Şimdi Ara

2017 Segmentlere göre f/p Otomobiller

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
3.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017 de ötv düzenlemesinden sonra güncel fiyatlarla Segmentinin fiyat/performans araçları size göre hangileridir ?

Herkes bildiği segmenti yazabilir mi ? Donanım da belirtilebilir , bazı araçların alt donanımla üst donanım arasında çok uçuk rakamlar olabiliyor özellikle C - D segmentte .

Linkten segment ve araçları görebilirsiniz ... ( Satış rakamları 2016 ya ait eski rakamlar , sadece segmentleri karıştıran arkadaşlar için koydum )

http://www.ototeknikveri.com/haber/7409/2016-mayis-model-bazinda-otomobil-satislari

Örnek :

A segment : ..........
    C segment : ..........
    D Suv : ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojaverok -- 7 Nisan 2017; 11:29:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence artık sıfır f/p ürünü bir araç kalmadı , ikinci elde D sınıfı araçlar fırsat oluyor Laguna gibi örneğin

Skoda rapid 2016 model baz donanıma 56.000 satıyorlar Style donanım siyah rengine 64.250 istiyorlar (bulabilirsen)

Tabi bu 2016 bulursan 2017 fiyatları 65.000 den başlıyor buda fırsat olmuyor

C sınıfında fırsat bence Megane 4 65 bine alınası tek araçlardan

301 denen araç alınası bir araç olmamış dışı güzel içi felaket önde tavanda tutamaç yok arkada var ama katlanmıyor sabit doğana biniyorsun sanki
    Cam tuşları ortada ama araçta geri görüş kamerası var

Ekleme
    Superb atlamışım d sınıfıdan büyük fırsat 90k kusura D sınıfı superb alabiliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 7 Nisan 2017; 13:37:39 >
  • C segmentinde piyasa koşullarına göre f/p aracı şu an nissan pulsar.

1.2 turbo manuel pulsar 60.500 tl liste fiyatı var.

• B sınıfında en leş ve alınmayacak araç Skoda Rapid dir. alanların çoğu pişman ancak ellerinden de çıkaramıyorlar. kısacası teneke diye tabir edebiliriz.
  • Burda ki cevaplara bakmayın siz.

MEGANE 1.6

Civic 1.6 al geç.

Megane'ı 64 e bırakıyolar. Piyasası balon arabalara bakın. 2009 Civic'i 59 a aldı arkadaşım.

2.el de kar edilecek arabalar fp dir. Özellikle civic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyWorldLife -- 7 Nisan 2017; 12:51:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

Bence artık sıfır f/p ürünü bir araç kalmadı , ikinci elde D sınıfı araçlar fırsat oluyor Laguna gibi örneğin

Skoda rapid 2016 model baz donanıma 56.000 satıyorlar Style donanım siyah rengine 64.250 istiyorlar (bulabilirsen)

Tabi bu 2016 bulursan 2017 fiyatları 65.000 den başlıyor buda fırsat olmuyor

C sınıfında fırsat bence Megane 4 65 bine alınası tek araçlardan

301 denen araç alınası bir araç olmamış dışı güzel içi felaket önde tavanda tutamaç yok arkada var ama katlanmıyor sabit doğana biniyorsun sanki
    Cam tuşları ortada ama araçta geri görüş kamerası var

Arkadaşa katılıyorum..

En baz bomboş araçlar ateş pahası donanımıda insanı tatmin etmiyor.. bende gittim 2011 model laguna 3 ü 42 bin tl ye boğazladım :D arabada olmayan özellik yok.. 2.0 dizel otomatik , keyles go, navigasyon, koltuk ısıtma, sunroof, deri koltuk,bluetoth, katlanır ayna,zenon far vs. bu özellikte sıfır araba alayım desem 150 bin papele yakın para verirdim.. ikinci ele yönelmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkhp -- 7 Nisan 2017; 12:57:45 >

• Hadi @Moueson ver şunlara cevabını
  • Otomobiller ateş pahası. f/p aracı var mıdır bilemiyorum
  • Opel Astra Sedan Edition 2017 model: 60 bin TL. bence bu şartlarda alınabilecek en mantıklı araçlardan biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

Opel Astra Sedan Edition 2017 model: 60 bin TL. bence bu şartlarda alınabilecek en mantıklı araçlardan biri

Lpg uyumu sıkıntı.

Subaplar gidiyor. Eriyor.

• B : Hyundai i20

C : Megane / Civic / Leon FR

D : İnsignia / Superb

C Suv : Kia Sportage

Benim görüşüm
  • Megane en iyi gibi duruyor ama içi çok zayıf geldi bana. Dış süper orası ayrı. Düz vites olması sıkıntı. Ama manuel baz donanım bence en iyi Megane

• quote:

Orijinalden alıntı: duggac

B sınıfında en leş ve alınmayacak araç Skoda Rapid dir. alanların çoğu pişman ancak ellerinden de çıkaramıyorlar. kısacası teneke diye tabir edebiliriz.

Başka konularda da Skoda hakkında buna benzer yorumlarınızı gördüm . Bu skoda size netti ? Sizin F/P aracınız hangisi ?
  • Astra J Sedan 1.6 + LPG + 60.000km'de sübap değişimi

Şu an F/P bu.
  • ya arkadaşlar f/p demek en ucuz demek değil. siz en ucuzları yazmışsınız genel olarak
  • B sınıfı i20
    C sınıfı düz vites 1.6 edition Astra sedan ve 1.6 düz vites joy Megane 4

D sınıfı Insignia 1.6 CDTI cosmo gerisi traş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

Opel Astra Sedan Edition 2017 model: 60 bin TL. bence bu şartlarda alınabilecek en mantıklı araçlardan biri

Lpg uyumu sıkıntı.

Subaplar gidiyor. Eriyor.

subap erimeyen bir araç söyleyin... Honda'da 150 bin km sonra erir, Opel'de 50 bin km sonra. 1750 TL ödeyip subapları değişince sorun kalmıyor zten...
  • quote:

B sınıfında en leş ve alınmayacak araç Skoda Rapid dir. alanların çoğu pişman ancak ellerinden de çıkaramıyorlar. kısacası teneke diye tabir edebiliriz.

Rapid gayet iyi ve sorunsuz bir araç. Kim neden elinden çıkarmaya çalışsın ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Megane, Cerato. Bir de kasaları değişecek araçlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

quote:

Rapid gayet iyi ve sorunsuz bir araç. Kim neden elinden çıkarmaya çalışsın ki?

Hocam bunlara linea iteleyeceksin ondan anlıyorlar malesef

56 bine sıfır aldığın arabada
    Start & stop , Multimedya ekranı , Fonksiyonel direksiyon oluyor.

sadece motoru için bile alınır 1.2 tsi 0-100 11 sn

56 bine başka ne alınabilir ncap girmemiş 2 hava yastıklı egea sedan, linea veya 301 bunları alacak adamdan fikir de almam zaten ,
    ----
    65.000 bine rapid almam diyene de saygı duyarım onun yerine Megane de tercih edebilir ama daha çok yakar , multimedya ekranı olmaz
    her aracın + ve - yönleri mutlaka oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 7 Nisan 2017; 18:6:11 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.