Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: imtr

quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Bu Digiturk 4K ya ayda ne kadar ödüyorsunuz hocam?

Ayda ilave 20 Tl olması lazım

Evt hocam öyleymiş ama kimse önermiyor. TRT 4K yı saymazsak Bein Sports 4K yani sadece 1 kanal için ayda 20₺ kesinlikle hak etmiyor onu geçtim hafta da 1 tane 4K maç veriyorlarmış şaka gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı şey zamanında hd kanallar için yapıldı, 5 yıl önce 800tl gibi fahiş fiyatlara FHD uydu kutular satılıyordu adam akıllı hd yayın yokken, şimdi 4k kutulara 1000tl isteyen mi ararsın, haftada 2 saat çakma 4k yayın yapacam 20tl ver diyen mi? hizmeti vermeden 4k adını kullanarak herkes parayı kapçellemenin peşinde
  • Helsinki H kullanıcısına yanıt
    Hocam bana yazacaktiniz galiba, 11 kusur bin fiyat bulsam kosarak alirim ama nerede?

65e7v 16.000 nasil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 26 Şubat 2018; 13:32:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    16.000 yüksek. Aradaki farka değecek bir özellik yok. B7 her açıdan yeterli bir Panel. 55" yeterli olsaydı bu fiyata 2 tane alınıyor :) 7500 e 55" b7 var.
  • serkanhnr kullanıcısına yanıt
    Hocam 55 kullaniyorum halihazirda olmusken 65 olsun diyorum. 16.000’de piyasanin altinda bir fiyat gibi geldi ondan dusundum.

• Evet yanlış olmuş mesaj. Bence 16bin e7 özelinde iyi fiyat ama b7den sadece tasarım ve ses farkı olduğu için yüksek. Normalde de şişirme olduğunu düşünüyorum e7 fiyatının. 65 b7de pazarlık yapmaya çalışın bence. 11-12 bin seviyesinde kaçırmayın.

• 55 inç ile 65 inç arasında neden bu kadar fiyat farkı koyuyorlar? Ben de 65 inç oled bakıyorum ancak 55inç ile 2 katı fiyat farkı var. Çok daha fazla kar ediyorlar 65 inçten. Hiç adil değil :D

Pazarlikla aldim bu fiyatlari hocam. Yurtdisi fiyatlariyla karsilayirdiginizda e7 icin fiyat makul. Zira Amerika’da 4.000 dolar, ingiltere’de de 4.000 sterlin civarina satiliyor gordugum kadariyla. Tabi b7 icin fiyat kotu ama dusmuyorlar daha12.500 falan deseler b7 alinir aslinda.

Bu fiyatlari da 15 e boluyorlar. Bir de Amerika’da bile 1.600 dolar fark var aralarinda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 26 Şubat 2018; 14:18:43 >
  • Bu fiyatları nerden aldınız acaba? Bir de amazonda fiyatları inceledim e7 nin Avrupa fiyatı 3.333 euro. Bilginize.

• arkadaşlar film 4k film indircem fakat entresan bi durum var. Thor.Ragnarok.2017.REPACK.2160p.BluRay.x265.10bit.HDR.TrueHD.7.1.Atmos-IAMABLE (16.22 gb)
    Thor.Ragnarok.2017.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos-FGT (58.08 gb)
    şimdi arkadaşlar bu iki dosya arasında fark nedir iki dosyada .mkv ilk dosya 16 gb hdr , atmos ve 10 bit ikinci dosyanın farkı nedir 58 gb olacak kadar direk bluray olarak çıkartılması mı şimdi hangi dosyayı indireyim kafa karışıklığı hat safada
  • lassaban kullanıcısına yanıt
    x265 hevc, encode edilmiş

remux, fazlalıklarından arındırılmış bluray ham hali

her iki dosya içinde geçerli olmak üzere

tv nizin yada setopbox ın desteği yoksa dosyayı açamaz.

pc den hdmi bağlantı olursa potplayer veya mpc-hc/be ile açabilirsiniz.

başlık altık sorusuna, bahse konu tv için cevaben kullanan arkadaşların yorumları önem arzediyor.

