Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.270
Cevap
56
Favori
341.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizlerde de şerit takip sistemi aracı her çalıştırdığınızda otomatik olarak aktif halde mi oluyor? Daha önce Astra kullanmıştım onda bir kere kapattım mı ben açana kadar pasif kalırdı. Bunda start stop gibi her çalıştırmada aktif oluyor.
  • s700 kullanıcısına yanıt
    Bendede her aracı çalıştırmamda aktif şerit takip.
  • ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Kiraladin mi bilmiyorum ama bizim sirkette ben insignia secmistim, arkadas c200. Su an bin pisman cunku adinin mercedes olmasi ve geri gorus kamerasi disinda hic bir artisi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bence insignia yeni kasa hepsinden güzel duruyor binmeye daha güzeli yok birde insignia nın en güzel yönü elini nere Atsan bi özellik çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hebeley

Kiraladin mi bilmiyorum ama bizim sirkette ben insignia secmistim, arkadas c200. Su an bin pisman cunku adinin mercedes olmasi ve geri gorus kamerasi disinda hic bir artisi yok.
    Henüz değil. Şirket benim karar vermemi bekliyor. Evet Mercedes in yıldızı var premium ama insignia da da herşey var. Donanım dışında Mercedes ten başka sıkıntısı var mı arkadaşın?

• iyigünler.bugun bayıye gittim.2017 model excelence benzinli insignia kış paketi tasarım paketi park go paketi 168bin teklif verdiler.sizce nasıl alınırmı bu fiyata
    Donanim, aracin genisligi ki ozellikle arka koltuk araliklari cok dar.

Onun disinda hizlanmasinin cok iyi olmadigini soyluyor ama bunu bizzat test etmedim bilemiyorum.

• Arkadaşlar 2017 cdti otomatik eski kasa insignia m var. yakıt bilgisi vereyim. ankara-istanbul 2 yetişkin 1 bebek dolu bagaj,klima açık, 130km/saat cruse control ile 895 km toplam yol yaptım. yolbilgisayarı 5,8/100 km gösteriyor. depoyu doldurdum. 0,373 kr/km pompa değeri çıktı. merak eden olursa yazayım dedim. mazot:5,64 tl. Bu arada Ankara da aracımın ilk bakımını yaptıracağım.en uygun fiyatı hangi servis veriyor acaba.
  • eczaci20 E kullanıcısına yanıt
    Aracinizi gule gule kullanin ama keske lt cinsinden yazmissiniz ki merak ettim hesapladim 6,6lt olmus tuketim.0,8lt fazla tuketmis reelde.Bu da %13 kadar fazla gercek tuketim.Bu sapmada biraz yuksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froster2006 -- 3 Mayıs 2018; 12:5:33 >
  • teşekkür ederim. evet bu sapmayı ben daha önce de fark ettim ama müdahale edilemiyormuş servisin söylediğine göre.bu arada aracımı servis için Opan a bıraktım. 1130 tl fiyat verdiler ilk bakım için. en uygun orasıydı. bakalım memnun kalacak mıyım.
  • Geçen hafta perşembe günü Bursa opel neskar servisine gittim. Myopel de teknik aksiyon gözüküyordu onu hallettirmek için. 13:30 da randevuya gittim. İş bittiğinde saat 17:00 dı. Yapılan işlemler toplam 20 dakika tuttu. O sırada çevremde servis için bekleyen insanlar vardı. Sordum standart bakım içinmi geldiniz ne kadar zamandır buradasınız diye. saat 9:30 da geldiklerini ve (o sırada saat 16:00 dı) hala beklediklerini söylediler. Servis şefine sorduğumda volkswagen de arabanızı bırakıp ertesi gün geliyorsunuz biz en azından bugün teslim ediyoruz dedi. Ben tercihimi volkswagenden yana kullanmadım dolayısyla bu beni ilgilendirmez. İzmitteki opel servisine gitttim. 10:30 da aracımı servise bıraktım 13:30 da aracımı aldım dedim. Sustu cevap vermedi.
  • Sevgili arkadaslar herkese iyi aksamlar.

Uzun bekleyis sonrasinda tercihen iki arac arasinda kais durumdayiz. W205 c180 fascination serisinin normal suspansiyonu sert gelince o fiyatlara comfort donanim 2013-2015 model f10 520i ile orta donanim dizel otomatik yeni insignia arasinda kalmis durumdayiz. En az 5 yil binecez. Sehir ici kullanacaz( istanbul). Yillik 15 bin km yi gecmiyorum. İnsigniayi gercekten cok begeniyorum,konforunu yeterli buluyorum. Dizel olmasida cabasi lakin ayni fiyata f10 520i gibi bi arac olmasi ve yakitida cok dusunmememden oturu aklimi celiyor. 5 yil sonra ikinci elde 520i belki daha az deger kaybedebilir. Bu soruyu sormamim yegane nedeni bu forumda blunmaktan keyif almam ve yeni insigniayi gercekten cok begenmis olmamdir. Saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: KASOS

Sevgili arkadaslar herkese iyi aksamlar.

