivaymış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: almost

Arkadaşlar denizi dalgalı bölgelere gidecekler için decathlon internet sitesinde
    https://www.decathlon.com.tr/bodykoa-baskili-bodyboard-id_8350646.html

Diye birşey gördüm. Resimlerin en sonunda videosu var.Videosunu izleyin çocuklar için çok eğlenceli olabilir.

5 liraya a101 den satın aldığımız su yatağından ne gibi bir üstünlüğü var
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    İmkan varsa Afyon'da 1 gece mola verin. Hem siz, hem çocuk dinlenmiş olursunuz, hem de otele öğlene kadar yetişeyim diye İstanbul'dan gecenin bir yarısı yola çıkmamış olursunuz.5-6 saatte Afyon'a varırsınız, ertesi sabah 4-5 saatte de oradan Antalya'ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behken

quote:

Bu sezon için Jiva Hotel'e gidecek olan varsa dönüşte yorumlarını yazabilirmi teşekkürler.

Jivada geçen yaz kaldım, F/P oranı çok iyi bir tesistir... Bu sezon için ise; ilk dönem erken rezervasyonlar başladığı zaman Aralık Ocak aylarında fiyat yine iyi denebilirdi, fakat tesise olan talep nedeniyle odaların büyük çoğunluğunun satılması bu tesis için fiyatları sert şekilde yükseltti (ETS acentasındaki tanıdıgım satış personelinin bana verdiği bilgidir)
    Yani fiyatların uçmasının forumla değil, tesise olan taleple bir alakası var. Erken rez.ile uygun fiyatta alınır ise ve ilk öncelik deniz değilse tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ımmortals35

Antalya otellerini pek bilmiyorum fakat, ege bölgesi düşünürseniz tavsiyeler verebilirim.

Rezervasyon için öncelikle tek siteden bakmayın, zira o sitede olmayan onlarca oteller oluyor. Tavsiyem ets,jolly,tatilsepeti,tatilbudur vs. hepsine bakın size uygun seçtiğiniz oteli sitelerle kıyaslayın en uygun fiyatlı olanı seçin, beğendiğiniz oteli araştırın (tripadvisor,sözcükler,forumlar,yorumlar vs) en son rezervasyon yaptırmadan önce direk otelin telefonunu arayın acente dışında daha uygun fiyatlar verebilirler.

İyi tatiller şimdiden

Ege bölgesi daha iyi olur hatta. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • kaanrevan kullanıcısına yanıt
    Kuşadası'nda baya otel de konaklama yaptım neredeyse tüm otellerin aşağı yukarı fiyatları aynı. Aqua fantasy oteline bakabilirsiniz baya büyük bi aquaparkı Mevcut (dışardan giriş 70 tl idi en son) 24 saat herşey dahil büyük havuzları var,yemek kalitesi iyiydi fakat alkol olarak pek iyi değildi ama eğlence üst Seviyede. Pine bay otelini de düşünebilirsiniz baya geniş bi alana kurulu fiyatlar da öyle çok uçuk değil, çok kalite aramam manzara olsun yemek olsun derseniz ephesus princessi tavsiye ederim. Ben öyle bir deniz manzarası görmedim denizin sonuna kadar görüyor, çok güzel bir alana kurulmuş Kuşadası otellerinin en iyi manzarası bu otelde. Kalite arıyorsanız Amara sealight elite,Palm Wings ephesus otellerin bakın. Yüksek kalite istiyorsanız Kuşadası değil Özdere otelleri daha önde uhd konsepti veren sunis Efes royal palace,Paloma pasha,club marvy inceleyebilirsiniz. Bodrum tarafında da çok otel var kalite olarak vogue,voyage,rixos,Titanic önde geliyor fakat fiyatlar yazın acayip pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Behken

quote:

Biz aralık ayında mayıs ayı sonu için 3 gece 2 kişi 726tlye almıştık.Çatı katı odalarda 600 kusur tl idi.bizim 700 kusur tlye aldığımız odalar şuan için aynı tarihte yaklaşık 1200 tl olmuş sanırım.
  • aybasan kullanıcısına yanıt
    Jiva'da ki dereden dolayı sivrisinek böcekten nasıl uyuyonuz?

• radko kullanıcısına yanıt
    İlk defa kalacağız o otelde.sinek sorunumu varmış çok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ımmortals35

Kuşadası'nda baya otel de konaklama yaptım neredeyse tüm otellerin aşağı yukarı fiyatları aynı. Aqua fantasy oteline bakabilirsiniz baya büyük bi aquaparkı Mevcut (dışardan giriş 70 tl idi en son) 24 saat herşey dahil büyük havuzları var,yemek kalitesi iyiydi fakat alkol olarak pek iyi değildi ama eğlence üst Seviyede. Pine bay otelini de düşünebilirsiniz baya geniş bi alana kurulu fiyatlar da öyle çok uçuk değil, çok kalite aramam manzara olsun yemek olsun derseniz ephesus princessi tavsiye ederim. Ben öyle bir deniz manzarası görmedim denizin sonuna kadar görüyor, çok güzel bir alana kurulmuş Kuşadası otellerinin en iyi manzarası bu otelde. Kalite arıyorsanız Amara sealight elite,Palm Wings ephesus otellerin bakın. Yüksek kalite istiyorsanız Kuşadası değil Özdere otelleri daha önde uhd konsepti veren sunis Efes royal palace,Paloma pasha,club marvy inceleyebilirsiniz. Bodrum tarafında da çok otel var kalite olarak vogue,voyage,rixos,Titanic önde geliyor fakat fiyatlar yazın acayip pahalı

hocaam bahsettiğiniz bu kuşadası otellerin denizinden bahseder misiniz ? dalgalı çok olmasın.

