Şimdi Ara

2017 SONY ANDROİD TV (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.006
Cevap
56
Favori
272.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İstanbulldozer

quote:

Orijinalden alıntı: alos2000

quote:

Dostum tabii hdmı gelişmiş secenek acık. Ben tvyi ilk aldıgım 4 ay bi sıkıntı yoktu. Ama son 3 aydır bu tip sıkıntılar var. Cok sinir bozucu. Normal mac yayınında bile ghosting oluyor. Bende ilk aldığım zamanlarda dediğin gibi sadece degajda top tam asagı inerken oluyordu. Mesala normal paslasma yaparken topun deseni cok pürüssüz ve parlaktı. Topun tüm dönüşleri cok net gözüküyordu. Cok zevkliydi oyle oynamak. Şimdi top hareket halindeyken desen karıncalı pek görünmüyor. Şuan online mac yapıyorum. Gol atan oyuncunun sevincinden yakın cekim oldu adamın kafasını etrafı komple blur var

En sorunsuz tv olarak

almaya

Karar verdiğim tvde bunu duymak çok moral bozucu.

Maç yayınlarında yapıyorsa bunu başka yerlerde oluyordur.

Dostum normalde cok cok iyi bir görüntü performansına sahip xd8505. Ama bende böyle bir anormallik oldu malesef. Bizim gibi tvden az cok anlayıp dikkatli göz ile izlemeyen insanlar belki genelde bunları fark etmiyor. Servislerde müşterinin bu tip şeyleri görebilmesinden rahatsız olup cok saçma ve aptalca seyler söyleyip insani sasırtıyorlar. Bakın komil bir örnek. Dün telefonda servis yetkilisi ile görüşüyorum. İşte mac izlerken ghost problemi oluyor diyorum. Oda bana işte tr deki yayınlar 50 hz işte gercek 1080 p yayın yok falan diyor. Bende ps4 proda fifa oynarkende var bu problemler o nasıl oluyor... Pro da sony nin cihazı değilmi dedim. Ve cvp şu

Orjinal cd tak oyna yapmaz. Oyunun cdsi orjinal olmalı dedi... Kahkaha attım yarıldım. Dedim sana servis belgesi veren sony ne kadar amatör bu konularda belli oldu.. :)

Servislerin hepsi öyle çok cahiller hiçbirşeyde umurlarında değil iş ciddiyeti yok , geçende samsung ks 49 8500 almıştım tv bir saatte kapandı bir daha açılmadı voltaj korulmalı ups ye bağlıydı servis elemanı biz bu cihazları pc lere öneriyoruz tv lere önermiyoruz kesin bu yapmıştır diyor bilgili bir tavırla :) sonuçta cihaz değişime düştü benim ups cihazım yakmamış yani hemen iade ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 27 Temmuz 2017; 20:24:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Teşekkürler, İstanbul Bilişim den 5000 TL / 6 taksit şeklinde aldım.

hocam kurulum yapıldımı yapıldı ise sony türkiye servisimi kurdu 444 lü numarayımı aramanız istendi. hayırlı akşamlar
  • Kurulum için servisle görüştüm, yarın gelecekler, henüz kurulmadı hocam.

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    USP ne kardeş, bir de voltaj korumalı cihaz ne onu da bilmiyorum, cahilliğime ver. Herkes cahil ya !
  • quote:

Orijinalden alıntı: okinavci

USP ne kardeş, bir de voltaj korumalı cihaz ne onu da bilmiyorum, cahilliğime ver. Herkes cahil ya !

