Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xyro kullanıcısına yanıt
    4 kişi aynı anda kullanabiliyor çevrenizden veya forumda netflix ortak konusundan kendinize üyelik arkadaşları bulabilirsiniz.

4k 40 tl olan paketi 4 kişi ile üyeliği kullanınca aylık 10 lira olarak ödüyorsunuz kendi aranızda ;)

• Forumdaki arkadaşların tavsiye ve görüşleri doğrultusunda ben de LG OLED 65"B7V aldım.

Şimdilik (özellikle 4K) görüntüsünden son derece memnunum.

Öncesinde Panasonic Plazma kullanıcısıydım, görüntü inanılmaz derecede farklı. Tek sıkıntı SD kanallarında mevcut ama artık onların miyadı da çok kalmadı.

Hali hazırda kendim her hangi bir görüntü ayarlaması yapmadım, servisin kurduğu ayarları kullanıyorum.

Görüntü ayarları ile ilgili bir yazı ve ayar bulabilirsem yapacağım.

Bu arada televizyona direk ethernet bağladım ve iyi ki de bağlamışım. Netflix ile tanıştık ve çok sevdim. Evet biraz pahalı ama benim gibi normal tv kanalı izlemeyenler için bulunmaz bir nimet.

Fikir belirten herkese çok çok teşekkürler.
  • LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]

65B7 sorunsuz kullaniyorum cok sukur.hicbir sizma bant vs sorunla karsilasmadim.Umarim herkesin de sorunsuz olur televizyonu.

• Merhaba arkadaşlar...
    bu iki tv arasında fiyat dışında fark göremedim neden bu kadar fiyatları farklı bilginiz var mı? yada başka önerinzi var mı?
    LG OLED55E7NLG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]
    LG OLED55B7VLG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ubeyaz -- 8 Kasım 2017; 9:58:19 >

• 55 sj850 ile 55b7v arasında kaldım. 850 sekizbin b7 sekizbinbesyuz. Sizce hangisi olmali. Sj 850ye indirim gelir 6.5-7 ye alinir diye düşünüyorum?

• ubeyaz U kullanıcısına yanıt
    E7 olanda çift tuner var, B7 de tek. (BİR KANALI İZLERKEN BAŞKA BİR KANALI KAYIT YAPMAK İSTERSEN ÇİFT TUNER LAZIM)
    E7 de hoparlör ve gövde malzeme daha iyi.

Başkacada bir değişiklik yok. Hepsi aynı hatta bu söylediklerim W7 içinde geçerli.
  • atlantis42 A kullanıcısına yanıt
    İkisi de LG olduğundan bir çok konuda benzerlik olacaktır (WEBOS, kullanım, ses vb.)

Ancak en önemli şey görüntü kalitesi diyorsan bence mağazalarda git kendin gör kıyasla hangi görüntü seni tatmin ediyorsa onu al.

Ben B7 kullanıyorum, ancak 1-2 ayda SJ850 kullansaydım kesinlikle ikisi arasında kıyaslama yapar ve bir önerim olabilirdi.

Bunun dışındaki bütün yorumlar LED ve OLED arasındaki rekabete dayalı söylemler olacaktır.
  • nakreko kullanıcısına yanıt
    Sj 850 için 7000 tl ye samsung magazasi ile anlastim. Sanirim yarin alacagim. Ama hala 7000 e kiyamiyorum.

• yeni yazılımı test eden oldu mu 7.1 hd passthrough çalışıyor mu?
  • nakreko kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim...
  • UP
  • Ortaklaşa netflix 4K almak isteyen varmı arkadaşlar. Belki 4 kişi olurda bir araya gelebiliriz.
  • Tv'nin çatırdaması normalmi?
  • LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]

• quote:

Orijinalden alıntı: budwieserFB

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]

Sizce yukarda ki gri testlerinde bir sorun var mı ? ilk fotoda %10 yazan yerin etrafında giderek büyüyen içiçe daireler var ,belli oluyor mu bilmiyorum ama?

sizce normal mi? 2.fotoda da belli oluyor aslında ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi budwieserFB -- 11 Kasım 2017; 14:12:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xyro

Tv'nin çatırdaması normalmi?

Tabiki,sogurken catirdar tv ler

• budwieserFB B kullanıcısına yanıt
    Başka bir test örneği bulun ve bakın aynı sorun varmı?
  • xyro kullanıcısına yanıt
    Tv.nin bulunduğu ortam normalden dahamı soğuk. Anca öyle olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyro

Tv'nin çatırdaması normalmi?

Aziz yildirim ekrana ciktiginda oluyordu bizim tvde , test etmek de fayda var.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.