Şimdi Ara

2017 SONY ANDROİD TV (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.006
Cevap
56
Favori
272.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biraz önce İstanbul Bilisimden 5000/6 taksit şeklinde 55xe9005 siparişini geçip aranıza katıldım. TV yi duvara asacağım hangi askı aparatını önerirsiniz? Birde altına oyun konsolunu, TV plus i ve soundbar i koymak için tavsiye edeceğiniz TV altlığı var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün baktığımda stokta kalmadı diyordu, yine aynı şekilde siz iyi yakalamışsınız :) Şu anda en uygun GG de 5500 TL, 100 TL bonus ile 5400 tl ye geliyor.
  • gokcec kullanıcısına yanıt
    Evet hocam nakitim olsa 4850 ye alacaktım ama taksitle 5000 e aldım, buna da şükür tabii. Ben aldıktan hemen sonra stok bitti, belkide sonuncusunu ben almışımdır. Almayı düşünenler geceleri stoğu kontrol etsin, dün gece stoğa girmiş sabaha da bitti zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 23 Temmuz 2017; 11:54:55 >
  • Merhaba,

65xe9005 fiyatı ne kadar düşer sizce. 7.000 - 8.000 civarına düşer diye beklentiye gireyim mi ? 😟

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merteslik -- 23 Temmuz 2017; 12:57:34 >
  • Özdentv Ö kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun. Dahili uydu kullanı mı nasıl? Xd8505 de aşırı şikayet vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tstctstc

Selam

Ben sony 50w807c tv kullaniyorum . tv de 2 tane problem var. 1. Arasıra kendi kendine kapanip açıliyor. 2. Uydu kanallarindan birkaç tane siliyorum yaramaz kanallar bu sildiğim kanallar kendi kendine geri geliyor ama normal şekilde değil kanal nuarası 1027 ve 1028 olarak geri geliyorlar yani 4-5 kanal 1027 4-5 kanalda 1028 altında geliyor. Asıl ilginc olan bu kanalları silmeye gittiğimde menu kanal sil den 1027 . Kanala gidiyorum 1027 de o kanalların olmadığını görüyorum yani kanal 1027-28 boş görunuyor silmek imkansız neyse sony destek e email yazdım tabi yazmadan önce internette biraz araştırıp çaresini aradım tv 3 kere sıfıladım 3 farklı yöntemle sony destek sayfasında tarif ediyorlar. kumandanın kapatma dügmesine 10 saniye basılı tutuyoruz kapanıp açılıyor .sonra butün kabloları söktum tv nin arkasındaki güç tuşuna 30 saniye basılı tuttum ve son olarak klasik menu ayarlardan fabrika ayarlarına geri dön herşeyi sil yaptim yazılım güncelledim .neyse sony ye email yazmıştım problemi anlattım yaptıklarımla ilgili birşey yazmadım cevap verdiler çok üzücü durum dedi tv yi 3 şekilde reset yapmayı tavsiye etti nasıl olacağiiyla ilgili sony destek sayfssından link gönderdi umarım düzelir dedi bende yeni email yazdım tv yı sıfırladım ama düzelme olmadı dedim eleman yine geri dönüş yaptı yazılim güncelleyin dedi 3.885 versiyonuna geçin dedi ben yine geri yazdım güncelleme zaten yapmıştım o versiyondayım ama yine arıza yapıyor kapanıp açilmaya devam dedim eleman yine döndü menüden yine resetleyin herşeyi silin dedi bide not düştü tv nin arkasında cam modul takılıysa reset işe yaramaz dedi bende zaten modül takılı değil kırmamak için bidaha resetledim düzelme yok som email i cuma saat 6 doğru yazdım henüz cevap vermedi haftasonu kapalı olabilir nesıl sonuçlanacak diye merakla bekliyorum

Buraya duvar yazısı yazdım galiba oku gül geç fiyat muhabbetine devam

• Varmi 2500 e 55xe90 ??

• İstanbul bilişimde garanti olayı nasıl hocam? Sony türkiye garantisi mi oluyor? Kargo geldiği zaman sony servis mi çaığırıyorsunuz eve telefonla arayıp?
  • O.o.spawn.o.O kullanıcısına yanıt
    Ürün çarşamba günü elimde olacak ama sayfasında Sony TR garantili olduğu ve servis tarafından ücretsiz kurulum yapılacağı belirtiliyor.