Dalgınlığıma gelmiş kusura bakmayın
  • quote:

quote:

quote:

Dostum tabii hdmı gelişmiş secenek acık. Ben tvyi ilk aldıgım 4 ay bi sıkıntı yoktu. Ama son 3 aydır bu tip sıkıntılar var. Cok sinir bozucu. Normal mac yayınında bile ghosting oluyor. Bende ilk aldığım zamanlarda dediğin gibi sadece degajda top tam asagı inerken oluyordu. Mesala normal paslasma yaparken topun deseni cok pürüssüz ve parlaktı. Topun tüm dönüşleri cok net gözüküyordu. Cok zevkliydi oyle oynamak. Şimdi top hareket halindeyken desen karıncalı pek görünmüyor. Şuan online mac yapıyorum. Gol atan oyuncunun sevincinden yakın cekim oldu adamın kafasını etrafı komple blur var

En sorunsuz tv olarak

almaya

Dostum normalde cok cok iyi bir görüntü performansına sahip xd8505. Ama bende böyle bir anormallik oldu malesef. Bizim gibi tvden az cok anlayıp dikkatli göz ile izlemeyen insanlar belki genelde bunları fark etmiyor. Servislerde müşterinin bu tip şeyleri görebilmesinden rahatsız olup cok saçma ve aptalca seyler söyleyip insani sasırtıyorlar. Bakın komil bir örnek. Dün telefonda servis yetkilisi ile görüşüyorum. İşte mac izlerken ghost problemi oluyor diyorum. Oda bana işte tr deki yayınlar 50 hz işte gercek 1080 p yayın yok falan diyor. Bende ps4 proda fifa oynarkende var bu problemler o nasıl oluyor... Pro da sony nin cihazı değilmi dedim. Ve cvp şu

Orjinal cd tak oyna yapmaz. Oyunun cdsi orjinal olmalı dedi... Kahkaha attım yarıldım. Dedim sana servis belgesi veren sony ne kadar amatör bu konularda belli oldu.. :)

PS4 te korsan olmadığını bilmeyen adamı Sony servisine koymuşlar şaka gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

quote:

quote:

quote:

En sorunsuz tv olarak

almaya

PS4 te korsan olmadığını bilmeyen adamı Sony servisine koymuşlar şaka gibi.

Kardeşim hiç sorma ya. Tam sacmalık ötesi. Cihaza değişim istiyorum tamir değil garantisi var dedim. Mail adresi verdi hataların video ve resimlerini attım. Bakalım bu gün cvp verecekler. Servise gerek varmı yoksa normalmi diyecekler. Ona göre sony eurosia'ya şikayette bulunucam servisi. Ve video ile resimleri oraya atıcam

• İstanbulldozer kullanıcısına yanıt
    Zor süreç umarım anlayışlı birilerine denk gelirsiniz.

• İstanbulldozer kullanıcısına yanıt
    Sony Eurasia, Tv lerinin Hatalı olduğunu kabul etmiyor ki? Sony Eurasiada kimseye ulaşamazsınız, ne bir bölge müdürü ne müşteri ilişkileri, halkla ilişkiler..Sadece telefona bakan, bekleyin ilgili birime ileteceğiz problemi diyen birileri var..

Sony Servisi, Sony Bayi şikayet etseniz ne olur, Sony eurasia hiç bir yaptırım, ceza uygulamıyor..Ben bizzat yaşadım, sonuc yok..

Ayrıca Android ilk sürümden beri Tv ile Android uyuşmazlığı var, çok şikayet var ama Sony Eurasia servisten de yetkileri aldı, o sebeple servis size Değişim/Arıza Hata raporu zor verir..Zira verse bile Son karar Sony Eurasianın..

Avrupada böyle olmaz muhtemel ama ülkemizde böyle yürüyor iş..mahkemeye vereceğim dediğiniz de tabi verin, hakkınız gibi insanı çileden çıkartan sözleri oluyor :)

Sony Eurasianın yapması gereken tüm problemli Tv leri alıp Sonye iade edip, parasını geri ödemesi...Sony nin (Gercek Sony Japonya veya neresi ise) hayır geri almıyoruz diyeceğini sanmıyorum

Geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 26 Temmuz 2017; 12:2:48 >

• XE7005 modelini araştıran kullanan var mı?
    XE9005 in 55" altı modelleri Türkiye ye gelmediği için 43" olan XE7005 e yöneldim.
    %80 PS4, %20 PC&TV amaçlı kullanılacak olup önerilerinizi rica ederim. En uygun nerden alabilirim?

