Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yorumlar hakkında katılıyorum

O yüzden bende nerede kal diye bir site var oradaki yorumları daha gerçekçi buldum

İnsanların beklentileri aynı değil o yüzden çok takılmamak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

Yorumlar hakkında katılıyorum

O yüzden bende nerede kal diye bir site var oradaki yorumları daha gerçekçi buldum

İnsanların beklentileri aynı değil o yüzden çok takılmamak lazım

Evet mesela biri yazmış odada mescit yok namaz kılabilceğimiz seccade bile yok yazmış

• Valla bende seccade arıyorum ama olmazsa arabamda var alıyorum

Ama bunu kötü yorum olarak yazmak yada buna benzer bir sürü şey var

Hayırlısı olsun ben Bodrum'da Türkbükü voyage da kalmıştım tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bodrum isis otel nasıldır?
    Tripadvisor yorumlarına ben pek inanmıyorum çünki daha önce memnun kaldığım otellerin hepsi hakkında kötü yorumlar dolu fakat ben çok memnun kalmıştım bunlardan bu yüzden tripadvisor yorumlarını kim neye göre yapıyor belirsiz,gecelik bi otele gecelik 200₺ verip chivas viski ve akşam yemeğinde antrikot olmamısı bazıları için çok kötü yorum yapma sebebimi acaba.

herkesin 10 numara dediği otel tam anlamıyla rezalet çıkmıştı
    ben de güvenmiyorum tripadvisora
  • Arkasdaşlar size fp oteli olarak Aska Lara River Suite önerebilirim.Fiyatı aska lara resort dan çok daha uygun.Neredeyse yarı yarıya.Lakin tüm olanaklarınızı Aska lara resort dan karşılıyorsunuz.2 otel arası sadece 50metre.Her an servis hizmeti var.Odaların hepsi suit.Tam bir fp oteli.Açılalı 1 hafta oldu.
  • Bu sene fethiyeye gideceğiz nasipse otelde ayarladım jiva. Sorum yakınları gezip en son otelde kalmak iatiyoruz. Çevrede yakın dalyan bpdrumuda görmek istiyoruz sizin tavsiyeleriniz neler acaba.

• 19-21 mayis 2 gece Xanadu Island dusunuyorum. Nasildir ?

• daha önce sordum ama cevap gelmedi antalya bölgesini bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. merkezi küçük bir otelde kalsak farklı plajları görmek için nasıl olur? halk plajlarınımı kullanabiliriz sadece ve buralar çok kalabalık ve üstüste olurmu yoksa otellerin plajlarından da ücret karşılığı faydalanabilirmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Arkasdaşlar size fp oteli olarak Aska Lara River Suite önerebilirim.Fiyatı aska lara resort dan çok daha uygun.Neredeyse yarı yarıya.Lakin tüm olanaklarınızı Aska lara resort dan karşılıyorsunuz.2 otel arası sadece 50metre.Her an servis hizmeti var.Odaların hepsi suit.Tam bir fp oteli.Açılalı 1 hafta oldu.

Yanlış biliyorsunuz detayları iyi okuyun bence. İki otel farklı sadece deniz, havuz , eğlence yerleri ortak. River suit apart tarzında.

• quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Arkasdaşlar size fp oteli olarak Aska Lara River Suite önerebilirim.Fiyatı aska lara resort dan çok daha uygun.Neredeyse yarı yarıya.Lakin tüm olanaklarınızı Aska lara resort dan karşılıyorsunuz.2 otel arası sadece 50metre.Her an servis hizmeti var.Odaların hepsi suit.Tam bir fp oteli.Açılalı 1 hafta oldu.

Yanlış biliyorsunuz detayları iyi okuyun bence. İki otel farklı sadece deniz, havuz , eğlence yerleri ortak. River suit apart tarzında.

Yanlış bilmiyorum.Şu an baldızım eşiyle orda.Ben bulup gönderdim.2 otel arası 50metre.Sadece kalmaya gidiliyor oraya.Yeme içme de aska lara da.
  • Merhabalar iki yaz önce crystal paraiso Verde de kaldık.ben ce O Zamn da şuan da f/p oteli diyebilirim.ayni yere gitmemek için tercih etmiyoruz.orasiyla ilgili birkaç yorum yazayım belki ilgilenen aradslar vardir.oncelikle herkese göre değişen öncelikler vardir muhakkak.ben de yıllarca deluxe otellerde kalmış biriyim eczacılık dolayısıyla,şuan kendi imkanlarımızla gttigimizden yana kalila f/p oteli arıyoruz:))

