Şimdi Ara

2017 OTOMOBİL YENİLİKLERİ TAKVİMİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
2.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • avrupadan aldım 1 tane eve geldim 4 tane. nedir ?
  • Kimse para yok demesin yollar tiklim tiklim ve modelli arac kayniyo ortalama deger 50 60 bin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: fortunasuper

Eğer bu paylaşımdan yeterli verim alamazsam gelecek sene yeni model paylaşımı yapmayacağım.ÖNEMLE DUYURULUR!!
    http://www.ototeknikveri.com/haber/8698/2017-model-otomobiller-turkiyeye-geliyor

internetten herkesin ulaşabileceği link paylaşıyorsun. Sonra da yeterli verim alamazsam seneye paylaşım yapmayacağım diyorsun. Kusura bakma da ister paylaşım yap istersen yapma bizi bağlayan ne?

yukardaki takvimi hiçbir yerde bulamazsınız.ben boş geçmeyelim diye verdim o linki ,örnek olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunasuper -- 23 Ocak 2017; 18:29:18 >

• quote:

quote:

quote:

Eğer bu paylaşımdan yeterli verim alamazsam gelecek sene yeni model paylaşımı yapmayacağım.ÖNEMLE DUYURULUR!!
    http://www.ototeknikveri.com/haber/8698/2017-model-otomobiller-turkiyeye-geliyor

internetten herkesin ulaşabileceği link paylaşıyorsun. Sonra da yeterli verim alamazsam seneye paylaşım yapmayacağım diyorsun. Kusura bakma da ister paylaşım yap istersen yapma bizi bağlayan ne?

yukardaki takvimi hiçbir yerde bulamazsınız.ben boş geçmeyelim diye verdim o linki ,örnek olarak.

paylaştığın takvim 2017 yılında piyasaya çıkacak araçları mi gösteriyor yoksa Türkiye de satışa sunulacakları mi? Mesela kia rio yok. Citroen-peugeot-toyota üçlüsünün yeni ticari araçları yok liste de. Suzuki swift yok. Nissan qq ve x-trail yok. ssangyong liv yok. Renault captur yok. Fiat 500 (60.yıl) yok. Fiat spider yok. Citroen c-elysee yok. Hyundai Ioniq yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

paylaştığın takvim 2017 yılında piyasaya çıkacak araçları mi gösteriyor yoksa Türkiye de satışa sunulacakları mi? Mesela kia rio yok. Citroen-peugeot-toyota üçlüsünün yeni ticari araçları yok liste de. Suzuki swift yok. Nissan qq ve x-trail yok. ssangyong liv yok. Renault captur yok. Fiat 500 (60.yıl) yok. Fiat spider yok. Citroen c-elysee yok. Hyundai Ioniq yok.

Türkiyede satılacak araçları gösteriyor.Bahsettiğiniz araçlar ve daha fazlasını dilerseniz sizde ekleyebilirsiniz paint programı vs.. araçlarla

• fortunasuper kullanıcısına yanıt
    bende onu diyorum. Takvim diyorsun birçok araç yok. Neyse emeğine sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://otoajanda.com/15-yeni-suv-kapisacak/
    yeni bir haber,devamı gelecek ....
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Bende diyorum ki,eksikler olabilir ekleyin diyorum.ilginize teşekkürler.
  • Insignia Türkiye'ye ne zaman gelecek??

• Opelci eleman Mayıs-Haziran gibi diyodu.

• VOLVO XC60 hybrid 1.5 ltr. 250 hp kredi kartıma hediye edilmiş şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.