Şimdi Ara

2017 LG UJ651V - UJ630V KULLANICILARI (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
24
Favori
105.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    55 inçlisinde böyle bir sorun yok. Ek ayar olarak sadece Hdr orta düzeyde kullanıyorum. Uydu değil de pcden ya da dvd den filmle deneyin. Belki yayın kalitesindendir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvarlik

Aynısı bende de var, bir yorum geldi mi buna?

Bir de panel kullanım süresi görmek için illa ki servis kumandası mı gerekli? Gizli kısayol tuşları yok mu?

Alıntıları Göster
    Denedim bendekinde böyle bir boşluk yok.

• Bir de şöyle bir şey bu tv icin lazım. Ayakları hiç güven vermiyor.

2017 LG UJ651V - UJ630V KULLANICILARI

• merhaba,

yeni aldığım 55uj630v modelin türksat kanal sırasını ayarladım ama bazı kanal numaraları listeden kalktı.

örnek, 24 var 26 var ama 25 çıkmıyor.

ek olarak, home tuşuna basılı tutunca çalışan uygulamalar çıkıyor ama uygulamaların üzerindeki çarpıya nasıl tıklayıp kapatacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: Archangel Tyrael

merhaba,

yeni aldığım 55uj630v modelin türksat kanal sırasını ayarladım ama bazı kanal numaraları listeden kalktı.

ek olarak, home tuşuna basılı tutunca çalışan uygulamalar çıkıyor ama uygulamaların üzerindeki çarpıya nasıl tıklayıp kapatacağız
    Önceden var mıydı o kanal numaraları ?

Kanal numarası çıkmaması uydu-yazılım ile alakalı.Ama sizinki de o yüzden mi bilmiyorum.

Bendede 43uj630v var mesela 12-14 ve bazı diğer kanallar çıkmıyor.Yapacak bir şey yok alıştık artık.
  • İyi bayramlar herkeze merhaba 43uj630v modeline 04.70.85 güncellemesini yükleyen varmı veya yükleniyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archangel Tyrael

merhaba,

Bende 2 numara kayboldu. Tv güncellemesinden sonra oldu. Nette biraz bakındım, bir çok tvde oluyormuş. Ayarladığım kanal tamamıyle gitti, yeniden uydu taraması liste düzenlemesine üşendim kullanmafığım Dsmart vardı, onu taktım.

• Geçen gün internette gördüm. Hep aklımdaydı büyük bir TV almak.

2011-2014 arası eşimin 1995 model tüplü TV ile idare ettik. TV hiç bakmadığım için. Sonra ikinci el 32 ekran HD ready TV aldık. Ama Netflix olsun, youtube olsun, bir iyi TV alayım diyordum.

Neyse Media Markt gitti 899 Euro LG 65UJ6309.

Tam alacaktım. Pasaportu evde unutmuşum. Neyse eve gönduk. 1 Gün sonra bir baktım 699 Euro olmuş. Kaçar mı bu fırsat.

Hz düşük ama büyük ekran olsun istedim. Ayrıca fiyatı çok çok uygun. Eğer Smart TV özelliği geri kalırsa, gelecekte Google, Apple, Amazon gibi TV Stick alırım.

Yeni Modellerin görüntü kalitesi harikaydı ama LG 55 CLA serisiydi galiba 55 inç 799 Euro idi. 65 Inc olanı 1500€.

Sanırım yıllarca Tüplü TV bakan bizim için yeterli olacaktır.

• Yurt dışında bu devirde tüplü tv seyretmeniz takdire şayan resmen,demek yurt dışındakiler böyle böyle zengin oluyor.
    Biz gidelim bi tv ye 4,6 milyar para bayılalım yetmez ikinci tv yi alalım eve.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 20 Ağustos 2018; 1:18:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi bayramlar diliyorum. Yaklaşık 1 ay önce çorum vatan bilgisayardan lg 43 uj651v tv aldım. Bugün gün ortasına kadar tv izleyip kapattıktan sonra tekrar açtığımda tv kanallarında sinyal yok uyarısı aldım. Daha önce böyle bir sorun yoktu. Anten kablosunu değiştirdim düzelmedi. Kanallari tekrar arattim düzelmedi. Şimdi harici uydu ile tv izliyorum. Bu sorunla karşılaşan oldu mu? Kusura bakmayın çok fazla sayfa olduğu için konuyu tam okuyamadım belki önceki sayfalarda bu sorunla karşılaşan arkadaşlar olmuştur.Hepinize iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Önceden var mıydı o kanal numaraları ?

Kanal numarası çıkmaması uydu-yazılım ile alakalı.Ama sizinki de o yüzden mi bilmiyorum.

Bendede 43uj630v var mesela 12-14 ve bazı diğer kanallar çıkmıyor.Yapacak bir şey yok alıştık artık.

Alıntıları Göster
    tkgs ayarlarından sadece güncelleme yaptığınızda tkgsyi açın diğer durumlarda tkgs kapalı kalsın kanal numarası sıralı kalacaktır. tkgsyi 2-3 haftada bir manuel olarak güncelleyebilirsiniz. ayarlara girip tkgs otomatik yapın güncelle deyin daha sonra menüden çıkıp tekrar aynı şekilde tkgsyi kapalı yapın sorun kalmaz

• Uj630 un dahili uydu alıcısı trt4k yı açıyormu beyler

• 43uj630v televizyonumda bayram dönüşü bazı kanallar gitti acaba kanal listesindeki kanallar düzgünce çalışan bir kişi kanal listesinin dosyasını bana gönderebilir mi ?
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    43uj630v televizyonumda çalışıyordu, ancak daha yeni trt kanallarım çekmez oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Uj630 un dahili uydu alıcısı trt4k yı açıyormu beyler
    Açıyor
  • Merhaba arkadaşlar. USB'den 4K film izlerken sıkıntı yaşanıyor mu? 30-40gb 4K filmler indirip HDD'ye atıp izlemeyi düşünüyorum fakat TV'de usb 3.0 yok. Ne kadar salakça iş yapıyorlar, sabah sabah LG'ye bir güzel sövdüm Mal herifler usb 3.0 maliyeti ne sanki koymuyorsun.
  • Ben tv yi sadece konsolda kullanıyorum, yeni bir güncelleme geldi sanki 4K HDR performansı biraz artmış gibi geldi, eskisi kadar karanlık gözükmedi gözüme.

Software_File - Version_04.71.00 - 07/09/2018
    https://www.lg.com/uk/support/support-product/lg-43UJ630V#softwareFirmware
  • Lg 43uj630v samsung mu7000 43 inç

ikisinden hangisini tavsiye edersiniz?
  • siamat S kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi panelden hoşlandığınıza bağlı örnek veriyorum ben VA Panelden hoşlanıyorum o yüzden samsung ama başkası IPS Panel ister Lg alır siyahı tam siyah görmek istiyorsan samsung al derim.
  • Merhaba konu çok uzun olduğu için hepsini okuyamadım kusura bakmayın.lg 43uj651v modeli var.favorilerin hepsini haber,çocuk,belgesel,vb kategoriler halinde gruplandırdıktan sonra bunları aynı anda kullanmanın bir yolu yokmu ? Hangi favori gurubu seçersek o kalıyor varsayılan olarak.samsungun 40 inçi var 2015 model onda favorileri gruplandırdıktan sonra kumandada sağ sol tuş hareketleri ile favori grupları arasında geçiş yapabiliyorum.bundada böyle bir şey varmı yardımcı olursanız memnun olurum.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.