• İstanbul bilişim hala ithalatçı garantisi adı altında satış yapıyor. Bakmayın Sony Türkiye garantisi altında yazdığına, az önce arayıp sorduğumda ithalatçı garantisi altında diyorlar. Burada sipariş verdim yok öyle yok böyle dendiğine, muhtemelen buraya yazanlarda kendileridir

• 'SONY EURASIA RESMİ GARANTİLİ' yazmakla 'SONY TR' garantili yazmak arasında fark olabilir mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merteslik

Merhaba,

65xe9005 fiyatı ne kadar düşer sizce. 7.000 - 8.000 civarına düşer diye beklentiye gireyim mi ? 😟

Sony Fiyatları düşmez, her zaman söylüyorum ben...Beklentiye girmeyin..İlk 6 ay içinde aldınız aldınız yoksa teşhire düşer, iade edilen vs problemli Tv gelme riski artar

İlk gördüğünüz fiyattan alın derim..Zira sonra pişman olursunuz..

Burada olması gerekenden az fiyat linki verenlere oluyor, çok ucuz Sonylerde bir bit yeniği vardır unutmayın..Satıcı satmıyordur veya Stok yoktur veya başka problemler
  • Hayırlı olsun sony cihazlar sağlamlık konusunda en güvenilir zaten büyük ihtimalle sorun olmaz ama amazon.com dan indirimli haliyle bile 6 bini geçiyor r gümrük depozitosu kargo ve felan eklenince saf hali 4950 , bu fiyata türkiye garantiliyse muhteşem bir fiyata almışsınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 24 Temmuz 2017; 7:46:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakreko

bazı arkadaşlar futbol izlerken topun kesik kesik gittiğini söylediler (veya buna benzer bişey)

kenar ve köşelerde kararma mevcut. yani ekran homojeniliği sorunlu, tıpkı geçen seneki xd serisi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 24 Temmuz 2017; 13:16:17 >
  • Allah akıl fikir versin sana

• quote:

Arabaya araç televizyona ürün yemek yemeye tüketmek deli olacağım bu türkler yüzünden

Arkadaş, mesajların tahrik edici, rencide edici, alakasız şeyler? Sony Grubunda yazıyorsun ama neden bahsettiğini ben anlamadığım gibi, sanırım alay etmek için birşeyler yazıyorsun

Türkler (Türk kelimesi büyük yazılır) deyince biraz hakarete giriyor yazın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 24 Temmuz 2017; 16:6:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdcvn

quote:

Arabaya araç televizyona ürün yemek yemeye tüketmek deli olacağım bu türkler yüzünden

Arkadaş, mesajların tahrik edici, rencide edici, alakasız şeyler? Sony Grubunda yazıyorsun ama neden bahsettiğini ben anlamadığım gibi, sanırım alay etmek için birşeyler yazıyorsun

Neyi anlamadın soydaş sor anlatayım yazdıklarımın hepsi açık ve anlaşilir kaç tane mesaj attım cevap verecek bunumu buldun bak birinde sony tv ile olan mücadelemi anlatıyorum ilgi çekmesi gerrken o sanırım ama sen kelime oyununa girmeyi tercih ediyorsun sony destekle yazışıyorum 5 rmail ben yazdim 5 de cevap aldım okumzk istersen onlari da gönderebilirim sana tv arasıra kapanıp açılıyor bu konuda birşey biliyorsan söyle

• quote:

quote:

Sanırım şikayet en doğru çözüm olacak.
    Ben de birkaç yorumda konuyla alakasız şeyler yazıldığını gördüm.
    Birkaç kişi şikayet ederse sorun hallolur gibi geliyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperyaman

quote:

quote:

Sanırım şikayet en doğru çözüm olacak.
    Ben de birkaç yorumda konuyla alakasız şeyler yazıldığını gördüm.
    Birkaç kişi şikayet ederse sorun hallolur gibi geliyor hocam.

Aynı fikirdeyim şikayet edip susturalım önemli olan sony gibi bir markaya laf gelmemesi ne yapıp yapıp tv nin kendi kendine kapanıp açılmasını meselesinin konuşulmasını engellemeliyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyunsavar -- 24 Temmuz 2017; 19:35:13 >

• Arkadaşlar MErhaba

Uzun süredir Tv almıyorum. Bu alacağım 10. Tv ama çok araştırma yapamadım.
    Sony i çok sevmeme rağmen 7 senedir Tvlerde Samsung aldım.
    Geçen MEdia markt da aynı 4k ve full hd videolar ile kıyaslama yaptım.
    55xe8096 vardı ve görüntü iyi idi.

65 inç tv almak istiyorum ama son tercih 55 olacaktır. Bütçem maximum 7000 TL ama 5000 civarı olsa daha iyi olur.

8505 mi yoksa 9003 tavsiye edersiniz? arasında efektif ne fark var?

65x855 iyi fiyata var , sanırım eski seri tavsiye ederisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.