Şimdi Ara

2017 Mart Ayı Amiral Gemileri - Marka Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2017 Mart ayı itibariyle, amiral gemisi telefonlarda sadece marka tavsiyelerinizi alabilir miyim. Şunda şu özellik var, bunda bu var diye değil. Amacım kullanıcı tecrübelerine göre sorunsuz bir marka model tercihi olması.

Sony Xperia XZ
    Lenovo Moto Z
    Samsung Galaxy S7 Edge
    LG G5

Bu modeller hakkında bilmem gereken hata, sorun vs var mı?

• htc tecrübelerime dayanarak söylüyorum yazdığın markaları cebinden çıkarır.
  • Peki servis desteği nasıl HTC'nin. Hiç işiniz düştü mü? Birde arayüz olarak herhangi bi sıkıntısı hatası var mı? Stabillik olarak ne durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaRLoSuLo kullanıcısına yanıt
    şöyle söyleyeyim servis konusunu hiç bilmiyorum.Uzun yıllar htc kullandım hiç ihtiyaç duymadım.Stabillik ise android cihazlar arasında bence lider durumda.
  • Sony i tavsiye ederim. Xz kullanmadım fakat m4 aqua , z , z2 , z3 , z5 premium kullandım. Servis konusundada kvkya çöpünü bile verme. Teleservice apple servisi ile aynı kademede benim gözümde. (izmir bayisi). Sana tavsiye etmeyeceğim 2 model var. Bir tanesi Xa ultra. Kronik şebeke arızası var. Diğer bir modelde m5. Ondada kronik arızalar mevcut. Alıpta arıza yapmayanda var tabi teknoloji şans işi.
  • M.C.T. M kullanıcısına yanıt
    Tavsiyen için teşekkür ederim. Benimde ilk düşündüğüm tercihlerden biri Sony zaten. Daha önce Z3 kullanmıştım çünkü. Kendine ait bir tarzı olan bir marka ve psikolojik midir bilmiyorum gözümde farklı bi prestije sahip. Ama yinede mantıklı olanı almak istiyorum. Çünkü 2 sene felan kullanmak istiyorum.
  • huawei p9 tavsiye ediyorum..kalitesi ile sonyden daha iyi,serviside çok güzel.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.