Şimdi Ara

2017 model Makyajlı Kasa Sandero/Sandero Stepway - Ana Konu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
21
Favori
103.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediginiz gibi zaten yakın zamanda bende makyaj yada yeni kasa beklemiyorum ama bu makyajlı ilk partilerden sonra yeni bir donanım yada motor gelir mi acaba diyerek sordum.

İndirim konusunda 2.000 yaparlarsa çok iyi, çünkü dediğim gibi konuştuğum bayi 50tl bile indirim yapmıyordu. Biraz indirim bir de arka park sensörü hediyesi alabilirsem gayet iyi diye düşünüyorum. Yardımınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aesacus

OTV indirimli 41000 aldim.

Nasıl 41 bin hocam :) nasıl oldu, Banada bitane lütfen, yardımcı olursanız sevinirim :)

• tridinebandim T kullanıcısına yanıt
    bu ötv indirimli fiyatı bizim bu fiyatları görmemiz çok zor
  • arkadaşlar madem almayı düşünen bir kaç kişi var neden birleşip pazarlık şansımızı arttırmıyoruz. örneğin eskişehirdeyim aracı ankaradan alıcam ankaradan almayı düşünenler varsa bir araya gelelim iki araç bile birleşsek çok iyi fiyat alabiliriz. ciddi alacak arkadaşlardan hebr bekliyorum. bana en uygun fiyatı veren ankara oldu bilginşze...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kellyturoj

arkadaşlar madem almayı düşünen bir kaç kişi var neden birleşip pazarlık şansımızı arttırmıyoruz. örneğin eskişehirdeyim aracı ankaradan alıcam ankaradan almayı düşünenler varsa bir araya gelelim iki araç bile birleşsek çok iyi fiyat alabiliriz. ciddi alacak arkadaşlardan hebr bekliyorum. bana en uygun fiyatı veren ankara oldu bilginşze...

Bugün bayiye gidip test sürüşü yapacağız, daha önce hiç araç satın almadım, nasıl bir fiyat verecekler nasıl pazarlık edeceğim bilmiyorum :) ankara ne diyor dizel Manuel için?

• Arkadaslar Merhaba,

Bu aracı düşünüyorum fakat...Sorum var?

Hangi versiyonu almalıyım?Dizel ,Benzinli, Benzinli otomatik, dizel otomatik

-Arabayla hergün işim yok çoğu zaman araç yatıyor...Bazen Hafta sonları en fazla 100 km araba kullanıyorum gittiğim yerler standart istanbul için (avm eş dost)
    -senede 1 sefer memlekete giderim her sene gidemiyorum. 860km
    -şuanki kullandıgım araç kangoo(2000 model benzinli)
    -5,5 kişilik aileyiz.

Otomatik olursa Masrafı vs nasıl olur? şehir içide otomatik kullandım çok zevkli yaklaşık 10 yıldır hep manuel araç kullandım.

Bilgileriniz bekliyorum?Teşekkürler.
  • Benzinli otomatik daha uygun olur diye düşünüyorum
    (yıl da 20000km altı için benzinli öneriliyor genelde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agah07 -- 18 Aralık 2016; 10:06:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • _GNC_ kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.

-Yazdığınız kullanım için Benzinli motor daha uygun. Eğer yılda çok fazla Km yapmıyorsanız Dizel motora daha fazla para vermeye, aracı daha sesli bir hale getirmeye gerek yok.

-Otomatik mi manuel mi konusuna gelince eğer bütçeniz uygunsa ben yoğun şehir içi kullanım için otomatik vitesi tavsiye ederim. Otomatik viteste trafikte sürekli devir saati-debriyaj-vites kolu döngüsüne odaklanmanız gerekmediği için daha az yorulursunuz, sol ayağınız rahat eder :) Ayrıca uzun yolda da yine bu unsurlara odaklanmak gerekmediği için yola daha iyi odaklanabilirsiniz.
    Fakat otomatik viteste kontrol sizde olmadığı için (Manuel modu var fakat yine de belirli bir devirden sonra kendisi müdahale ediyor) bazen hangi vitese alacağını şaşırabiliyor, ayrıca vites geçişleri manuelden bir tık daha yavaş ve de manuelden sonra otomatiğe geçildiğindeki sürüş keyfi manueldeki kadar yüksek değil. Bir de otomatiğin bakım masrafı manuele göre biraz daha yüksek.

