Şimdi Ara

2017 Para, Hediye Çeki ve Ödül Kazandıran Anket Siteleri - Sürekli Güncel (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
9
Favori
37.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efsane_67356

Arkadaşlar Bu sitelerden APİNO--POLEMİK-GLOBALTEST MARKET-TOLUNA-BERUBY BU SİTELERDEN PARA KAZANDIM FAZLA OLMASADA İDARE EDER.

AMA BİRAZ ZAMAN ALIYOR. AMA SONUCUNDA SAĞLAM SİTELER. BEN HER AY 8 İLE 10 DOLAR CİVARINDA PARA KAZANDIĞIM BİLDİĞİM TEK SİTE VAR .HER AY İDDAA PARAM ÇIKIYOR BU SİTEDEN DİĞERLERİDE AZDA OLSA AKMASADA DAMLIYO İŞTE ZAMAN ALIYOR AMA NAPALIM.

HER AY PARA KAZANDIĞIM SİTE LİNKİ : http://www.clixsense.com/?6035783

NEOBUX VAR AMA COK UZUN ZAMAN ALIYOR PARA KAZANMASI DEVAMLI CEKİM MİKTARI ARTIYOR

LİNKİ DE BU ARKADAŞLAR.http://www.neobux.com/?r=ozgurkorkmazz
    UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR

ARKADAŞLAR BİR ŞEYİ YAZMAYI UNUTMUŞUM CLİXSENSE İÇİN ODA ANKETLER OLUYOR ONLARI YAPMALISINIZ BU SAYEDE AYLIK 8 İLE 10 DOLAR ARASI KAZANÇ SAĞLAYABİLİRSİNİZARKADAŞLAR BİR ŞEYİ YAZMAYI UNUTMUŞUM CLİXSENSE İÇİN ODA ANKETLER OLUYOR ONLARI YAPMALISINIZ BU SAYEDE AYLIK 8 İLE 10 DOLAR ARASI KAZANÇ SAĞLAYABİLİRSİNİZ
  • arkadaslar anket işinde para yok . cok az kazanıyorsunuz.ve paranın elınıze gecmesı ck uzun zaman alıyor. denemyın derım. bu yazıma bakın ama yınede ınanmassanız kendınız deneyın dıye anket site adlarını da yazdım. merak etmeyın lınk felan atıp benım uyem olarak almıcam sadece adları var. sadece bu işten uzak durun ben çok pişmanım
    http://anketdoldurparakazan2015.blogspot.com.tr/
  • o kadar site deneyen olmuş benderimki.com deneyen olmamış.. hayret hayret... bence bu site de iyi. çünkü paypal, banka ödemesi, hediye çeki ve cep teline tl yükleme var..
  • fornewage kullanıcısına yanıt
    aynen öyle akıllı telefonlara uygulama da yüklediler anket geldi mi gelcek mi diye sürekli kontrol etmeye de gerek yok artık uygulamadan bildirim geliyo telefondan da doldurabiliyosun anketi çok iyi hakikaten
  • http://esnekparakazanma.blogspot.com.tr/

okuyun ve neymiş öğrenin
  • Bende donanım haber sayesinde rastlantı sonucu clixsense sitesine üye oldum. ilk 2 hafta hakikaten saçma gelmişti ama sonrasında clixsense task olayı sayesinde günde en az 1 dolar garanti kazanmaya başladım. aslında fazla vaktim olsa daha da çok kazanbilirsinde vakit bulmam mümkün değil. tabi no ss no güven dieceksiniz
    2017 Para, Hediye Çeki ve Ödül Kazandıran Anket Siteleri - Sürekli Güncel

mayısın sonuna doğru üye oldum o zamandan bu yana 226 dolar kazanmışım. tabi şöylede bir durum var mesela son 3 günde 17 dolar kazandım ben pek beceremedim ama günde sadece belli taskları yaparak 20 dolar civarı ortalama kazanan var. benim genel ortalamam aylık 70 dolar civarında .
    Dediğim gibi devamlı ilgilenebilsem daha da artacak.

Anket doldur reklama tıkla görevleri yap para kazan

Neyse linkim burda üye olursanız buraya yazmaktan ya da mail atmaktan çekinmeyin. zaten yeni üyelere teknik destek sağlıyorum.
    Son olarak sizden kazandığım komisyonlar belli bir rakama ulaştığında yarısını size gönderiyorum. şu ana kadar bi tane alt üyem aktif durumda. ondan kazandığım miktar 4 dolara ulaşınca 2 dolarını göndericem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Turq -- 5 Eylül 2015; 12:20:47 >
  • beyler bende başlamış bulunuyorumhttp://www.clixsense.com/?8092964
    buradan benim adresime kaydolun yardımlaşırızda
    para kazanmak var işin ucunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Turq

