Şimdi Ara

2017 Opel Insignia Grand Sport tanıtıldı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
9
Favori
28.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslar bu araci bekledim bayii 120 deb baslar demisti zamlar oncesi yazin. 115 e superb prestige aldim. Simdi superb dahi 150 oldu insigniada da ful olani 155 160 bansinda olur en az. Bir de nappa deri vs. alirsaniz ucuzu dahi 180 e dayanir malesef. Uygun fiyatli olursa ben de almayi duaunuyorum. Astra j den gectim superbe pek sarmadi sahsen. Opel; vw veya superbe degisilmezmis bunu gordum. Mondeo dize oto deri vs. olsa o da guzel arac.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel tasarım çok şık ve bana göre gayet özgün bi çizgiye sahip..

Eski bi Opelci olarak Opel'in son yıllarda tasarım anlamında geriye gittiğini özellikle Yeni Corsa ile tasarım anlamında çağ dışı ve geri kaldığını düşünüyordum. Ama Yeni Insignia ile sanırım kendisini affettireceğe benziyor.Premium havası seziyorum bu araçta özellikle.. Bi an önce satışa çıkıp yollarda görmek dileğiyle..
  • Çok şık olmuş. Benim tek beğenmediğim eşek kadar piano black kullanımı. Konsolda W205' deki gibi mat ağacımsı bir kaplama ile gelirse ortam şenlenir. Örnek:

2017 Opel Insignia Grand Sport tanıtıldı

• İngiltere fiyatları açıklanmış 17 bin sterlinden baslıyor ulkemize vergilerle beraber tahminen 145 bin den baslar.

http://www.carscoops.com/2017/03/all-new-2017-vauxhall-insignia-starts.html?m=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamlamoz -- 7 Mart 2017; 21:44:27 >

• Bugun 1.6 cdti otomatik vitesli opc paketlisini test ettigim otomobil. Detaylar gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

İngiltere fiyatları açıklanmış 17 bin sterlinden baslıyor ulkemize vergilerle beraber tahminen 145 bin den baslar.

http://www.carscoops.com/2017/03/all-new-2017-vauxhall-insignia-starts.html?m=1

Yaklaşık Golf parası. İngiltere'de Golf o civarlarda.

Passat ve Superb 90000TL iken bu araç 145000'den falan başlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersongur -- 3 Haziran 2017; 14:39:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bugün aracı test ettim.

kokpit çok hoşuma gitti. iç mekan genişliği çok iyi.

anlamadığım nokta süspansiyonların çok sesli çalışmasıydı. araçta flexride vardı. tour modunda dahi çok sesliydi.

ilk nesli 24 saat test ettiğimizden iyi biliyorum. süspansiyonların kalitesine hayran kalmıştım.

yeni nesilde bu konuda ciddi bir geriye gidiş olmuş. beni çok şaşırttı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASOS

150 kilo hafif, 8 ileri aisin otomatik, 1.6 160 beygir dizel motor, harika suspansiyonlar ve direksiyon, yalitima zaten laf yok. Alinmaz mi bu araba be.

Arkadaşlar yeni insignia'da 1.6 dizel 160 beygir bir motor var mı? Ben baktım ama 1.6 dizellerde boyle bir motor seçenegi göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalmilita -- 6 Temmuz 2017; 13:26:47 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.