Uzun bekleyis sonrasinda tercihen iki arac arasinda kais durumdayiz. W205 c180 fascination serisinin normal suspansiyonu sert gelince o fiyatlara comfort donanim 2013-2015 model f10 520i ile orta donanim dizel otomatik yeni insignia arasinda kalmis durumdayiz. En az 5 yil binecez. Sehir ici kullanacaz( istanbul). Yillik 15 bin km yi gecmiyorum. İnsigniayi gercekten cok begeniyorum,konforunu yeterli buluyorum. Dizel olmasida cabasi lakin ayni fiyata f10 520i gibi bi arac olmasi ve yakitida cok dusunmememden oturu aklimi celiyor. 5 yil sonra ikinci elde 520i belki daha az deger kaybedebilir. Bu soruyu sormamim yegane nedeni bu forumda blunmaktan keyif almam ve yeni insigniayi gercekten cok begenmis olmamdir. Saygilar
    Hocam c180 süspansiyonu nasıl sert geldi? Ben 2 gün kiralık c200d kullanmıştım fena değildi süspansiyonları. Yani insignia ayarındaydı sanki. AMG ler sert ama AMG olmayan donanımlar yeterlidir bence. Seçiminiz zor. 5.20 cazip geliyor ama yeni arabada her zaman iyidir. 5.20'nin yeni kasası çıktı ve km olarak yüksek olacaktır muhtemelen ve benzinli olacak. Ama bunların yanında E segment ve premium bir marka. İnsignia ise daha yeni ve düşük kilometreli, dizel yakıtı daha az olacak. Değer kaybı olarak BMW ler de zamanla bayağı düşüyor bence. Zor seçim ben de kararsız kalırdım..

• quote:

Orijinalden alıntı: s700

Hocam c180 süspansiyonu nasıl sert geldi? Ben 2 gün kiralık c200d kullanmıştım fena değildi süspansiyonları. Yani insignia ayarındaydı sanki. AMG ler sert ama AMG olmayan donanımlar yeterlidir bence. Seçiminiz zor. 5.20 cazip geliyor ama yeni arabada her zaman iyidir. 5.20'nin yeni kasası çıktı ve km olarak yüksek olacaktır muhtemelen ve benzinli olacak. Ama bunların yanında E segment ve premium bir marka. İnsignia ise daha yeni ve düşük kilometreli, dizel yakıtı daha az olacak. Değer kaybı olarak BMW ler de zamanla bayağı düşüyor bence. Zor seçim ben de kararsız kalırdım..

Alıntıları Göster
    Bu suspansiyon muhabbetine arac alamiyorum. Fascination ve amg nin suspansiyonlari sert olabilir, alt paketletdekiler standart suspansiyon belki daha iyi olabilir ama bu kez de donanim biraz bos oluyor c180 de.

520i ler 40-50 bin km de. Dediginiz gibi bi yanda sifir/es deger konforlu hatta insignia daha yumusaktir/dizel bir arac var. Aranizda kullanip gecenler olmustut belki diye yazdim. En mantiklisi zamanla ikisinide kullanmak lakin ilk hangisi olacak. Dolar euro artiyor , premiumlarin fiyati daha fazla artiyor. İkinci elde oturmus bi fiyati mevcut 520i nin.

Sonuc derin bir kararsizlik.

• quote:

Orijinalden alıntı: KASOS

Sevgili arkadaslar herkese iyi aksamlar.

Hocam konfor konusunda yeni Insignia baya baya iyi 5.20i den iyi hele 2013 kasadan her türlü iyi. Motor olarak Insignia şehiriçi 8 in üstünü mümkün değil görmez. Aynı kullanımla 5.20i de 10 litrenin altını imkanı yok görmez. Biri 60 kuruş biri 42 kuruş falan yakar. Yakıt bu devirde baya önemli ama 5.20i alırdım ben olsam. Havası her zaman farklı. Yeni insigniayi test ettim bence rüzgar yalıtımı 5le benzer belki de daha iyi ama direksiyon sistemi insignianin hiç hoşuma gitmedi flexride olmasına rağmen yumuşak kalıyordu 120 den sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• KASOS K kullanıcısına yanıt
    burada 2. el de olsa e segmenti bir araç olan f10 520i öne çıkmakta, 15 bin km yi geçmeyen yakıt tüketiminizi de göz önüne aldığımız da en mantıklı seçenek bu, insignia da sizi üzmez, ama 5 serisi gördükçe içiniz erir, aşığına kavuşamamış maşuk olursunuz, tek sorun temiz, az km li araç bulmakta ve çok iyi byr ekspertiz yaptırmak ta, sonuçta 2. el risklidir, ama değer mi değer, g30 fiyatları uçmuş gitmiş, bence 5 serisine binme fırsatı varsa kaçırmayın derim.

• klaudio K kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle demeyin eskiden BMW görünce içim erirdi şimdi yeni insignia görünce içim eriyor. Adamlar tek kelime ile yapmış abicim.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-insignia-563408735/detay

Arkadaşlar araç benim değerlendirmek isteyen olursa diye burdan paylaşıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecz_mel

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-insignia-563408735/detay

Arkadaşlar araç benim değerlendirmek isteyen olursa diye burdan paylaşıyorum.
    Hocam siz memnundunuz araçtan. Hayırdır inşallah, daha üst segmente mi geçiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s700 -- 7 Mayıs 2018; 22:41:29 >
  • s700 kullanıcısına yanıt
    Ev aldım ve dükkan taşıdım; yoksa çok memnunum insigniadan.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.