Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.808
Cevap
86
Favori
404.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeniden başlat yap tv ..yani fabrika ayarlarına dön...sonrasında tekrardan bak güncellemeye...ya güncellenmiş olarak çıkacaktır tv 'in karşına yada güncellemeyi tekrar yapmana müsade edecektir !😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG's roll-down OLED, new 8K TVs, Gallery Series OLED, and mini-LED | CES 2020
  • Yeni Tosun Vakası mı? Aman Dikkat! İstanbul Bilişim Mağdurları Ucuz Diye Alıp Üzüldüler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Yeni Tosun Vakası mı? Aman Dikkat! İstanbul Bilişim Mağdurları Ucuz Diye Alıp Üzüldüler
    Uyarınız için çok teşekkürler
    Evet aman dikkat bu siteden alışveriş yapmayın arkadaşlar etrafımızdakileride uyaralım
    Hala kanunsuz iş yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

Uyarınız için çok teşekkürler
    Evet aman dikkat bu siteden alışveriş yapmayın arkadaşlar etrafımızdakileride uyaralım
    Hala kanunsuz iş yapıyorlar

Alıntıları Göster

Hocam şuan incelme aşamasında en kısa sürede kapanır diye tahmin edıyorum.
  • quote:

Hocam şuan incelme aşamasında en kısa sürede kapanır diye tahmin edıyorum.

Alıntıları Göster
    Benim canım yandı başkalarınında yanmasın istiyorum
    Cimerden tutun tük.ha.heyetine ..btk .istanbul ticret odasına elimizdeki resmi kayıtlarla müracatlarımızı yaptık
    Halada internet üzerinden satış larına devam ediyorlar
    Bunun için uyarmak istiyorum

• quote:

Benim canım yandı başkalarınında yanmasın istiyorum
    Cimerden tutun tük.ha.heyetine ..btk .istanbul ticret odasına elimizdeki resmi kayıtlarla müracatlarımızı yaptık
    Halada internet üzerinden satış larına devam ediyorlar
    Bunun için uyarmak istiyorum

Alıntıları Göster
    Hocam inceleme aşamasında en kısa sürede kapanır.
  • quote:

Hocam inceleme aşamasında en kısa sürede kapanır.

Alıntıları Göster
    İnşallah bizler belki sesimiz kısık da olsa çıkarmaya çalışıyoruz
    İsterim sonuç verir
  • quote:

İnşallah bizler belki sesimiz kısık da olsa çıkarmaya çalışıyoruz
    İsterim sonuç verir

Alıntıları Göster
    Hocam inşllah
  • Su yeni guncelleme de ne gelistirmesi var b7 de anlayamadim ?

• Marka farkketmeksizin fiyatlara %15-%25 zam yapacak firmalar bilginiz olsun şuan,ürün tedarikte büyük sıkıntı ve bu olay yaklaşık 1 ay sürecek düşünen varsa değerlendirsin veya 1 ay sonra baksın almak istediğiz ürünü SONY-LG-SAMSUNG,hepsi bunu en geç 2 3 gün içinde uygulayacak.
    Saygılarımla
    İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Su yeni guncelleme de ne gelistirmesi var b7 de anlayamadim ?
    Aynen yeni güncelleme gelmiş, fark nedir bilen var mı?

• 2015 seri eg910v kullanmaktayim 3 yıl okdu taş sadece Blu-ray film için izliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

2015 seri eg910v kullanmaktayim 3 yıl okdu taş sadece Blu-ray film için izliyorum
    Hocam güzel günlerde kullanın
  • quote:

Hocam güzel günlerde kullanın

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler ..burn in olayı olmaması için yüksek parlaklık ve contrast düşürmek ve akabinde sabit tek ekranda takilmadinmi burn-in sorunu pek görülmez

• C9'a ait bir konu olmadığı için buraya yazmak istedim.
    Kesintisiz güç kaynağı almak istiyorum ve sadece tv'yi bağlayacağım (C9).
    Duruma göre Ps4, Apple tv ya da Logitech z906'dan birini ya da bir kaçını da bağlayabilirim.
    Dün akşam 2-3 kere voltajda dalgalanma oldu, riske atmak istemiyorum.

Kullanan ve öneride bulunabilecek kullanıcı var mıdır?
  • Merhaba,

2017 model 65b7v oled kullanıyorum. Son 1 haftadır kumanda sapıttı. Ekranda "kumandanızın bağlantısı kararsız" uyarısı çıkıyor. Pillerini zaten 4-5 ay önce değiştirmiştim. Belki pil bitmiştir diyerek yine değiştirdim ama düzelmedi. Kumandayı sıfırlayıp yeniden tanıttım. Yine düzelmedi. Sorun ne olabilir, nasıl düzeltebilirim?

Burak Bey,
    Bu kumandanın orjinali 280 TL civarında. Şayet düzeltemezsem ve yeni kumanda almak durumda kalırsam, benim TV ile uyumlu farklı akıllı kumandalar var mıdır? şayet yeni almak zorunda kalırsam, hiç olmazsa, E ya da G serisinin metalik kumandalarından alayım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Çok teşekkürler ..burn in olayı olmaması için yüksek parlaklık ve contrast düşürmek ve akabinde sabit tek ekranda takilmadinmi burn-in sorunu pek görülmez

Alıntıları Göster
    Hocam o cihazlar öyle yeni 2018-2019 modellerde hiç karşılaşılmadı burn olayı şuan için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Merhaba,

2017 model 65b7v oled kullanıyorum. Son 1 haftadır kumanda sapıttı. Ekranda "kumandanızın bağlantısı kararsız" uyarısı çıkıyor. Pillerini zaten 4-5 ay önce değiştirmiştim. Belki pil bitmiştir diyerek yine değiştirdim ama düzelmedi. Kumandayı sıfırlayıp yeniden tanıttım. Yine düzelmedi. Sorun ne olabilir, nasıl düzeltebilirim?

Burak Bey,
    Bu kumandanın orjinali 280 TL civarında. Şayet düzeltemezsem ve yeni kumanda almak durumda kalırsam, benim TV ile uyumlu farklı akıllı kumandalar var mıdır? şayet yeni almak zorunda kalırsam, hiç olmazsa, E ya da G serisinin metalik kumandalarından alayım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

teşekkürler.
    Hocam detaylı bilgim yok yetkili servis bilgisi vardır konu hakkında size özelden yetkili servis arkdaşın numarasını yazacağım arayın yardımcı olsun.

Farklı bir marka almayın sorun yaşarsınız uyum sağlamaz bilginiz olsun,kumanda almak ıstıyorsanız özelden iletişime geçin yardımcı oluyum size

• quote:

Hocam o cihazlar öyle yeni 2018-2019 modellerde hiç karşılaşılmadı burn olayı şuan için.

Alıntıları Göster
    Eg910v 2015 fhd 3d seri ve ben 3d ne yani 3d Blu-ray işi filmleri Htpc panele takılı sadece film izliyorum 4k vs bana göre gerek yok 4k TV de var.. suda var kesin siyahina alusan LCD aydınlatmada yapamaz oled farklı dünya.tek sorunu beyazlar işte yani beyazlar da LCD LED kadar iyi değil ha dezavantajmi asla

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.