Şimdi Ara

2017 Peugeot 301 ALLURE 1.6 dizel 50.000TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, 301 ALLURE 1.6 2017 model peugeot var. Çekme belgeli araç 49.000 tl hasarı var diyorlar fakat dışarıdan bakınca hiçbir sorun yok 1.146km'de 5000 tl lk tamir masrafı var diyor sanayidekiler.

turuboya su kaçmış (zaten 49.000tl masrafda araçla gölete girmişler ) 5000tl lik masrafı var şu anda yani 55.000Tl he geliyor araç sizce alınırmı? (araba şu anda kalkarken tekliyormuş, daha almadık araştırma yapıyoruz alalım mı diye.)

92 beygir en full kasası.

Bu aracı tavsiye edermisiniz bu fiyata? sizce alınabilir bir araçmı?

• Şaseyi kesip biçip ufak bir tekne yapmak istiyorsanız alınır bence

208 1.6 dizel manuel fiyatları da gözden çıkardığınız civarda ona yönelebilirsiniz.
  • Aradan 2 aydan fazla zaman geçmiş.Sakın "ALDIM" diye yazmayın !!!
  • aybasan kullanıcısına yanıt
    aradan uzun bir zaman geçti yaklaşık 5 bin km yol yaptık araçla. (aldık :D) araç bize 60bin tl ye maal oldu herşey dahil motor komple değiştirdik felan 60 a geldi. piyasası 75 6000 km de şuan. bastığımı uçuyosun 92 beygir olmasına rağmen cidden iyi kaçıyor. memnunuz 75 lik aracı bin km de iken 60 a aldık çok rahat 70 e satarız en az. hiç bir problemi yok. inşallahta problemi olmaz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: suquel58

aradan uzun bir zaman geçti yaklaşık 5 bin km yol yaptık araçla. (aldık :D) araç bize 60bin tl ye maal oldu herşey dahil motor komple değiştirdik felan 60 a geldi. piyasası 75 6000 km de şuan. bastığımı uçuyosun 92 beygir olmasına rağmen cidden iyi kaçıyor. memnunuz 75 lik aracı bin km de iken 60 a aldık çok rahat 70 e satarız en az. hiç bir problemi yok. inşallahta problemi olmaz. :)
    allah kazasız belasız sürmeyi nasip eylesin kardeşim hayırlı uğurlu olsun çok severim peugeot 301 arabasını birde full ise tadından yenmez çok güzel bir araba acemiler için süper ustalar için oyuncak yani tam sürmelik araba ama rüzgar sesis olayı falan insanı sıkıyor oda yeni bir yalıtım ile geçer :) hayırlı olsun yeniden
  • IyoWen kullanıcısına yanıt
    teşekküler usta :) araç 8.500km ye geldi bayağa yol yaptık. tertemiz hiçbir sorunu yok. bastığımıda iyi gidiyor açıkcası belki motor yeniliğindendir araba piyasası düştü artarsa ocak mart civarında satıp daha düşük model bir araç almayı planlıyoruz. bu araba bize 60'a geldi şansımıza piyasalrda düşük 67 68'e satarız fakat 20.000tl sini vermemiz gerekiyor birisine üzerine kalanda 48 bine başka alabilirsek düşünücez artık. hedef 70.000TL'e satmak ama zor gibi gözüküyor. Açıkcası babamla almadan önce ümitsizdik peugeot sonuçta ne olabilir en fazla diye ama yakıtından tutun motor gücüne kadar her şey tam bir fiyat performans aracı. satmak istemem açıkcası 60.000tl ye 2017 kasa ve bu kadar temiz araç alamayız. Teşekkürler tekrar.

Tek sıkıntı şu ki veya benim telefonun sıkıntısıdır telefon ile aracı bağlıyorum fakat haritaları açamıyorum. Yol tarifi bölümünü yani, adını unuttum şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suquel58

teşekküler usta :) araç 8.500km ye geldi bayağa yol yaptık. tertemiz hiçbir sorunu yok. bastığımıda iyi gidiyor açıkcası belki motor yeniliğindendir araba piyasası düştü artarsa ocak mart civarında satıp daha düşük model bir araç almayı planlıyoruz. bu araba bize 60'a geldi şansımıza piyasalrda düşük 67 68'e satarız fakat 20.000tl sini vermemiz gerekiyor birisine üzerine kalanda 48 bine başka alabilirsek düşünücez artık. hedef 70.000TL'e satmak ama zor gibi gözüküyor. Açıkcası babamla almadan önce ümitsizdik peugeot sonuçta ne olabilir en fazla diye ama yakıtından tutun motor gücüne kadar her şey tam bir fiyat performans aracı. satmak istemem açıkcası 60.000tl ye 2017 kasa ve bu kadar temiz araç alamayız. Teşekkürler tekrar.

Tek sıkıntı şu ki veya benim telefonun sıkıntısıdır telefon ile aracı bağlıyorum fakat haritaları açamıyorum. Yol tarifi bölümünü yani, adını unuttum şimdi.
    Tekrar hayırlı olsun şu sıralar baya indirim gelicek oyüzden bu arada satma bence ikinci el alanlar ucuza alabilir benimde aklımda vardı almak hacım ama 301 şuan para falan sıkıntı yaza doğru bi araba alacağım nerdeyse kesin
  • IyoWen kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun. :) Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.