Crystal paraiso Verde crystal grubunda gttigimizden ilk otel ve en uygun fiyatlı olanı.denize sıfır değil stuttle gzmetiyle beş dakikada ordasiniz.ama biz havuz tercih ettik çoğunlukla.bazen denize yürüdük,yürüdüğümüz yol yeşillikli sıkmadi.aqua parki yetişkinleri tatmin edecek düzeyde,biz de eğlendik.dondurma,waffle,gözleme,pide,pizza yiyecekler den memnun kaldık.iki alakart restoran ucretsizdi.odalar temiz bence şık yeniydi.resepsiyon şaşalı değildi fazla ama içeride tatmin olduk.ozellikle orta bölümdeki botanik bahçe hoşumuza gitti yeşili seven biri olarak..animasyonlar tecrübeli yedi o sıkılmadik geceleri.ama dediğim gibi kişilere göre değişir atıyorum rixostaki şartları ariyan biri burun kivirabilir.aşiri deluxe değil tabiki.yine sorusu olanları yanitlarim.

• Şimdi biz de iki kişi 1300 1500 arası üç gecelik f/p otel tavsiyesi istiyoruz.boyle oteller muhakkak var bol yorum bekliyorum arkadaşlar burada paylasalim ki birbirimize faydamız olsun.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de aska larayi buradan görüp aramistim,indirim istedim fazla yapamıyoruz dediler.ama aska Lara River suitten bahsettiLee.ilk önce kafama yatti.aynen dediğiniz gibi yeme içme dahil tüm olanaklar ayniymis.ama River suitin bahçe manzarasını,oda manzarasının fotoğraflarını istedim.ellerinde yokmuş.bir de yan binada uyanıp sabahları ana binaya gidip kahvaltı yap,sonra kıyıya geç ayrıca, acaba ucuz bulacaz diye uzulurmuyuz diye düşünüp vazgeçtim.bki de tam tersi hiç bir fark yokmuş diyecektik ama riske atamadım yılda bir tatil yapılıyor.

Sizin yorumunuz görünce yazayım dedim.esim orada yazmissiniz özelden telfon versem foto filan yollasalar mumkun müdür?ikna olup alırız belki çünkü yorumlar gayet güzeldi.tesekkur ederim

• Alanyada 18 mayis 23mayis arasi genc isi kisi basi max 1000tlye kalabilecek f/p otel onerisi olan varmidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 9 Mayıs 2017; 12:35:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bodrum la blanche resort otel nasıldır?

• valla daha kimsenin bu sene kriz var turist gelmiyor,turizmciler aç,şu kadar işçi çıkardı laflarına inanmam.5 gece 2 kişi ortalama tatil 2000 liradan başlıyor peh.

ayrıca dh sıcak fırsat ölücüleri cidden zenginmiş kulaklıktan kısıp 10bin lira tatile verilebiliyormuş.F/p otelin fiyatı 5 gece 6 bin ne kadar da f/p :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 9 Mayıs 2017; 13:27:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

valla daha kimsenin bu sene kriz var turist gelmiyor,turizmciler aç,şu kadar işçi çıkardı laflarına inanmam.5 gece 2 kişi ortalama tatil 2000 liradan başlıyor peh.

ayrıca dh sıcak fırsat ölücüleri cidden zenginmiş kulaklıktan kısıp 10bin lira tatile verilebiliyormuş.F/p otelin fiyatı 5 gece 6 bin ne kadar da f/p :(

