Şimdi Ara

2017 SONY ANDROİD TV (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.006
Cevap
56
Favori
272.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 65XD9305 TV YI 7450 alarak aranıza katıldık teknık ozelıklerı hakkında bılgı sahıbı olan varmıdır bu cıhaz nasıldır ayarları vs hakkında yardımcı olabılırmısınız
  • Özdentv Ö kullanıcısına yanıt
    55xe9305 modelini n11 den 6915 TL ye almıştım iptal ettim. teknosada inceledim fiyatı abartılı 9150 idi. xe9005 modeli ile yanyana be pek farkı yoktu. ancak 65 ler hoşuma gitti. izleme mesafesi 3-4 metre arası acaba çok mu büyük olur. sony a1 oled ve lg e7b görüntüde çok iyiydi ama fiyat çok şimdilik.
  • AtakannSenturk A kullanıcısına yanıt
    Hocam güncellemeler genel olduğundan böyle anlışılabilir, ben 49XE8005 sayfasında bu desteği görmedim..

49 inçte olmayabilir..49-55-*65 değişebiliyor
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Tv ye Bluetooth haporlor ve Bluetooth Kulaklık bağlamaya yarıyor..

Önceki Tv lerde Bluetooth sadece Klavye,Jostik gibi şeyleri bağlamada kullanılıyor idi..Yazılım ile Kablosuz BT haporlorden ve Kulaklıktan ses alınabilir..

Teknik kısmını denemek lazım, SOny iddia ediyor ama biraz secici olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris81

benim araştırdığım xd9305 modeli daha iyi xe9005 modeli aynı gibi. demişler.

İlk çıktığında Tv ler, 9005 in daha iyi görüntü verdiği, zone sayıları ile alakalı birşeyler yazılmıştı hatırlamıyorum.Ondan sonra zaten hep 9005 konuşuldu..

Video kıyaslamaları da hep XE9005 ile oldu..

Hatta diğer marka fanatikleri XE9005 e saldılar, demek ermiş ağaç taşlanır misali...XE9005 tir olay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 12 Kasım 2017; 17:4:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jehat_40

65XD9305 TV YI 7450 alarak aranıza katıldık teknık ozelıklerı hakkında bılgı sahıbı olan varmıdır bu cıhaz nasıldır ayarları vs hakkında yardımcı olabılırmısınız

Hayırlı olsun bu fiyata nerden aldınız?
  • Tesekkurler kdv muaf ıle alındı
  • Jehat_40 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun çok iyi fiyata çok iyi bi tv almışssınız ben ilk çıktığında 13.000 liraya almıştım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar sony oled 55 inç mi alsam yoksa 65xe9005 mi alsam kararsız kaldım.siz olsanız???

• Sony 65xe9005 mi sony 55a1 mi?

• Dostum samsung 8000 ile bunu. Arasinda kaldik sordugum herkes 9305 dedi bakalim yarin kurulacak umarim memnun kaliriz

• Özdentv Ö kullanıcısına yanıt
    TV 1 kere alınıyo malesef telefon gıbı degıl ımkan ve yerınız varsa kesınlıkle 65 alın pisman olmazsınız buyuk olması her zaman avantajdır.
    bende n11 den dün almıştım 55xe9305 hemde 6915 liraya ama bugün teknosada inceledimde 65 ler hoşuma gitti. o yüzden gelmeden iptal ettim siparişi. acelem yok birz daha bekleyip alıcam ucuzlarsa. 65xe9005 düşünüyorum.

65xd9305 vardı 5300 lira . teşhir ürünü dedi . çalışma saati ne dedim. geçen gün bakmıştık 12bin saat di dedi. :)

ps4 pro en iyi hangisinde performanslı xe9005 mi 9305 mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris81 -- 12 Kasım 2017; 21:51:25 >
  • Arkadaşlar N11 kuponu ile 55XE8577'yi 4500 TL'ye dün almış bulunuyorum ;) Heyecanla gelmesini bekliyorum.

Televizyonu kurmak için Sony yetkili servisi geldiği zaman onlar gerekli testleri yapıyorlar mı yoksa bizim mi yapmamız gerek? Yapmazlarsa hangi testleri nasıl yapmamız gerek?

Dün bir hayli alım yapan olmuş. Yeni alan herkese yardımcı olacaktır vereceğiniz bilgiler.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahmurat

Arkadaşlar N11 kuponu ile 55XE8577'yi 4500 TL'ye dün almış bulunuyorum ;) Heyecanla gelmesini bekliyorum.

Televizyonu kurmak için Sony yetkili servisi geldiği zaman onlar gerekli testleri yapıyorlar mı yoksa bizim mi yapmamız gerek? Yapmazlarsa hangi testleri nasıl yapmamız gerek?

Dün bir hayli alım yapan olmuş. Yeni alan herkese yardımcı olacaktır vereceğiniz bilgiler.

Teşekkürler

Başkan süreci paylaşırsan süper olur. Ben de aldım ama şuanda askerdeyim. 19 ocakta dönüyorum. Babam çağıracak servisi de bilelim ne yapılması gerek vs :) bu arada ben de 4500 e almıştım sonra mysonyshop satıcısı 4650 ye çekti fiyatı iptal edip onu aldım 4250 ye geldi :)

• Bende sony shop dan 5900/7 taksitle aldım, ürün yoktu siparişle geldi,sipariş 15 gün önce yapılmıştı, ancak stokda olmadığı için getirtilemedi, stoğa (ithalattan) yeni girdi, yeni ürün, shoptaki arkadaş tanıdıktı akşam saatinde mağazada kurulumu yapıp kontrolleri yaptık sorun olmayınca işlemi tamamladık, ertesi gün servis getirip kurdu, Samsung soundbarı bt dan bağladık, şimdilik sorun yok,memnunuz.
  • 65xe9005" almak istiyorum ama, 2,5 - 3 metreden sd ve hd yayınlar dağınık mı gösterir büyük ekranda. yoksa 55" ideal mı bu mesafe için.
  • baris81 B kullanıcısına yanıt
    65 ayrıcalıktır bence ımkan varsa kesınlıkle 65
  • baris81 B kullanıcısına yanıt
    12 bin cokmus gercekten ben kapalı kutu buldum calısma saatıne nerden bakabıldınız pekı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris81

65xe9005" almak istiyorum ama, 2,5 - 3 metreden sd ve hd yayınlar dağınık mı gösterir büyük ekranda. yoksa 55" ideal mı bu mesafe için.

Bende bu tereddütteydim, izleme mesafem, 4 metre civarı, 55 aldım, iyi ki 65 almamışım diyorum, sürekli bluray den veya başka kaynaklardan 4 K izleniyorsa 65 olabilir,ama ağırlıklı tv seyrediliyorsa 55 bence ideal ve sınır.
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.