Bende donanım haber sayesinde rastlantı sonucu clixsense sitesine üye oldum. ilk 2 hafta hakikaten saçma gelmişti ama sonrasında clixsense task olayı sayesinde günde en az 1 dolar garanti kazanmaya başladım. aslında fazla vaktim olsa daha da çok kazanbilirsinde vakit bulmam mümkün değil. tabi no ss no güven dieceksiniz
    2017 Para, Hediye Çeki ve Ödül Kazandıran Anket Siteleri - Sürekli Güncel

mayısın sonuna doğru üye oldum o zamandan bu yana 226 dolar kazanmışım. tabi şöylede bir durum var mesela son 3 günde 17 dolar kazandım ben pek beceremedim ama günde sadece belli taskları yaparak 20 dolar civarı ortalama kazanan var. benim genel ortalamam aylık 70 dolar civarında .
    Dediğim gibi devamlı ilgilenebilsem daha da artacak.

Anket doldur reklama tıkla görevleri yap para kazan

Neyse linkim burda üye olursanız buraya yazmaktan ya da mail atmaktan çekinmeyin. zaten yeni üyelere teknik destek sağlıyorum.
    Son olarak sizden kazandığım komisyonlar belli bir rakama ulaştığında yarısını size gönderiyorum. şu ana kadar bi tane alt üyem aktif durumda. ondan kazandığım miktar 4 dolara ulaşınca 2 dolarını göndericem.

Teşekkürler epey gelen olmuş ama şöyle bir durum var artık siz üye olunca hemen bonus yatırmıyo belli bir süre sonra eğer aktifseniz para yatırıyor bunun sebebide Türkiye üzerinden çok fazla sahte üyeliklerin açılması imiş. Tabi adamlarda haklı kendilerince. Bu arada şu anki kazancım 310 dolar civarında. Arada 2 aylık bilgisayar çalınma durumundan dolayı boşluk oluştu. Bu kazandıklarım bilgisayara gitti anlayacağınız :S
  • En iyi kazandıran site clixsense arkadaşlar. Anketler en çok kazandıran ama anket dışında belirli görevleri ve teklifleri tamamlayarak, reklamlara tıklayarak da para kazanmak mümkün. Anket başına 1 dolar kazandırıyor. Bence en güvenli ve düzenli şekilde para kazandıran site. Alttaki linkten ulaşmanız mümkün. Mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

http://www.clixsense.com/?8462050

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten en iyi kazandıran site;http://www.clixsense.com/?8692782 Sadece reklam tıklayarak ve anket yaparak para kazanıyorsunuz. İlk 2-3 gün sabrınızı deniyor. Seviye atladıktan sonra daha çok anket daha çok görev geliyor ve dolayısıyla daha çok kazanıyorsunuz.
    Site İngilizce olabilir ama forumunda Türk forumu da var. En fazla 1 saat içinde çözüyorsunuz siteyi. Ve ödeme garanti !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delikanli7 -- 8 Şubat 2016; 23:25:20 >
  • jtn panel güvenilir mi arkadaşlar ödeme alan var mı aramızda
  • Konuyu güncellemeler. Bu konu ve platformlarda yaşadığınız tecrübe ve deneyimleri güncel olarak paylaşalım arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site ingilizce.., İng. çok az ..ne yapalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durrsun -- 31 Mart 2016; 21:03:44 >
  • www.turquoispqnel.com var. 2 senede epey kaç kez ödeme aldım. Panel/turkey panel sekmelerine tiklayarak uye olabiliyorsunuz.

• ben de bunların bir kısmına üyeyim global 1000 puanımı yedi çek veriyorlardı o sıra, sonra paypala çevirdiler. o arada kaynadı. sonraki 1000 de ödememi aldım. şimdi de bitmek üzere alıcam.

the panel station ise bi baş belası resmen.

apino çok çok nadir gönderiyor. ondar belki 1 sene öncesi bir ödeme aldım daha alamadım.

ben derim ki de çok kazançlı değil.

bir de clxense diye bir site o hem reklam hem de anket sitesi. o da davet geldiğinde hemen doldurulmaz sa gidiyor. atta davetler çok sık gelmiyor. site kontrol edilmesi gerek.

bir de jtn panele de üyeyim ordan erkenden aldım ödememi.

bu kadar.

içlerinde en karlısı global, jtn panel derim.....
  • Arkadaşlar Bu sitelerden APİNO--POLEMİK-GLOBALTEST MARKET-TOLUNA-BERUBY BU SİTELERDEN PARA KAZANDIM FAZLA OLMASADA İDARE EDER.

AMA BİRAZ ZAMAN ALIYOR. AMA SONUCUNDA SAĞLAM SİTELER. BEN HER AY 8 İLE 10 DOLAR CİVARINDA PARA KAZANDIĞIM BİLDİĞİM TEK SİTE VAR .HER AY İDDAA PARAM ÇIKIYOR BU SİTEDEN DİĞERLERİDE AZDA OLSA AKMASADA DAMLIYO İŞTE ZAMAN ALIYOR AMA NAPALIM.