Oda küçük olduğu için 43" den büyüğünü kaldırmaz.
    Salon için XE9005 i daha sonra alacağım ama :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperyaman -- 26 Temmuz 2017; 14:0:55 >
  • alperyaman kullanıcısına yanıt
    Ben bugün Vatan Bostancı şubesinden 3000 tl ye aldım ama henüz servis gelip kurmadı. 43 lerin en kalitelisi budur diye düşündüm umarım haklı çıkarım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burayada yazayım belki biri açıklayıcı bir cvp verebilir.
    arkadaşlar bazı sebeplerle samsung 60ks8000i iade etmiş bulunuyorum. şimdi sony 55xe9005 5700 - 65xd8505 ise 7000 civarı alınıyor.
    sizce küçük ama yeni nesil mi yoksa büyük ekran hevesine yenik düşüp geçen senenenin çok konuşulan modelini mi alayım?
    kalite olara iki ürün arasında çok fark varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros68

Ben bugün Vatan Bostancı şubesinden 3000 tl ye aldım ama henüz servis gelip kurmadı. 43 lerin en kalitelisi budur diye düşündüm umarım haklı çıkarım...

Peşin mi aldınız, karta taksit yaptılar mı?
  • alperyaman kullanıcısına yanıt
    6 taksit

• mrh77 M kullanıcısına yanıt
    xe9005 daha iyidir ;)

65 olanı alırsanız Büyük ekran tv niz olur
    55 olanı alırsanız kaliteli Tv niz olur..

tabi bunlar uzaktan yorum, yan yana izleme imkanınız varsa izleyip siz karar verin

Büyük ekranın eksileri var, görüntü kaybı, mesafenin uzak olması gerekliliği, panel farkı vs..(IPS sanırım 65X800)
  • Ne yapmamı önerirsin. Tüketici mahkemesimi

• Servis telefonda bugün kurmaya geliriz demişti ama saat 6 oldu gelmediler, akşam saatlerinde de geldikleri oluyor mu? gelip kurunca bir de 60 tl kurulum ücreti alıyorlarmış. Ben sabırsızlanıyorum, açıp kendim kursam ne olur, zaten 43 inch çok zorlanmam. bir sakınca olur mu?

edit. şimdi aradılar geliyorlarmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eros68 -- 26 Temmuz 2017; 18:03:53 >
  • Xd85 ips panel 55 inçini kullandım 65 inç olanı çamur gibidir hiç çekilmez:))alabiliyosa 65xe9005 alınır

• Selam Dostum
    Önceden servisin elinde yetki olduğu için servisler her ürüne değişim kararı vermesinden dolayı Sony Türkiye nin bağlı olduğu yurtdışı bölümü en ufak arıza da bile değişim kararı verilmesinden dolayı tabiri caizse türkiye yi fırçaladı, o yüzden artık yetkiler alındı servislerden, yani japonya fırçayı attı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarioGomez -- 26 Temmuz 2017; 18:46:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarioGomez

Selam Dostum
    Önceden servisin elinde yetki olduğu için servisler her ürüne değişim kararı vermesinden dolayı Sony Türkiye nin bağlı olduğu yurtdışı bölümü en ufak arıza da bile değişim kararı verilmesinden dolayı tabiri caizse türkiye yi fırçaladı, o yüzden artık yetkiler alındı servislerden, yani japonya fırçayı attı :)

Olan bizemi olcak yani. Panel sıkıntılı. Servisi aradım 1 saat önce. Reim ile videoları incelemişler. Yarun gelip tv incelemeye alınacak dediler. Bend lütfen tamir istemiyorum. Garantisi var değişim yazın cok sıkıldım artık dedim. Tamam eyer yazulım ile düzeltilemiyorsa değişim diye not aldım formunuza dedi

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.