Şimdi Ara

2017 Samsung TV (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
889
Cevap
16
Favori
106.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kontrast olarak arada uçurum var buda görüntüyü doğrudan büyük etki ediyor
  • bu arada mu9000 dediğimiz tv genel anlamda q serisi olan q7f modelinden daha iyi bir tv tabi bizim milletimiz fazla para vermeden rahat edemiyor pahalısı iyisidir mantığı var :)

q7f in daha iyi olduğu kısım renkler o konuda bir tık daha iyi mu9000 den onuda gözle ayırt etmek çok zor

2017 Samsung TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 15 Ekim 2017; 19:44:20 >
  • Yardımlarınız için teşekkür ederim. Mu9000 modeline karar vereceğiz sanırım. Açıkcası mağazalara gittiğimizde en pahalı olanı gösterip bu daha iyi bunu alın diyorlar çok kafamız karışmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ara ara burada fiyat veren bazi Samsung bayiileri vardi.

Bir arkadasim icin 50MU7000 alacagim, fiyat rica ediyorum.

• 43mu7000 almayı düşünüyorum, diğer markalara göre dezavantajları nelerdir acaba? Philips pus6412 alacaktım, yorumları okuduktan sonra istemeyerek soğudum Samsung düşünüyorum, LG yı eve sokmam bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: pupille

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Mu9000 modeline karar vereceğiz sanırım. Açıkcası mağazalara gittiğimizde en pahalı olanı gösterip bu daha iyi bunu alın diyorlar çok kafamız karışmıştı.

yaklaşık olarak 2 aydır araştırıyorum. Psikolojim bozuldu artık
    ilk önce 55mu8000 modeline karar verdim.
    Daha sonra LG 55sj850v modeline göz diktim sırf kumandası için ve teknosadaki satışçının gazıyla onu alıyordum.
    Sonra biraz daha bekleme kararı aldım. Evimde 5 yıldır sorunsuz kullandığım samsung 102 ekran televizyonumdan çok memnunum fantezi aramamak adına yine samsunga karar verdim.
    Herkes Sony yazmış ama bence o da hikaye gündüz evin içinde ışık olunca izlenmez o tv ayrıca çok kaba hiç estetik yok.
    Lg den de görüntü çok mat siyah rengi çok kötü sanki boya dökülmüş gibi gözüküyor nefret ettim iyi ki de almamışım.
    Bu defa 55mu8000 serisi ile 55mu9000 serisi arasında kaldım. herkes birşey söylüyordu kimse aradaki farkı adam gibi bilmiyordu kimiside fark yok sadece tasarım diyordu.
    Bende mediamarktte çalışan arkadaşım vardı rica ettim her iki tv'yi teşhirde yan yana koydular aynı ayarlarda flash bellekten 4k maç ve film görüntülerinin aynı sahnelerine 10 ar dakika kardeşimle baktım ve kararımı 55mu9000 den yana kullandım. Çünkü arada inanılmaz fark var kardeşimle aynı anda 9000 serisinin daha iyi görüntü verdiğinin fark ettik ve birbirmize baktık. Ben yanlış görsem o da görürdü heralde. 1 hafta oldu kullanıyorum cihaz müthiş bir şey beklediğimden çok daha iyi çıktı. efsane olacak bir cihaz bence. eksik yanı uygulamalar az ama ona da güncelleme gelecekmiş bekliyoruz.
    Kulaktan duyma laflar ile olmuyormuş kendi gözlerinizle gidip görün ona göre kararınızı verin sonra 500 fazla verip 9000 alsaydım demeyin.
    Her iki cihazda da çok iyi kararı görerek verin bence hangisini alırsanız memnun kalırsınız biraz renk ve zevk meselesi. elektronik birazda şans işi aslında. ben çok memnunum.
    Sorusu olan olursa cihazla ilgili paylaşırım.

Bu arada kumanda işini de telefonuma yüklediğim SmartWiew programıyla çözdüm hem mouse olarak hem klavye olarak hemde kumanda olarak kullanabiliyorum. Tüm telefonlarda çalışıyor ben iphone kullanıyorum çalışıyor.

