Şimdi Ara

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.270
Cevap
56
Favori
341.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bianconera

Dizelde mi ?

8 haziran itibariyle enjoy dizel otomatik 154k. Bide temmuz 10 civarı teslim. GM içine doğuş kaçmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 144.000 son fiyat dendi

• quote:

Orijinalden alıntı: Halalaluya

quote:

Dizelde mi ?

8 haziran itibariyle enjoy dizel otomatik 154k. Bide temmuz 10 civarı teslim. GM içine doğuş kaçmış

GM değil artık PSA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

quote:

quote:

Dizelde mi ?

GM değil artık PSA

Resmi devri yapılmadığından gibi laflar etti st ler. Hala GM kuralları geçerli idi. Bugüne kadar. Pug fiyatlamasi ile zaten anlamaliydim

• texmo kullanıcısına yanıt
    Hangi paket benzinli mi dizel mi. Böyle olursa satamaz o halde yine indirime gider.

• Psa doğuştan beter oldu , 3008 e evoque parası isterler yakında...

• quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

aracın üstünde opc line paket var

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada]

2021 OPEL İNSİGNİA GRAND SPORT (ANA KONU) [Güncel Bilgiler Burada]

Jantlar rezalet.Taksicilerin taktığı cms jantlara benziyor.Halbuki ilk insigniada çok daha güzel jantlar vardı.

• gh912 G kullanıcısına yanıt
    canlısı daha kötü duruyor bu aracı alsam ilk işim jantcıya giderim 18 inc şekilli jant takarım aracın görünümü değişir

internette ve fuarda görünen jant 2.0 a özel gelmiş ve 4000 tl ücreti var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 6 Haziran 2017; 9:54:45 >
  • Jantlar rezalet cidden. Estetik anlayışını beğendiğim Opel'e yakıştıramadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

canlısı daha kötü duruyor bu aracı alsam ilk işim jantcıya giderim 18 inc şekilli jant takarım aracın görünümü değişir

internette ve fuarda görünen jant 2.0 a özel gelmiş ve 4000 tl ücreti var

İşte o jant çok yakışıyor ama 20 inç galiba.

• Galiba yeni insignia'nın enjoy paketi bizim astra k'nın dynamic modeline denk geliyor. 136.000 TL gibi bir fiyat gördüm geri sayfalarda. Bu otomatik fiyatı değil mi?

Astra K'yı 95'e versek, yaklaşık 40 bin eklemek gerekir. Bilemedim...
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    O fiyat yalan olmuş hocam, zam yemiş şimdiden :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylaşım süper! Opc line gördük böylece, ancak keşke şu opel'e şu iğrenç jantlar için bir sövseymişsiniz. Bu nedir öyle??
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Galiba yeni insignia'nın enjoy paketi bizim astra k'nın dynamic modeline denk geliyor. 136.000 TL gibi bir fiyat gördüm geri sayfalarda. Bu otomatik fiyatı değil mi?

O fiyatı alanım. Sonra ne mi oldu. Ani bir karar ile teslimat yapılmayacağı ve Zamlı fiyattan tekrar satılacağı söylendi. Sebep belli araç yazılım güncellemesi ve araçların erken gelmesi imiş. En erken teslimat temmuz ayı içerisinde. Ve Zamlı fiyat ile. Satış temsilcisi en sonunda defalarca özür dilemek zorunda kaldı. Çakma doğuş sevdalısı sizi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Galiba yeni insignia'nın enjoy paketi bizim astra k'nın dynamic modeline denk geliyor. 136.000 TL gibi bir fiyat gördüm geri sayfalarda. Bu otomatik fiyatı değil mi?

O fiyatı alanım. Sonra ne mi oldu. Ani bir karar ile teslimat yapılmayacağı ve Zamlı fiyattan tekrar satılacağı söylendi. Sebep belli araç yazılım güncellemesi ve araçların erken gelmesi imiş. En erken teslimat temmuz ayı içerisinde. Ve Zamlı fiyat ile. Satış temsilcisi en sonunda defalarca özür dilemek zorunda kaldı. Çakma doğuş sevdalısı sizi.

halaluya bende sizin verdiğiniz bayiileri aradım...bu fiyattan almak istiyorum diye banada dediler ki müşterimiz anlamak istediği gibi anlamış...136.000 olan dizel otomatik değil dizel maule fiyatı dediler:)

• opsiyonlar çok kısıtlı olmuş. en azından farlar opsiyon olarak alınabilmeliydi.
    bir de masajsız deri koltuk seçeneği de güzel olabilirmiş. (astrada var)
    hayalet göstergeler üst paketlerde standarttı eski kasada. şimdi navigasyon pakete eklemişler.
    8500 biraz fazla olmuş sanki.

mevcut donanım ve opsiyonlara arabayı excellence + minumum 15bin donanımla almam gerekiyor ki içime sinsin. bu şartlarda astra almak daha mantıklı benim için. 175 binlere çıkacaksam da peugeot 3008 daha mantıklı bi seçim. 15bin de cebime kalır
  • Passat KATILI

• gh912 G kullanıcısına yanıt
    Bunlar OPC paket jantları. Standart jantlar güzel.
  • sizce bu arac hangi renk alınmalı ,acık renk tercihi ile manyetik gri nasıl (artık beyaz dan gına geldi :)
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle BEYAZ

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.