Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.264
Cevap
56
Favori
341.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siyah,safir mavi benim favori rengim her zaman kirmizidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • texmo kullanıcısına yanıt
    inci beyazı ve manyetik gri çok hoş duruyor.
  • bu arada excellence paketlere 4bin tl zam gelmiş
  • Araci bugun bayide bende inceledim arac gayet guzel bi arac bu araci alacak alan kisilerin bej deri paketi almasi lazim yoksa standart koltuklar bes para etmez corsa ile ayni koltuk cok vasat(o kadar para veriyosan bu araca 7.000 fazla ver) dis tasarim segmentinin en iyisi diyebilirim bagaj olarak liftbek olmasindan dolayi cok kullanisli. Jantlar goreceli onun caresi var kiysrsin paraya daha iyisini alirsin ic kalite ve konsol tasarim passatin daha iyi ama fena degil. ici cok genis bu araba satarmi derseniz satar daha onceden mevcut aylarda kacta tane satiyorsa o kadar satar

• quote:

Orijinalden alıntı: alp.35

evet bence de bu 2 renk yakısıyor.enjoy dizel de filo indirimi yapıyorlarmıs
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2017-yeni-insignia-448358099/detay

yeni kasa ilanı

eski kasaya 120/130 fiyat çekenler var bence uygun fiyat
  • Bu akşam trafikte beyaza denk geldim, çok sıradan gösteriyordu, kozmik gri ya da daha koyu renk varyasyonları kat kat daha fazla yakışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    139 yazıyor hocam 120 nerde var.

Ama eski kasa 0 km. 17 model 117 ler havada uçuyor. Gerçi yenilere böyle fiyat çekilirse eskiler daha kaç para olur. Ben arabaları araştırdım da e ideal araba 3.20 d

Bende şu an 1.6 cdti var ama gözümde 3.20 var. Belki benzinli de düşünebilirim.

• Eski kasa Corsanin Astranin koltuk dösemelerini koymuslar 139 bin istiyorlar..Bu sekilde passatin ancak ciragı olur gitsin kumda oynasin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2017-yeni-insignia-448358099/detay

yeni kasa ilanı

eski kasaya 120/130 fiyat çekenler var bence uygun fiyat

koltuk döşemeleri corsanın aynısı yazık günah
  • drmelihx D kullanıcısına yanıt
    Peki passat comfort un fiyatı nedir.

Yani arada 30 40 bin fiyat farkı artı bariz donanım farkı olursa neden tutmasın. Birde opel yeni ötv oranlarından dolayı fiyatla oynayıp fiyatı aşağı çekiyor mesela 159 diyor 10 düşüyor 10 15 gibide vergi düşüyor. Aradaki fark açılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

Orijinalden alıntı: alp.35

evet bence de bu 2 renk yakısıyor.enjoy dizel de filo indirimi yapıyorlarmıs

hepsinde var filo indirimi.
  • Design ve enjoy donanım arasında bir fark gören var mı? Birkaç kez baktım ama göremedim. Acaba gözden mi kaçırdım? Fiyatları bile aynı

• Eski bir İnsignia kullanıcısı olarak GS ile yaptığım test sürüşü sonrası ciddi hayal kırıklığına uğradım.Daha doğrusu umduğumu buldum.Eski aracımı satmama sebep olan trim sesleri yeni kasada artarak devam ediyor.Daha 130 km deki aracın kokpitinde tıkırtı,zırıltı sesleri rahatsız edici düzeyde.Şimdilik bu seslere takıntısı olanlar araçtan uzak dursun derim.Umarım bunlar ilk üretime has problemlerdir yoksa kalite algısını ciddi olarak düşürüyor.Araçta her türlü teknoloji varken Dobloda olamayan seslerin Opel'in amiral gemisinde! olması üzücü.
  • enjoy donanım 126 bine dizel otomatik cuma günü kapora verildi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyaz002

enjoy donanım 126 bine dizel otomatik cuma günü kapora verildi...

Filo indirimi ile mı

Hangi bayiden

• passat şöyle böyle diyosunuz da bu arabaya ''ödüllü agr koltuk'' eklesen bile passattan hayli ucuz. madem passat bu kadar iyi her insignia konusuna çamur atmaya gelmesin kimse artık. ikisi de güzel araba alan onu alsın.

haftaya ben de teste gideceğim. olumlu olumsuz sonuçları fiyat bilgisi yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halalaluya

quote:

Filo indirimi ile mı

Hangi bayiden

kocaeli ekcan evet filo indirimiyle.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Halalaluya

quote:

Filo indirimi ile mı

Hangi bayiden

kocaeli ekcan evet filo indirimiyle.

Temmuzdan önce teslimat yok imiş dogru mu.

• takip
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.