Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tema59

Arkadaşlar b7 serisi ile smart ıp tv kulanan varmı
    Ben kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

Arkadaslar son gelen güncellemeyi hala kurmadim, kurmamin herhangi bir sakıncası var mı?
    Arkadaslar bu konuyla ilgili yardimci olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

Arkadaslar bu konuyla ilgili yardimci olabilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Evet beyler ben de merak ediyorum YENİ GÜNCELLEME ile var olanı bozmuş mu yoksa üzerine koymuş mu?

Bir önceki LG EG910da yeni güncelleme ile WiFi bağlantı sorunu yaşamış satana kadar öyle kullanmak zorunda kaldım.

Önerir misiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erimo

Evet beyler ben de merak ediyorum YENİ GÜNCELLEME ile var olanı bozmuş mu yoksa üzerine koymuş mu?

Bir önceki LG EG910da yeni güncelleme ile WiFi bağlantı sorunu yaşamış satana kadar öyle kullanmak zorunda kaldım.

Önerir misiniz ?

Alıntıları Göster
    Herhangi bir problem yok yeni güncellemede.
  • Arkadaşlar B7 de yazılım güncellemeyi kapatabiliyormuyuz?

Yazılım güncellemeyi yapmadığım için Televizyonu her açtığımda "yazılımı güncellemek istermisiniz" diye soruyor.

Her seferinde hayır demektense, güncellemeyi denetlemeyi kapatabiliyor muyuz?
  • heavyy H kullanıcısına yanıt
    Kapatabilirsiniz.Güncelleme bölümünde ayarı var.
  • arkadaşlar merhaba tekrar benim 2. panel gelmedi bu iştende çok sıkıldım ve lg nin yönlendirdiği teknik servisten de hiç bir şekilde bilgilendirme alamkıyorum güneş elektronik ankarada ayrıca telefonda konuşma uslüpleri bile cok kötü bu lg ye mail de attım ama dönüş alamadım lg nin genel merkezine nasıl ulaşabilirim kararı onlar veriyomuş sözde bende tv nin iadesini yapmak istiyorum paramı geri almak için bunun için ne yapmam gerekiyor önerileriniz nedir arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler
  • Bunun için ne düşünüyorsunuz

Digiturk kutu hdmi şeklinde kullanıyorum. Piksel temizleme sonrasında %5 grey testin bu şekilde çıkması normal mi? Testi youtube açıp yaptım. Usb ile mi yapmak gerekir

• Bu %5 muhabbetini nerden başlattık ya :)

Arkadaşlar tv yayınında problem yoksa ordaki çizgilerin vsnin önemi yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Bu %5 muhabbetini nerden başlattık ya :)

Arkadaşlar tv yayınında problem yoksa ordaki çizgilerin vsnin önemi yok
    Katılıyorum 4K UHD içerikte az olan banding (çizgiler) belli olmuyor HD Karasal yayın ve de kötü içerikte daha çok göz alıyor.

Eğer film izleyen biriyseniz bence sıkıntı yaşatmaz beyler.

• Turksat 8K yayına başladı deneyimleyen oldu mu,aranızda 8K tv si olan zenginler için soruyorum
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    3.fotoda panelin ortasında sanki bir dikdörgen izi var gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

3.fotoda panelin ortasında sanki bir dikdörgen izi var gibi.

Bir şey yapmak gerekir mi
  • Oled b7 için Arkadaşlar internetten alışverişe korkuyorum Vatan gibi mağazalardan da alsam bin tl fark var arada siz olsanız ne yapardınız karar veremiyorum riske giremiyorum...

• brokenwings kullanıcısına yanıt
    Riske girme bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Riske girme bence.
    Aynne öyle yapayım bazen fark 500 tlye kadar düşüyor indirim oluyor

• Ben de bu 4K yayınlara geçişte ikide bir "HLG HDL" deyip deyip yarım saniye gidip gelmesine sinir olmaya başladım.Uydu alıcıyla 16 uyduya bağlıyım.Bu uydularda bir sürü HLG HDL destekli 4K yayın var.Bazen dolaşayım diyorum.Beğendiğim yayında kalıyorum.Fakat alımı zor uydularda ya da şiddetli rüzgarda uç frekanslardan gelen yayınlarda sinyal, ara sıra git gel yapabiliyor.

Her git gel durumunda bu HDL devreye girip yayını kesiyor.
    Bu ayarı kapatmamız mümkün mü?Yani uydudan gelen 4K yayında HDL ye otomatik geçişini durdurabilir miyiz?
    Aynen indirim kovala acele etme.

Ben de Eylül ayında 2017 yılının modeli olan 55B7V tv satın aldım. Tıpkı sizin gibi düşünüyordum ama tv üretim tarihi Temmuz 2018 yazıyordu etikette. Yani model yılının eski olması üretimin de eski olması anlamına gelmiyor her zaman. Tabi elektronik şans işi
  • internete c7 bulamıyorum ama vatanda var o da b7 den ucuz bunların hangisi yeni model araştırmalarıma göre c7 daha yeni model ama ucuz bir sıkıntımı var c7 lerden neden böyle
  • 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.