Şimdi Ara

2017 Q1 | Türkiye'nin en F/P sistemi! #Düşük Bütçe Dostu# GÜNCELLENDİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
18
Favori
14.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel sistem üniversite sınavını atlatınca almayı düsünebilirim
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    ben kasa aldım baya ilgililer sıkıntısız bir alışveriş oldu ama garanti olayı nasıl bilmiyorum ekran kartı veya başka parçalarda sıkıntı olma ihtimali daha fazla problem çıkarsa değişim veya tamir olayını sormak lazım
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Rx 460'ı n11'den %11 Sevgili kuponu ile aldığınızda 461 TL.na geliyor fiyatı. Tabii ki sadece 5 Şubat'a kadar geçerli. Sistemi almayı düşünen olur ise bunu da bu tarihe kadar değerlendirebilir. Ekran kartı ile ilgili konuyu burada paylaşmış arkadaşhttps://forum.donanimhaber.com/460-tl-asus-dual-danli-rx460-n11--123718377 . Ben de girip baktım %11 Sevgili kupon indirimi ile 461 Tl.na geliyor. 5 Şubat'a kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 1 Şubat 2017; 21:55:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lobo19 kullanıcısına yanıt
    tamir olayları vs zaten yetkili servis ilgilenir de çok iglinç bir firma cidden başka yere olmayan birçok ürün var adamlarda biraz kıllandım açıkcası
    neyse ben sistemin 1 kısmını amazondan 1 kısmınıda inventusdan almayı planlıyorum bakalım
  • Bence rx 460 yerine gtx 1050 takılabilir ti olmayanindan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasa ve İşlemci stoklarda kalmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soling06

Kasa ve İşlemci stoklarda kalmamış.

Linkler güncellendi. Fiyatta artış gözlemlendi. Ekran kartı için daha ucuz tedarikçiye ihtiyaç var.
  • Konuda mesajim bulunsun bi ara sistem topluyacagim 1.500 lira civarında.

• tüm parçaları temin ettim ve son olarak ekran kartı kaldı elinize sağlık bu arada sayenizde hiç pişman olmadan aldım ürünleri.Fakat ekran kartını almadım gtx 1050ti almak ıstıyorum fakat stoklar cok pahalı gibi geldi max bütce 700 ayırmayı dusunuyorum bildiğiniz bi kaynak varsa ordan alabilirim teşekkürler şimdiden.
  • rx460 yerine gtx1050 almak daha mantıklı sanki arada çok fazla fiyat farkı yok
  • pesimist27 kullanıcısına yanıt
    düz gtx1050 değil gtx 1050(ti) den bahsediyorum hocam
  • Bu sistemi aldıktan sonra ekbir şey almak gerekiyor mu ? Verdiğiniz linkler güvenilir mi ?

Bu sistemde csgo ve lol de hangi ayarlarda kaç fps alırım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden güzel sistem, tam aklımdaki sistem buydu hatta. Ama ben yine de AMD'yi bekleyeceğim. Yaza doğru doların da düşmesi umuduyla. Bir de parçaları böyle ayrı ayrı yerlerden alınca daha hesaplı oluyor ama servislik bir durum olduğunda vb. sıkıntı çıkar mı?

• Sistemi n11.com'dan tek farkı gtx1050'i dahil ederek aldım.Toplamda 1500 tl'ye geldi açıkcası neredeyse vazgeçip ps4 alacaktım fakat oyunları ateş pahası olduğu için vazgeçtim, toplayınca birkaç oyunun fps değerlerini paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behindofthedarkness

Sistemi n11.com'dan tek farkı gtx1050'i dahil ederek aldım.Toplamda 1500 tl'ye geldi açıkcası neredeyse vazgeçip ps4 alacaktım fakat oyunları ateş pahası olduğu için vazgeçtim, toplayınca birkaç oyunun fps değerlerini paylaşırım.

Hocam bende geçen sene ps4 aldım. Şuan satmakla satmamak arasında kararsız kaldım. Özel oyunları olmasa çok gereksiz. Ps4 pro çıkardı Sony birde dalga geçer gibi.

• Guncel oyun demissin gta v demissin.

Bu paraya adam gibi ps4 + 4 tane orjinal aaa oyun alirsin. Sonra o oyunlari oynadiktan sonra satip takaslamak kosuluyla en az 3 senelik oyun ihtiyacini karsilarsin. Hem de exc oyunlar cabasi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuckuss

Guncel oyun demissin gta v demissin.

Bu paraya adam gibi ps4 + 4 tane orjinal aaa oyun alirsin. Sonra o oyunlari oynadiktan sonra satip takaslamak kosuluyla en az 3 senelik oyun ihtiyacini karsilarsin. Hem de exc oyunlar cabasi.

Tamam sen öyle yaparsın

"Güncel olan BF1 dahi çoğu AAA oyunu medium-high ayarlarda (GTA 5 gibi) 1080P@60 FPS oynatacak bir sistemdir."

Güncel olan BF1 dahi

çoğu AAA oyunu medium-high ayarlarda (GTA 5 gibi)

Orada güncel olarak BF1 ve triple a olarak GTA 5'i ifade ettiğimi de daha anlamamışsın bir de gelip polemik yapıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 3 Şubat 2017; 0:5:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

quote:

Orijinalden alıntı: Zuckuss

Guncel oyun demissin gta v demissin.

Tamam sen öyle yaparsın

BF1'i de gözün kesmiyor herhalde.

Bf1 de eskidi :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.