9 bin TL lik oteli 6 bin TL ye aldıysa sıcak fırsatçı oluyor işte

• radko kullanıcısına yanıt
    Bodrum denizi hakkında genel bir yazı olsun diye bildiğim kadarıyla yazmak istedim, konuda çünkü Bodrumda ilgili çok değişik bilgiler yeralıyor en azından çocuklu aileler deniz için faydalanır belki.
    Bodrum bölgesi, Antalya Lara-Belek-Side hattı gibi değildir (Burada fiziki yapı yan yana sahil bandınca paralel şekilde gider deniz ve plaj özellikleri 3 aşağı beş yukarı aynıdır) Antalya batı hattındaki kemer bölgesi ile değişir (deniz ve plaj yapısı).
    Bodrum Denizi genel itibariyle Kemer bölgesine daha çok benzer, daha berrak derin deniz.
    Eğer kum plaj istenirse Turgutreis-Gümbet-Bitez-Ortakent,Kısmen Akyarlar (Kefaluka resort ve Xanadu Island buradadır-ki Akyarlar da kendi içinde 3-5 bölüm vardır). Eğer temiz deniz olsun denirse yarımadanın kuzey hattında kalan Gündoğan-Yalıkavak-Gümüşlük- güneyde Yalıçiflik bölgesi (favorim burasıdır- Sea Garden-Kempinski by Bodrum gibi oteller buradadır) ayrıca Güvercinlik çıkışından itibaren Torbaya kadar deniz kayalık taşlı ve derindir ama deniz çok temizdir (Rixos Premium Bodrum- Paramount by Bodrum- Blue Dreams-Sarpedor gibi oteller buradadır), yine Torba kavşağından Gündoğana giderken ki güzergah temiz denizlerin olduğu yerlerdir hem doğa hem deniz iyidir. Yalıçiflikle beraber yeşil ve denizi birada bu civarda görürsünüz Bodrumda Gündoğandan sonra çorak arazidir ( Mandarin Oriental gibi Bodrumun en Premium oteli ve Hilton Bodrum buradadır) örnektir, yine bu hattan devam edildiğinde Göltürkbükü-Gündoğan-Gümüşlük-Yalıkavak hattına girilir burada da deniz çok iyidir temiz derin, (Voyage-Baia-Vogue gibi tesisler) buradadır, Turgutreiste Yasmin Beach otel fena değildir. Son olarak Güvercinlik koyu derin taşlı (Titanic ve La Blanche) ve bu koyun arkasında yer alan Kuyucak (Crystal Green Bay) koyu güzeldir, fakat eskiden bu bölgede yoğun kültür balıkçılığı yapıldığı için deniz biraz bulanık olabilir özellikle kuyucak koyu için. Oteller hakkında çok yorum yapmıyorum, bu otellerin hepsi 5 yıldızlı veya üstü premium oteller sayılabilir. Bodrum yarımadasında sayısız lüks butik otel ve normal oteller yeralmakta, ama iyi incelemenizi öneririm, yine Bodrum Bardakçı koyunda Mavi otel ve Azka otel muhakkak incelenmeli, Ramada otel gibi denizden çok uzak olan otellere de bakılabilir. Ama çocuklu aileler için yine en iyi alternatifin Antalya tarafı olduğunu düşünüyorum. Yazı bütünlüğü dağılmış olabilir, kusura bakmayın,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parker48 -- 9 Mayıs 2017; 22:1:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: parker48

Bodrum bölgesi, Antalya Lara-Belek-Side hattı gibi değildir (Burada fiziki yapı yan yana sahil bandınca paralel şekilde gider deniz ve plaj özellikleri 3 aşağı beş yukarı aynıdır) Antalya batı hattındaki kemer bölgesi ile değişir (deniz ve plaj yapısı).
    Bodrum Denizi genel itibariyle Kemer bölgesine daha çok benzer, daha berrak derin deniz.
    Eğer kum plaj istenirse Turgutreis-Gümbet-Bitez-Ortakent,Kısmen Akyarlar (Kefaluka resort ve Xanadu Island buradadır-ki Akyarlar da kendi içinde 3-5 bölüm vardır). Eğer temiz deniz olsun denirse yarımadanın kuzey hattında kalan Gündoğan-Yalıkavak-Gümüşlük- güneyde Yalıçiflik bölgesi (favorim burasıdır- Sea Garden-Kempinski by Bodrum gibi oteller buradadır) ayrıca Güvercinlik çıkışından itibaren Torbaya kadar deniz kayalık taşlı ve derindir ama deniz çok temizdir (Rixos Premium Bodrum- Paramount by Bodrum- Blue Dreams-Sarpedor gibi oteller buradadır), yine Torba kavşağından Gündoğana giderken ki güzergah temiz denizlerin olduğu yerlerdir hem doğa hem deniz iyidir Yalıçiflikten sonra Yeşil ve denizi başka yerde göremezsiniz Bodrumda ( Mandarin Oriental gibi Bodrumun en Premium oteli ve Hilton Bodrum buradadır) örnektir, yine bu hattan devam edildiğinde Göltürkbükü-Gündoğan-Gümüşlük-Yalıkavak hattına girilir burada da deniz çok iyidir, (Voyage-Baia-VOW gibi tesisler) buradadır, Turgutreiste Yasmin Beach otel fena değildir. Son olarak Güvercinlik koyu derin taşlı (Titanic ve La Blanche) ve bu koyun arkasında yer alan Kuyucak (Crystal Green Bay) koyu güzeldir, fakat eskiden bu bölgede yoğun kültür balıkçılığı yapıldığı için deniz biraz bulanık olabilir özellikle kuyucak koyu için. Oteller hakkında çok yorum yapmıyorum, bu otellerin hepsi 5 yıldızlı veya üstü premium oteller sayılabilir.Bu yarımadada sayısız lüks butik otel ve otelde yeralmakta, ama iyi incelemenizi öneririm, yine Bodrum Bardakçı koyunda Mavi otel ve Azka otel muhakkak incelenmeli, Ramada otel gibi denizden çok uzak olan otellere de bakılabilir. Ama çocuklu aileler için yine en iyi alternatifin Antalya tarafı olduğunu düşünüyorum. Yazı bütünlüğü dağılmış olabilir, kusura bakmayın,

hocam 5 gece 1500 limitli var mı tavsiye edebileceğin bir yer

• Güzel bilgiler. Teşekkürler hocam.

İlk mesaja eklense faydalı olabilir

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.