Şimdi Ara

2017'nin En'lerini seçtik | 2si1 izleyici ödülleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1 izleyicilerinin seçtiği 2017'nin iz bırakan Teknoloji üreticileri ve oyunlarını açıklıyoruz. Oyun ekipmanlarından beyaz eşyaya, klavye kırdıranlardan en çok konuşulan oyunlara kadar geniş bir yelpazede ödüller sahiplerini buldu. 

• Operatör ile ilgili olan soru sıkıntılı. O soruya ne yanıt verirsek verelim olumlu olmak zorunda. Orada çıkan sonuç hangi operatör olursa olsun kimsenin parasının karşılığını aldığını düşünmüyorum.
    Eğer soru "2017 yılında sizi en çok ***** operatör hangisiydi?" olsaydı. Daha gerçekçi bir cevap almış olurduk.
  • Yerimizi alalım en iyi teknoloji markası apple ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılın en kötü playerı: Donanım Haber'e gidiyor, tebrikler
  • -Crossdomain access denied

+tmm

• yılın en çok çöken sitesi: Donanımhaber
  • Yılın en açılmayan videosu: 2si1 izleyici ödülleri :)

• Çokmu zor şu video hatalarına çözüm bulmak anlamıyorum Editörler kadar Site yöneticileride biraz ÖZEN GÖSTERSE şu siteye...

• Cannot Load M3U8
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfo9403

Yılın en açılmayan videosu: 2si1 izleyici ödülleri :)

baya güldüm yav.
    1 sene önceki player daha dehşetcengiz bişeydi bu gene iyi serverda hata var sanırım.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size tavsiyem var oynatıcı ile ilgili.

Videoları Youtube'a yükleyin ve liste dışı olarak yayınlayın. bu şekilde yayınlandığın da youtube aboneleri göremezler, sadece o video linkini bilenler görebilir.

O video linkini'de dh'nin sayfasında dh tüp içerisine yerleştirerek paylaşın.
  • Reis biz en iyi ve en sempatik firmaları seçtik şimdi de bu firmalarının biz izleyicileri ÖDÜLlendirmesi gerekmez mi ?

• Mesut reyiz hala Switch'in potansiyelinin farkında değil bence. Mağazası inanılmaz hızlı genişliyor. Eskiden bi Ouya diye konsol çıkmış ve başarısız olmuştu. Bana kalırsa onun başaramadığı switch başaracak. Tabi bide nintendonun exclusive oyunlarıda var. Fiyatıda uygun. 23 Yaşındayım hayatımda hiç konsol sahibi olmadım. Hiç istemedimde. İlk defa bir konsolu istiyorum. Mağazalarındaki oyun fiyatlarını gözden geçirirlerse düşünmeden alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

Mesut reyiz hala Switch'in potansiyelinin farkında değil bence. Mağazası inanılmaz hızlı genişliyor. Eskiden bi Ouya diye konsol çıkmış ve başarısız olmuştu. Bana kalırsa onun başaramadığı switch başaracak. Tabi bide nintendonun exclusive oyunlarıda var. Fiyatıda uygun. 23 Yaşındayım hayatımda hiç konsol sahibi olmadım. Hiç istemedimde. İlk defa bir konsolu istiyorum. Mağazalarındaki oyun fiyatlarını gözden geçirirlerse düşünmeden alırım.

mesut çevik oyun hakkında konuşunca hay allah battlegrounsunda seninde deyip videoyu ileri sarıyorum ben.
  • Bu programların yüzü bir değişti muhabbet değişti, firmalardan iyi geri dönüş var mı? :D

• Nintendo Türkiye pazarına tekrar giriş yapsa keşke .

• 2017'nin En'lerini seçtik | 2si1 izleyici ödülleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pubg oynayıp ayılıp bayılan birinden Zelda yorumu beklemek komik olurdu zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut Çevik oyun konusunda atıp tutmasa daha güzel bir program olacak. Oyun konusundaki gereksiz çıkışları insanı irite ediyor. Sanki ben en iyisini bilirim oyun konusunda havası seziyorum o çıkışlarda. Kendi fikirlerini biraz daha sakin, hemen lafa atlamadan söylerse daha güzel olur.

• Casper'ı trolllemek için yzmışlardır bence fazla takılmayın :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.