Kağıt üzerinde desteği var görünüyor.

riske atmamak adına film adında yada nfo sunda x264 encoder edilmiş olan dosya indirilmesi kota/zaman kıstasında seçim olarak öne çıkarken eğer desteği var ise x265 muhakkak ki tercih olunmalıdır.

netflix ücretsiz deneme kaydı hakkını sorgulayarak internet hızınız 20mbps üstü ise bakın derim.

Mediamarkt verdi fiyatları. 3.333 euro yaklaşık 16.000 TL yapıyor zaten. Bu durumda 16.000 iyi bir fiyat oluyor. Zira diğer tvlerin yurt dışı fiyatı ile y.içini karşılaştırırsanız farkedersiniz. Amazon.com'da 3.996$ tv fiyat iyi ama işte değer mi? Yani 2.500 lira fark verilir aslında tasarım ve soundbar için.

Not: Baktımda Amazon.de'de 3.600 euro gözüküyor. 16.000'i de geçiyor öyle olunca.

Keşke şu TV'de Samsung'daki gibi kablolar ayrı bir kutuda toplansaydı veya w7'deki gibi soundbarda falan olsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 26 Şubat 2018; 16:8:53 >
    Filmleri nereden indiriyorsunuz torrentmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Helsinki

55 inç ile 65 inç arasında neden bu kadar fiyat farkı koyuyorlar? Ben de 65 inç oled bakıyorum ancak 55inç ile 2 katı fiyat farkı var. Çok daha fazla kar ediyorlar 65 inçten. Hiç adil değil :D

10” fark az bir boyut mu sence? O fiyat farkı gayet normaldir. Bu arada 65B7 varken 65E7 ye fazladan para vermek israftır arada o fiyata değecek bir farkları kesinlikle yok.

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    evet torrentten indiriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurik

x265 hevc, encode edilmiş

remux, fazlalıklarından arındırılmış bluray ham hali

her iki dosya içinde geçerli olmak üzere

tv nizin yada setopbox ın desteği yoksa dosyayı açamaz.

pc den hdmi bağlantı olursa potplayer veya mpc-hc/be ile açabilirsiniz.

başlık altık sorusuna, bahse konu tv için cevaben kullanan arkadaşların yorumları önem arzediyor.

Kağıt üzerinde desteği var görünüyor.

riske atmamak adına film adında yada nfo sunda x264 encoder edilmiş olan dosya indirilmesi kota/zaman kıstasında seçim olarak öne çıkarken eğer desteği var ise x265 muhakkak ki tercih olunmalıdır.

netflix ücretsiz deneme kaydı hakkını sorgulayarak internet hızınız 20mbps üstü ise bakın derim.

tv bu görüntüleri açıyor birkaç filmi 4k içerikle izledim fakat daha iyi görüntüyü elde edebilir miyim diye sordum hangi uzantıyıindireyim diye biri 16 gb biri 58 gb aradaki fark bariz eğer görüntü ve ses olarak remux , x265 hevc den üstünse bu uzantıyı indireyim bundan sonra

• arkadaşlar game of thrones 4k görüntüyle yayın yapmıyor mu hiçbir yerde bulamadım bulduğum en iyi uzantı şu Game.of.Thrones.S07.1080p.BluRay.x264-ROVERS bundan iyi görüntü alabileceğim uzantı var mıdır ?
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Hocam doğru söylüyorsunuz. Eşim tasarımını çok beğendi. 2.500 TL vericez herhalde onun için. Bir de şöyle bir durum var. 13.500 b7 için uygun değil ama 16.000 e7 için uygun.

Bu arada digiturk o 4k kutusunu hediye de veriyor zorlarsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 26 Şubat 2018; 18:45:8 >
    1080p den kalitelisi yok evet.

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Eşiniz tasarımını beğendiyse ona birde W7 modelini gösterin

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.