Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.994
Cevap
131
Favori
750.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaz temizliği zamanı gelmişti, işte sonuç...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arabanın 2016 ve 2017 modelleri arasında fark var mı? Bazı kişiler 2016 modellerinde anahtardan bagaj açma olmadığından bahsetmişler. Böyle bariz farklar var mı? Normalde 2017 1.6 Joy almayı düşünüyordum ama LPG işine güvenemediğimden dolayı 1.5 Joy pakete yöneleceğim mecburen.
  • İlandaki araç için 84 e anlamıştım hatasız boyasız. Yarın expere sokacağım. Yorumlarınız nedir

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orijinal-ankara-arabasi-84.650-hasar-kayitsiz-580327226/detay

• Shadow Operation S kullanıcısına yanıt
    2016 Modellerde anahtardan bagaj açma var.
  • Araç içi kamera formundan Olgu Erhan Bey'e teşekkürler...

Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucunda aracıma 24 saat kesintisiz çalışan kamerayı takmış bulunmaktayım,
    kamera enerjiyi direk aküden alıyor, ne akü bitme sorunu ne de kontağı her açışta kameranın kapanma ve açılma sorunu,
    Sahibinden com'da ledstop2009'a verdiği aydınlatıcı bilgilerden dolayı ayrıca teşekkür ederim. ledstop2009'un kendi geliştirdiği sistem olan düşük voltaj korumalı çakmaklık şarj kiti tüm sorunları çözüyor.

https://www.hepsiburada.com/samsung-evo-plus-64gb-100-mb-s-microsdxc-kart-sd-adaptor-mb-mc64ga-tr-p-HBV000005DA3I
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-arac-kamerasi-icin-dusuk-voltaj-korumali-cakmaklik-sarj-kiti-485246413/detay
    https://www.banggood.com/VIOFO-A119-1440P-160-Degree-Wide-Angle-Car-DVR-With-GPS-Black-p-1068196.html?rmmds=myorder&ID=224&cur_warehouse=CN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragut76 -- 29 Haziran 2018; 22:13:19 >

• dragut76 D kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanin, bende S serisi var henüz montaj yapmadim 2013’yilindan bu yila Gt680W kullaniyorum çok memnun kaldim.

• Kubi.lay kullanıcısına yanıt
    Bilmukabele kubilay Bey,
    Döviz kurlarındaki hareketlenmeden dolayı mecmburen bir alt versiyonu aldım, sizin de tavsiyeniz üzerine olguerhan'ın yönlendirmesiyle a119 v2'yi aldım,
    Yılmaz bey merhaba.Tabela okuma benim araba da sayenizde çıktı.3 gün önce Istanbula geldim.Çok işime yaradı.

• arda2007 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba Cemil Hocam,

Tabela açma işlemini ben yapmadım, nasıl olduğunu ben de bilmiyorum, sizin araç renault bayiinden torpilli galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Operation

İlandaki araç için 84 e anlamıştım hatasız boyasız. Yarın expere sokacağım. Yorumlarınız nedir

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orijinal-ankara-arabasi-84.650-hasar-kayitsiz-580327226/detay
    İlan görünmüyor, aldıysanız şimdiden hayırlı olsun

• Alacakken ilan sahibi vazgeçti. Zaten expere götürelim diyince de bi suratı düştü. O yüzden arayış içindeyim hala

😃

• Arkadaşlar kapı kilidini aktif etme tuşuna basıyorum ( ses te geliyor ) ancak yanda oturan kapıyı açabiliyor.

Umarım sorunu anlatabilmişimdir.

Kısacası kilidi nasıl aktif edeceğim?

• Kapı kilidi, kapıyı dışarıdan açılmalara karşı kilitler, içeriden kitlemez,

İçeriden kilitlemek için sadece arka kapılardaki çocuk kilidini aktif duruma getirmelisiniz, o da sadece arka kapılar için...

Yılmaz bey tabela okuma bu değilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda2007 -- 1 Temmuz 2018; 23:16:26 >
  • arda2007 A kullanıcısına yanıt
    Yok Hocam, bu gps tarafından bulunduğunuz mevkideki hız sınırı,

Tabela okuma için öncelikle araçta sürüş paketi olmalı, yani Adaptif Cruise Control & Şerit Takip

Sistemi & Güvenli Mesafe Uyarı Sistemi gibi özellikler olmalı bunuda direksiyon üzerindeki simgelerden, dikiz aynasının arkasındaki alanın büyüklüğünden ve öndeki renault ambleminden anlayabilirsiniz,

Örneğin sürüş paketi olan iconlarda direksiyon şu şekilde;

Sürüş paketi OLMAYAN iconlarda direksiyonun sol tarafında R ile O arasında işaret yok,

Sürüş paketi olan iconların ön tarafındaki Renault ambleminin içinde radar sistemi var, ayrıca dikiz aynasının arkasında dışarıyı gören kamera var, bizim iconlarda ise sadece ışık yani gece gündüz sensörü ile yağmur sensörü var,

Hocam, tabela okuma için öncelikle bunların bulunması gerekli,

Teşekkürler yılmaz bey.Bu özellik Adana ve Mersin de iken yoktu.Istanbula gelince bu özellik aktif oldu.Ben de tabela okuma zannettim.

• Merhaba,

2017 megane aracımda çakmağa gelen elektriğin kontağı kapatınca kesilmesini nasıl önleyebilirim acaba?

Garantisi bozulur mu?

• Garanti bozup bozmadığını bilmiyorum ama en iyisi çakmaklıkla hiç oynamadan direk aküden bağlantı almak, bunun için de çinden parça ve aparat getirmeniz gerekli,

Benim naçizane tavsiyem; izmirli bir Türk kardeşimiz bu işi çözmüş, kendi geliştirdiği bir sistem var, sahibinden comda 60 TL’ye satıyor, ben araç içi kamera için çok araştırdım ve şu an en iyi sistemin bu olduğunu anladım, karar sizin, ister çinden alın ister bu ledstop2009’un geliştirdiği sistemi kullanın... Cuma günü araca takdım ve gayet iyi çalışıyor, kontak açıkta olsa kapalıda olsa enerjiyi direk aküden aldığı için hiç bir sıkıntı olmuyor...

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-arac-kamerasi-icin-dusuk-voltaj-korumali-cakmaklik-sarj-kiti-485246413/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragut76 -- 2 Temmuz 2018; 22:10:10 >

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.