• Mu9000 serisinde servis menu kodu standby da iken mute 119 enter ama bunu kendi kumandasıyla yapanmıyorsunuz ben tabletten kumanda app ile yaptım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar haftasonu 49MU8000 aldım fakat dahili uydu alıcısını kullanırken çok hareketli görüntülerde zaman zaman kasmalar, takılmalar oluyor. Monaco-Besiktas macında sık sık yaşadım. Düşük özellikli bir bilgisayarda yüksek kalite oyun oynarmış gibi anlık kasılmalar. Sebebi nedir? Ayarlarda mı problem var acaba?

Yukarıda bir arkadaş da yazmış benzer bir problemi fakat çözüme ulaşamamış galiba. Var mı başka bir önerisi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_eagle123 -- 19 Ekim 2017; 15:13:5 >
  • Youtube uygulamasında çözünürlük değiştiremiyor muyuz?

• https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-ue55mu7000uxtk-ultra-hd-55-inc-140-cm-smart-led-tv-307852332

kazananlar kulubü üyeliği+ maxipuan ile,

maliyet 3034 tl..

alınır mı?
  • Merhaba arkadaşlar,

55mu7350 aldım. 2 sorum var.

1. Windows 10 Laptop ile tv arasında kablosuz ekran paylaşımı yapmaya çalışıyorum. Tv'ye bağlanıyor, tv'de siyah ekran çıkıyor 2 sn sonra bağlantı kesiliyor. Bu durumu nasıl çözerim? Android telefonumun ekranını sorunsuz paylaşabiliyorum.

2. Youtube uygulamasında çözünürlük değiştirme yerini bulamadım. Öyle bir seçenek yok mu?

• Pc ve TV nin wifi çekim kuvveti tam mı sendeki sorun bu olabilir yeterli aktarım hızı olmaması yani

• Hocam ikisi de modemin dibindeyken denedim. Dediğim gibi Android cihazımın ekranını sorunsuz yansıttım. Bilgisayarda ağ izinleri ile ilgili bir şey mi acaba diye düşünüyorum.

• sak0575 kullanıcısına yanıt
    3167 liraya düşmüş media markt satıyor hemde , çok mantıklı bir fiyat
  • Az 49MU8000 i iade ettim.

1.Teknosa aldığım günden beri kargo bilgisin girmedi.

2.Ürün kasıyor gibi yorumlar çok.

İyi mi yaptım??

49 ile 50 inç tvler düzgün birşey arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kirchhoff

Youtube uygulamasında çözünürlük değiştiremiyor muyuz?

Benimde en merak ettigim konu bu

• Arkadaşlar merhaba,vatan bilgisayarın internet sitesi üzerinden 43mu7000 modelini aldım cihaz bugün geldi kurulum yapıldı görünürde bi sıkıntı yoktu televizyonun açısını değiştirirken ekranda bi sakatlık olduğunu farkettim panele ufak bi dokunuşla bile içine doğru oynuyor ve çıt çıt ses yapıyor.Yarın için servis gelip baksın diye randevu oluşturdum.Konu hakkında bilgisi olan var mı?.Birde televizyonun karton kutusunun içine baktığımda televizyonun korunmasını sağlayan köpüklerin üzerinde 43mu6100 yazıyordu.İnternetten bu modeli arattığımda bizim Türkiyedeki 43mu7000 ile aynı olduğunu gördüm.Yani bizdeki 7000 ler yurtdışında 6100 olarak geçiyor.Kutusunu atmamış olan varsa onlarda bakabilirse çok makbule geçer baya kıllandırdı bu olaylar.

• 55mu7350 tvnin hafızası 1 gb. Şu an 350 mb boş alan var. Tüm samsung tvlerde bu kadar az mı hafıza yoksa bu modele özel bir durum mu bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-ue55mu7000uxtk-ultra-hd-55-inc-140-cm-smart-led-tv-307852332

kazananlar kulubü üyeliği+ maxipuan ile,

maliyet 3034 tl..

alınır mı?

mantıklı ama ,kimse onermiyor tv yi

her kes 55xe9005 sony diyor
  • texmo kullanıcısına yanıt
    valla aldık hocam 1 tane..
    hızla satılıyor..
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.