Şimdi Ara

2017 MODEL MAZDA 6 TÜRKİYEDE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

G-Vectoring Control teknolojisi ile donatılmış olan 2017 model Mazda6, Avrupa ile eş zamanlı olarak Türkiye’de eylül sonu itibarıyla satışa sunuluyor. Mazda’nın yepyeni hareket kontrol teknolojisi olan Skyactiv-Vehicle Dynamics teknolojilerinin ilki olan G-Vectoring Control sistemi, yol koşulları ne olursa olsun virajları yumuşatıp daha konforlu yeni bir sürüş seviyesi sağlıyor.

2017 model Mazda6, motor güç çıkışını özellikle de virajlarda hassaslığı ve stabiliteyi artırmak için düzenleyen ve dünyada eşi bulunmayan G-Vectoring Control teknolojisine sahip ilk model olacak. G-Vectoring Control özelliği, şasi hareketlerini iyileştirmek ve bununla birlikte yol tutuş ile sürüş konforunu geliştirmek için motoru kullanıyor. Model Türkiye’de 2.0 litre 165 HP Skyactiv-G benzinli motor ve otomatik şanzıman ile sunuluyor. ..............

http://www.motobilim.com/2016/09/2017-model-mazda-6-turkiyede-satista.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technova -- 21 Eylül 2016; 18:04:06 >

• Bizler gibi alma hevesi olanlar fiyatı yüzünden, parası olanların da Mazda'nın satış politikası yüzünden alamayacağını düşündüğüm teknoloji harikası ürün.
  • E serisi ile benzer işçilik diye değerlendirilen bir arabaymış. Yeni 2017 modelde deri kumaşın cinsi daha kaliteli olmuş. Orta konsoldaki ekran daha güzel duruyor. El freni elektronik. Yeni Start stop da cabası.
    Passat, superb gibi aynı sınıf araçlarda olmayan tüm güvenlik ve konfor paketlerinin standart oluşuyla bile bu fiyatı bence hak ediyor. Ama başkentteki bayisinde bile test aracının olmaması asıl bu durum karşısında alma konusunda geri adım attırıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/VBZfVRnKpyg

video açıklayıcı olmuş
  • mazda6 yı alma arifesindeyim. inşaallah bir aksaklık olmazsa kırmızı renk-siyah döşemeli, gvc donanımlı olarak alacağım bu hafta. tek düşüncem golf tdi dsg göre performansı nasıl olacak.. yakıtı mtv yi düşünmüyorum bu konfor bu donanım bu sürüş bu fiyata diğer marka modellere göre çok çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserk -- 11 Aralık 2016; 22:9:22 >
  • Aşığım bu arabaya fiyatı yüksek olmasa benim bütçeme gider alırım. Sürmeden etmeden yorum yapan çok insan var. Ben bmw 3.20ied, passat, mondeo, insigna vs kullanmış biri olarak şunu belirtmek isterim bu araba ile uzun süre vakit geçirmeyen insanlar anlamaz tadından. Performans olarak hantal değil ama bir 3,20ied kadarda seri değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserk

mazda6 yı alma arifesindeyim. inşaallah bir aksaklık olmazsa kırmızı renk-siyah döşemeli, gvc donanımlı olarak alacağım bu hafta. tek düşüncem golf tdi dsg göre performansı nasıl olacak.. yakıtı mtv yi düşünmüyorum bu konfor bu donanım bu sürüş bu fiyata diğer marka modellere göre çok çok iyi

Hocam belki 0-100 hızlanması çok bir fark olmayacak ama 100 den sonra 1.6 golf tdi ile kıyaslaması bile ayıp bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.