Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.994
Cevap
131
Favori
750.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dizel için konuşuyorum yalıtımı cidden çok iyi. Benzinli için bilemeyeceğim ancak daha az sesi olması lazım. İçerde uğultu falan da olmuyor. İnternet özelliği derken öyle pek olayı yok internet sayfalarına falan giremiyorsun yani. Mail, hava durumu uygulamaları vs. bunlar interneti kullanıyor. High tech paket duymadım şu yeni çıkan android tabanlı 10'' büyük ekran ise onu bilemem. Onda vardır belki. 2017 modellerin çoğunda screen mirror(Apple Car Play, Android Auto) var ancak yılın ilk üretimlerde olmayabiliyor.
  • R_DeNiro kullanıcısına yanıt
    Touch modelinde LED iç aydınlatma var mı?

Android Auto veya Car Play kullanan var mı? Talimatları iyi alıyor mu ve ne gibi şeyler yapılabiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husamsdu -- 19 Kasım 2017; 23:4:28 >
  • husamsdu kullanıcısına yanıt
    Dizel touch 78 bin tl derken 2. El mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setbys -- 19 Kasım 2017; 23:59:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • setbys kullanıcısına yanıt
    Özür ya engelli muafiyeti var.
  • Farları led ile değiştiren varmı arkadaşlar forumda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Anladim başka bayileride arayin fiyat farkı çıkıyor

bazı filo veya galerilerde 2.el modellerde led iç aydınlatmalı modellere rastladım..
    sıfır fiyat için aradıgımda touchlarda iç aydınlatma olmuyor dendi..
    filoların elindekiler muhtemelen yüklü sayıda sipariş geçildiği için yapılmış olabilir.
    Otv indirimli ise icon alin bence. Arada 5 bin TL falan oynar. Hala eski liste fiyatı üzerinden satan bayiler var sanırım.

Android auto ve Caraplay ile yapilabilecekler konusunda bir çok video mevcut. Car Play kullanmadım ama Android auto nun sesli komutları anlayabilme yeteneği çok iyi diyebilirim. İcon donanimdaki rlink2 ile gelen navigasyon dışında alternatif bir navigasyon olarak kullanılması gayet iyi. Canlı trafik bilgisi vs google haritalarda gosterimi, sesli olarak navigasyonda arama yapabilmek gayet güzel. Navigasyonun yanısıra telefona gelen sms, WhatsApp vb mesajların sesli olarak okunup yine sesli olarak cevaplandirilabilmesi büyük kolaylık. Bunlar benim için başlıcaları. Bunların dışında unuttuğum , bilmediğim özellikleri de illaki vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanki26 -- 20 Kasım 2017; 14:11:9 >
  • serkanki26 S kullanıcısına yanıt
    Bu RLİNK için yıllık 200 TL ücret alınıyor dedi. Para nasıl ödeniyor ?

R Link için ücretli ürün/paket almadim şuana kadar. Kesin olarak şu şekilde diyemem. Tahminimce servisten yapılan bir ödeme islemi olabileceği gibi rlink ürün/paketlerinin guncellemelerini yaptığımız Rlink Store'dan da ödeme yapılabilir.

• Neredeyse 10 ayda 150 km yol yapmamişim iconcanım ile km’leri bir alalım dostlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubi.lay

Neredeyse 10 ayda 150 km yol yapmamişim iconcanım ile km’leri bir alalım dostlar

Arabayı bayağı bi eskitmişsin Kubilay. Hiç acımamışsın.
  • ercan_kocak kullanıcısına yanıt
    Ahahahha

Ercan abi classic araç tadinda biniyorum iconcana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubi.lay -- 23 Kasım 2017; 22:17:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubi.lay

Ahahahha

Ercan abi classic araç tadinda biniyorum iconcana

Allah tadınızı bozmasın kardeşim benim.
  • 10 ayda 15.200 km yapmışım bende
  • 10 ay oldu 1.6 joy 3.750 km de şuan fazla yapmadım. zaten tercihim hep benzinli olacak nerdeyse 1 yıl olacak 7.000 km yi bulmaz :) keşke 1.2 tce yi joy pakettede sunsaydı

• Km’leriniz normal bence.

Aliexpressten satın almiş olduğum Rlink ekrani icin kirilmaz cam 9 günün sonunda bugun elime ulaştı. Sanirim yaza ancak uygulamasini yaparim.
    İconcanı mumyalayip lastiklerinin altınada geniş tahta koyarak garaja kapattım kış boyu kullanmiyacağım.

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubi.lay -- 24 Kasım 2017; 17:37:9 >

• Bu ürünlerde yolda

http://s.aliexpress.com/IVraINZz

• Arkadaslar arac hareket halinde video izleyemiyoruz. Bunun icin yapilacak bisey varmi. Bi sitede en son uretilen araclarda hareket halinde de video izleniyor diye yazmis bi arkadas ama. Bilginiz varmi konuda?

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.