HER AY PARA KAZANDIĞIM SİTE LİNKİ :http://www.clixsense.com/?6035783

CLİXSENSE İÇİN ODA ANKETLER OLUYOR ONLARI YAPMALISINIZ BU SAYEDE AYLIK 8 İLE 10 DOLAR ARASI KAZANÇ SAĞLAYABİLİRSİNİZARKADAŞLAR BİR ŞEYİ YAZMAYI UNUTMUŞUM CLİXSENSE İÇİN ODA ANKETLER OLUYOR ONLARI YAPMALISINIZ BU SAYEDE AYLIK 8 İLE 10 DOLAR ARASI KAZANÇ SAĞLAYABİLİRSİNİZ

ARKADAŞLAR İLK MESAJI FORUMA YAZDIĞIMDAN BERİ 16 AY OLMUŞ. ŞU ANA KADAR KAZANDIĞIM PARA
    Account Type PREMIUM (Until 29 Mar 2017)

My PTC Clicks today 18 total 14,053 earned $24.2550

My ClixGrid Clicks today 0 total 6,101 earned $2.00

My Completed Tasks today 0 total 196 earned $3.20

My Completed Offers today 0 total 363 earned $205.65

Earnings today $0.0655 yesterday $0.1540 month $3.0626 year $62.6190

last month $18.5476 last year $116.1124 total $277.2870

Movements payouts $235.12 fundings $0.00 purchases $25.80

Balance $16.3670 Cashout

YANİ 300 DOLARI GEÇMİŞ EKSTRA PREMİUM VEYA REKLAM İÇİNDE KAZANCIMDAN PARA HARCADIM BUDA 350 DOLARA YAKIN KAZANCIM OLDUĞUNU GÖSTERİYOR

SAĞLAM SİTE İDDADA KAZANSAM İYİ OLACAKTI :d

http://www.clixsense.com/?6035783
  • Talkonline panel güvenilir mi?

• arkadaşlar internet üzerinde para kazanmak için en güvenilir site clixsensedir clixsensede reklam tıklayarak,offers görevi yaparak,anket yaparak,task yaparak para kazanmak mümkün üye olamka isteyen arkadaşlar aşağıdaki linki tıklayarak üye olabilirler

http://www.clixsense.com/?6247907
  • İnternette boş vaktinizde olduğunda yada iyi tanıtım yapacak siteniz varsa güzel para kazanacağınız bir site kullanmanızı tavsiye ederim.

Qassa sistemini tanıyalım…

Öncelikle üye olduktan sonra ilk yapmanız gereken işlem profil bilgilerinizi doldurmak. Çünkü bu profil bilgilerinize göre anket alacaksınız ve reklam tıklayabileceksiniz.

Profil bölümü tıklayın ve açılan sayfadaki tüm profil bilgilerinizi doldurun.Tüm kategorilerdeki profil bilgilerinizi doldurduktan sonra her kategoriden 5000puan kazanacaksınız.

Tüm profil bilgilerinizi doldurduktan sonra artık mailinize hergün reklam linkleri ve anketler gelmeye başlayacak. Ayrıca sistemdeki oyunları oynayarak da para kazanabilirsiniz. Sisteme üye tavsiye ederek de yine para kazanabilirsiniz.

Bu sistem ile birçok alışveriş sitesinden indirim kazandığıınız gibi (indirim kuponları bölümünde) bu alışveriş sitelerinden alışveriş yaptıkça da puan kazanacaksınız…
    Sistemde 15TL lik limite ulaştığınızda ödeme alabileceksiniz.

Qassa ücretsiz katılım ile bir İnternet birikim programıdır. Ücretsiz kayıt olarak puan biriktirerek gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.

Kısaca İnternetten sermayesiz para kazanma sitesidir. Coins sistemiyle topladığınız coinsleri TL'ye çevirip banka havalesi ile ödeme alabilirsiniz.

REFERANS BAŞINA 3 TL KAZANACAKSINIZ!

NASIL KAZANABİLİRSİNİZ?

Üye olarak Başlangıçta 100.000 coinsMail okuyarak 1.000 coins

Alışveriş yaparak harcadığınız TL başına coins

Oyunlardan 150.000 coins (Günde 1 oyun)

Bingo ile 270 TLArkadaşlarını davet ederek 200.000 coins

Anketlere katılarak 50.000 coinsKAZANIRSINIZ !

Ödeme alt limiti 15 TL'dir

1.000 Qoin = 0,015 TL.
    5.000 Qoin= 0,075 TL.
    100.000 Qoin = 1,50 TL.

Ve 1.000.000 olunca 15 TL oluyor. Simdilik Sadee Banka Hesabina Odeme Yapıyor. Zaten site bol bol puan dagitiyor. Yani En kisa zamanda puan toplayip odeme alabilirsiniz.

Qassa İLE PARA KAZANMA ANLATIM
    https://www.qassa.com.tr/7641
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.