-Bu araç 5 kişilik kullanım için küçük bir araç. Bu tür büyük aile kullanımları için B/C segmenti MPV'leri (Renault Scenic, Ford C-Max/B-Max, Citroën C4 Picasso, Peugeot 5008, vb.) tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• renesis3 R kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • birde şu çirkin kapı kollarını düzeltselermiş güzel olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankura -- 18 Aralık 2016; 15:40:56 >
  • 54 700 dediler Manuel dizel için, Ankara ne diyor @kellyturoj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tridinebandim -- 18 Aralık 2016; 19:59:14 >
  • Manuel dizel için, Ankara da size 54000 fiyat alabilirim. İstiyorsanız sali gunu gorusup size haber veriyim.
  • Arkadaşlar toplu fiyat teklifi alan var mı
  • Burası da 54 e bırakacak gibi park sensörü hediye ederlerse iyi olur ,park sensörü ile bin tl gibi fark olursa ankara'dan alabilirim, olabilir mi acaba, fazla maceraya girmeyeyim mi?

Bide renk konusunda pek yardımcı olmadılar, hiç kalmadı elimizde yok yarın arayıp bi sorayım falan dediler. Standart prosedür mü :)
  • kellyturoj K kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz gibi fiyat araştırması yaparken,adete 2 adet araç da bizim için ekleyip sorabilirmisiniz.Bizde amcaoğlu ile birlikte almayı düşünüyoruz .Ankara İstanbul yada civarı olabilir,yeterki fiyat cazip olsun

• tridinebandim T kullanıcısına yanıt
    tridine bandım ben hiç bir yerle görüşmedim henüz ama emin ol ekranlarında anladığım kadarıyla 1800 tl gibi bir indirim geliyor. üstü bayi karları bir sayı toplayınca arayıp soruşturmayı planlıyorum. öbür türlü saçma olacak dalga geçiyomuş gibi şimdi 4 araç olduk bir yarını da bekliyelim salı günü arıycam bayileri artık en ucuzu kim verirse burdan yazarım
  • Yetkili start stopun otomatiklerde olduğunu, manuellerde start stop olmadığını söyledi, doğru mudur? Onaylayabilir misiniz arkadaşlar? Pek bilgim yok bu konularda...
  • sametykcll kullanıcısına yanıt
    Hocam Cevap için Teşekkürler ,

Tercihim Benzinli otomatik olucak ama aracı alıp kullanıcıların yorumları nada bakacağım.Biraz daha bekleyeceğim şu durumda.

O Dediğiniz araçların sıfırı bu aracın 2 katı fıyatı neredeyse?
    Ford Cmax hoşuma gidiyor ama Ben memlekete gittiğimde benimle yeri geldiğinde tarlaya bile girebilsin :)(kangoyla istediğim yere gittim altı yüksek)

Bu aracı istememdeki en büyük sebepler ;
    -50000 civarı sıfır araç alıyorsunuz.
    -Yakıtı ekonomik.
    -Yüksek araç
    -Görünümü cezbediyor.
    -5 kişilik aileyi denedim idare eder :)

Sizin örneklere gelince ;

Örnek 2010 model 100.000 i devirmiş cmax e 48000 45000 istiyorlar
    scenic vs hep aynı fiyatlar ?

Sıfır araç almak mı? yoksa 100.000 i devirmiş bu araçları(scenic,cmax 5008 vs) almak mı?(bilmediğimden soruyorum)

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GNC_ -- 19 Aralık 2016; 1:51:55 >
  • Az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm.Dacia 0,9 easy-R olan araçlarda 5 ileri otomatik vites olduğunu söylediler.Start-Stop mevcut.4 cam otomatik ve yol bilgisayarı açık geliyormuş arkadaşlar.Bilgilerinize.
  • Bugün 2009 model sanderomu sattım. arkadaşlar 48 liraya 0.9 benzinli sandero mu yoksa 56 liraya astra sedan boşline mı alınır. birinin adı ve konforu var(opel) diğeri ise full dolu araç ama adı dacia.
    napsam bilemedim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.