Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.265
Cevap
55
Favori
340.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnsignia nin ortalama tüketimi nedir sizin araç da. Bir de Trim sesi mevcut mu. Ben de kemer bölgesinde gelen bir ses rahatsız ediyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pitoradyan P kullanıcısına yanıt
    Taşlı ve prüzlü yolda sağ ön camdan ses geliyor. Birde direksiyonun arkasından. Ancak rahatsız edecek derecede değil. Havalandırmadan çok fazla ses geliyordu servise götürdüm hallettiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • werneke W kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi astra dan insignia ya geçtim. Gerçekten C ile D segmenti arasında ciddi fark olduğunu anladım. Süspansiyonları astra ya göre çok konforlu motor gürültüsü az rüzgar sesi neredeyse yok. Şimdiden hayırlı olsun aracınız 2018 model mi olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormlee

Bende sizin gibi astra dan insignia ya geçtim. Gerçekten C ile D segmenti arasında ciddi fark olduğunu anladım. Süspansiyonları astra ya göre çok konforlu motor gürültüsü az rüzgar sesi neredeyse yok. Şimdiden hayırlı olsun aracınız 2018 model mi olacak...

yok 2017 model kiralık olacak bizimki 3 yıl için
    2017 sıfır ile 2018 sıfır araç arasında aylık 880 TL fark ediyordu
    zaten 2018 model Astra K ile 2017 model insignia nın kiralama parası aynı
  • Selam, ben Volvo S40 1,6 D’den Opel 1,6 D Grand Sport’a gectim. Ben biraz ağırkanlı kullandığım için şanzımanın vites geçişlerindeki yavaşlık beni çok rahatsız etmedi. Kaldı ki manuele geçip kullanmak da fena olmuyor. Bayır aşağı inerken, gaz verilmeden devir arttığını görünce araba vites yükseltmiyor. Bu da D’de giderken hoşuma giden bir özellik oldu. İlk kez otomatik kullandığım için görgü ve bilgim sınırlı.

Bakalım..

• https://youtu.be/kEH4zc4KHgI

Yeni 508 aynı 3008 gibi segmentinde algıyı değiştirir çıtayı yükseltir ve yine 3008 gibi iyi satışlar yakalayarak makus talihini değiştirir diye düşünüyorum..gerçekten çok iyi oluş özellikle iç tasarım ve tabi liftback yapısıyla yeni bagaj kapağıda aynı şekilde..

• 1 aya kadar excelence donanım grand sport teslim alacağım
    bu kolçağın içinde kablosuz şarj yeri var ama sadece samsung telefonlar için
    bir de iphone telefonlar için arabanın ekranına bağlanan apple carplay var anladığım kadarıyla

şimdi ben bu teknolojik olaylardan pek anlamıyorum

yani samsung telefonun varsa şarj edebiliyorsun kablosuz peki apple carplay gibi arabanın ekranına bağlayamıyormusun ?
    iphonu ise kablosuz şarj etmediği kesin

kablosuz şarj ve arabanın ekranına bağlamak için yani 2 özellikten faydalanmak için samsungmu olmalı illa ?
    yoksa kablosuz şarj samsung , arabanın ekranı iphone ...
    bu da saçma değilmi ?
  • werneke W kullanıcısına yanıt
    hocam bu kablosuz şarj özelliği sadece androidlerde var, iphonelarda bu özellik yok, bu opelle ilgili değil, ayrıca arac hem apple car play hem de android auto mevcut, yani usb kablo ile aracınızı telefona baglayabiliyorsunuz, ama asıl eksiklik mirror link olmaması, şöyle ki telefon ekranını araca yansıtamıyorsunuz, eğer bu olsaydı çok güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klaudio -- 4 Mart 2018; 21:10:54 >
  • Ben de 2017 excellence alarak aranıza katıldım. Şu an memnunum araçtan. Konforu çok güzel, elden geçirilmiş belli. Flexride olanlar eminim daha iyidir.
    Yanlız arabanın silecekleri hiç güzel silmiyor. Yeni silecek almak istiyorum ama nette bulamadım bir türlü. Daha çıkmadı sanırım Bosch modelleri falan. Var mı bilgisi olan silecek değiştiren?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim burda da ekselans 2017 model otomatik var 20 bin km de bilgisi olan arkadaşlar fiyatı 136 bin tl istiyorlar ama 2 parça boya var hasar kaydı yok. Fiyat iyi mi

• 2017 excellence dizel oto. 0 km alarak aranıza katılmış bulunuyorum.. 141.500 TL fiyata buldum en son ve aldım👍

• ysfaslan Y kullanıcısına yanıt
    Guzel fiyat hayırlı olsun. Üzerinde opsiyon mevcut mu

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Nerden aldınız ellerinde başka var mı çok uygun ama ek paketi yok heralde. Benim dediğim araçta ek paketler var di.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 11 Mart 2018; 13:36:38 >
  • Ek paket yok standart exc. Paket,sedefli beyaz, son bir taneydi onu aldık, Opel Gürsel bayiinden aldık.. Teşekkür ederiz. Standart ama yine de fiyatı bize uygun geldi, pek çok bayiden araştırdık

• Hocam ekstralar olsa da 20.000 de ve işlem görmüş parçası var, bana fazla geldi sanki

Cidden piyasaya gore cok uyguna almışsınız. Ben kasım ayinda almistim o Zaman bile bu fiyata yoktu.Kazasız belasız iyi günlerde binin.

• 2018 YILI GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

• Opel liste fiyatları genelde şişik oluyor. Muhtemelen bayide bu fiyatlardan ortalama 10 bin daha az fiyat söylenecektir

• pitoradyan P kullanıcısına yanıt
    passat 240 bg 500 nm 333 bin iken insginia gsi ya hangi kafa ile 390 bin yazmışlar anlamadım bu arabayı alan satarken

passat gibi kar etmeyeceği için o fiyata zor satar 330 bine passat alırım daha iyi

• Haklısınız fiyat biraz uçuk. Fakat bu arabaları alacak kesimin satarken kar etmeyi düşüneceğini sanmıyorum. Sonuçta bu paralara premiumlar var. Tamamen zevk icin alınacak araba bunlar. İnsignianin donanımı da buyuk ihtimal passatan daha fazla ama aradaki farka deger mi bilemeyeceğim

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.