Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu ölmüş. Nerede herkes. Görüntü paylaşımlarınızı bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HeteroSapien kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun izlenimlerini bekliyoruz.

Evt son durumlar nsl beyler teknosa tekrar 14,999₺ ye çekmiş sanırım. Bu arada geçen gün teknosa ya uğradım fiyatlar daha düşer mi dedim adam %10 TRT vergisi gelecek abi dedi artacakmış fiyatlar haberiniz olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Evt son durumlar nsl beyler teknosa tekrar 14,999₺ ye çekmiş sanırım. Bu arada geçen gün teknosa ya uğradım fiyatlar daha düşer mi dedim adam %10 TRT vergisi gelecek abi dedi artacakmış fiyatlar haberiniz olsun.

Satış gazlaması yapma!Yalan yanlış bilgi verme!
    https://www.teknosa.com/urunler/110016183/lg-oled55b7vapd-webos-35-smart-4k-oled-tv

Üstelik 8.300 TL ye kadar düştüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 8 Eylül 2017; 0:52:3 >

• Ben tvyi almaktan vazgeçtim.

1 hafta phukete tatile gidiyorum 😆

• quote:

Orijinalden alıntı: turoktr

quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Satış gazlaması yapma!Yalan yanlış bilgi verme!
    https://www.teknosa.com/urunler/110016183/lg-oled55b7vapd-webos-35-smart-4k-oled-tv

Üstelik 8.300 TL ye kadar düştüler.

8,300e düştüler de şu an teknosada 15 bin tl.

MM ve vatanda hala 9 bin tl.

• turoktr kullanıcısına yanıt
    Sen ne diyon la değişik? Şuan teknosa da 15K kör müsün?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 8 Eylül 2017; 8:33:21 >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/lg-55b7v-55-140-cm-4k-uhd-oled-webos-3-5-smart-tv-dahili-uydu-alici.html?OM.zn=category_topsellers_productpage-w21&OM.zpc=55B7V

Vatan'da 8500 arkadaşlar. Almak için bir ayım daha var ne kadar doğru bir tercih olacak bilmiyorum. Diğer tarafta QLED var ve daha makul fiyatlara UHD'ler var. Mağazalarda baktığımda UHD görüntülerini de gayet tatmin edici buldum. Ancak OLED'in en iyi panel olduğunu da herkes kabul etmiş durumda. Tam bir ikilemdeyim. Açıkçası evde Maç yayını, sinema filmleri izleyeceğim ve bilgisayar oyunları oynayacağım. Bunları yan yana koyduğumuzda 4000TL'den 8000TL'ye kadar geniş bir aralıkta en doğru tercih ne olabilir? O ürün bu üründür der misiniz? Güzel görüşleri olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

• Esas 65" B7 12999 TL'ye düşmüş Vatan'da.

Düşünen varsa kaçırmasın bence.
  • 55b7v Aralık ayında indirimler ile birlikte 7500 bandına gelir bence.Şu an zaten 8500 tl.
  • necrofx N kullanıcısına yanıt
    Şu an ne kullanıyorsun?

Mağazalarda gezdiğinde hangi tv seni heyecanlandırıyor ?

Ben olsam oled alırdım ancak ekran yanığı ihtimali de var onu unutmamak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • necrofx N kullanıcısına yanıt
    LG B7/C7 2017'nin en iyi HDR/Gaming TV'si asla pişman olmazsınız Samsunglara hiç bakmayın bile bu sene ağır çuvalladılar

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Terbiyeli ol.Açılan konuya yazanları seçme hakkın yok.Kurallara uygun olmak kaydıyla isteyen istediği yere yazar.Sitenin sahibi bile böyle demez.Varsa bir problemin yönetime şikayet edersin.O kadar.
  • 55b7v şuan 8499 tl internet mağazalarında teknosada ve media marktda

• Bence fiyatlar hala yüksek. Bir kaç ay daha tüm forum bekleyelim. Alan olmazsa daha da düşürürler zaten. 8199 tlyi görmüştü daha önce teknosada 55b7 modeli ama 65inçlik olan modelde ciddi bir düşüş yaşanmış. 16999du güncel fiyatı 12999a çekilmiş fiyat. Fiyatların ne kadar şişirme olduğunu siz anlayın.
  • Arkadaşlar tv'yi alalı yaklaşık 3 hafta olacak ve inanılmaz memnunum. 1080p'den 4K'ya geçiş oldukça farkedilir olsa da asıl farkı görüntü kalitesi ve kontrastta yaşadım. HDR seyretmeden bile inanılmaz bir fark görüyorsunuz. Her film ve oyun gözüme bambaşka görünüyor şu an, renklere doyamıyorsunuz resmen.

Ancak kullanan arkadaşlara bir sorum olacak, harddisk'ten oynatılan filmlerde(usb 3 portunda usb3 destekli hdd) HDR ve dolby atmos desteği alamıyorum. Normalde hdr veya atmos içerik oynattığınızda ekranın sağ üst köşesinde hdr ya da atmos logosu beliriyor. Bende bu sadece ps4 oyunlarda ve cihazın kendi netflix veya youtube app'inde çıkıyor. ps4 youtube'da dahi çıkmıyor. Bilenler aydınlatırsa sevinirim.
  • Hdd deki içerikte dolby atmos ve hdr desteği yoksa nasıl destek alasın kardeş? Sadece netflix ve UHD Bluray disklerde var o destek.
    içerik hdr ve atmos. rip'lerde de var o destek torrentlerde ararsan görebilirsin.

ayrıca yabancı forumlarda insanlar hdd'den oynatıldığında da çalıştığını söylüyorlar.
  • zimbasal Z kullanıcısına yanıt
    Belki otomatik geçmiyordur hocam, destek varsa filmi oynatırken manuel olarak açman gerekiyor olabilir.

suan 65 inch fiyatı 13 bine inmiş durumda. size sunu sormak istiyorum logo yapışması, ölü pixel durumu b7 lerde daha doğrusu 2017 oledlerde düzeldi mi? bir kısım evet bir kısım hayır diyor. kafam karıştı. sonuçta bayağı para vereceğiz ama sanki bu durum net değil gibi. cevaplarınız için şimdidien teşekkür ederim
  • Benim de kafam Teknosa indirimine takıldı.

8500 tl üzerinden nakit alımda %10 indirim yaparlar mı acaba?Daha önce bir konuda lg satış yetkilisiyle görüşmenin sonuç verebileceği konuşulmuştu.Bu durumda tv 7650 tl ye gelir ki iyi bir rakam bence.Ne dersiniz ???

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.