• 5000 liradan assagi kriterlerime uygun yer bulamiyorum. Hos bulsam da bu sene antalya'ya bu paralari vermek istemiyorum. Ucakti suydu buydu, Paris disneyland, berlin legoland'a falan bakmaya basladim ayni paralara. Hic degilse farkli yer ve tecrube edinmis oluruz kizimla beraber o da mutlu olur bizde.

• quote:

Orijinalden alıntı: dgndgn2

5000 liradan assagi kriterlerime uygun yer bulamiyorum. Hos bulsam da bu sene antalya'ya bu paralari vermek istemiyorum. Ucakti suydu buydu, Paris disneyland, berlin legoland'a falan bakmaya basladim ayni paralara. Hic degilse farkli yer ve tecrube edinmis oluruz kizimla beraber o da mutlu olur bizde.

Eee hani bu turizm bu sene de çok dip yapacak diyorlardı. Bu fiyatlarla bu otelleri dolduramazlar eğer dediğiniz gibi fiyatlara yurtdışı alternatiflere yakınsa... Sanırım maliyetleri karşılamayınca, fiyatlarda daha da düşemiyorlar gibi. Geçen gün Antalyada bu sektördeki bir arkadaşımla konuştuk, yine aynı, az biraz hareketlenme var ama bu sene de tat yok diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

İlk defa kalacağız o otelde.sinek sorunumu varmış çok?

Geçen sene temmuz sonunda kaldım Jivada, 1 adet sineğe bile rastlamadım...

Tesisin ortasında çok güzel dogal bir gölet var, balıklar ördekler vs. mevcut, hatta gölet kenarından besliyebiliyorsunuz... Tesis yapılırken, dogal görünümü bozmamak için bu var olan doğal göleti kaldırmayıp aynen korumuşlar, çok da güzel olmuş.

Zamanında ilaçlama vs. çok iyi yapıyorlar sanırım. Kısacası sinek sorunu kesinlikle yoktu, bunu; tesiste bizzat konaklayan biri olarak yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Bebekle tatile giderken ne yapın edin 5-6 saatten fazla yolculuk yapmayın..

İst-antalya 900 km ve 12 saatti.. Antalyaya vardık ve geceyi hastanede geçirdik .. Yolda hiç kusmayan , oynayan gülen bebek antalyaya vardıgımız gibi 10 kere kustu 2 saat içinde..

Dönüşte 12 saatlik yolu 20 saatte geldim birşey olmadı ama.. 1 saat yol 1 saat dinlenme şeklinde yaptım..

Bizimde tatil planı ağustos ayı için ve kızımız 3 aylık olacak, istanbuldan bodrum tarafına baktım yalova ido dan sonra 7 saat, antalyaya baktım orası da aynı, antalyada oteller daha uygun olduğu içim tercih etsemmi diye düşünüyordum ki sizin mesaji gördüm :)
    avrupadan insanlar 2-3 çocuğu ile uçağa atlayıp geliyor, bizmi abartıyoruz bu işi anlamadım :)

Abi 3 aylık bebekle birak tatile gitmeyi millet markete gidemiyor... sizinki iyi cesaret doğrusu 😐

• Biz gecen sene 8 aylık bebeğimizle gitmiştik nispeten iyiydi çoğunlukla uyuduğu için sizinki çok daha kolay olur cunku 3 aylık neredeyse tüm gün uyuyor yalnız biz geçen sene hazıranda gitmemize rağmen antalya çok sıcaktı dışarda uyuyamıyordu resmen cocuk uyuması için odaya çıkıyorduk uyutup tekrar iniyorduk havuza eğer sizde öyle bir durum olursa odadan cıkamazsınız bütütn gün o sıkıntı olur

Onun dısında biz ucakla gitmiştik giderken bir sıkıntı yoktu ama donus tam bir faciaydı birdaha cocukla ucaga binmemeye yemin ettim maalesef tüm yol boyunca ağladı hem biz gerildik hem insanları rahatsız ettik üzüldük şimdi bu sene arabayla gideceğiz giderken çok sıkıntı olmayacak gece yola cıkacağız uyurken ama dönerken ne yaparız bilmiyoruz heralde 2 saatte bir mola vericez

• Haftaya pazartesi cuma arası Cornelia Diamond Golf Resort & Spa dan dan yer ayırtmıştım ama görünen o ki hava durumu pek iyi değil.
    Demek ki Mayısın son haftasına bile güvenemeyecez artık.
    İnşallah bir kaç günü iyi geçer havanın yoksa kapalı aktiviteler.
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.