Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.809
Cevap
86
Favori
404.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • B7 alalı 1 senr oldu bendede logo yapışması başladı dün fark ettim normalde bişey gözükmüyor ama altta kırmızı veya portakal rengi olunca hafiften çıkmaya başladı 2 kere panel temizliği yaptım ama olmadı bence oled alınmaz çok daha yolu var keşke let tv alsaydım deyişime giderlermi bilmiyorum deyişime gitseler bile sanki sıfır cihaz mı verecekler seninkini bana benimkini sana verecekler velekin yeni verdiler sanki o oled tv zamanla logo yapışması olmayacakmı garanti bittimi hadi güle güle normal görüntüde görünmüyor daha 1 senesi var çoğalırsa servisi arıyacağım sonrasımı çok para verdik yutkunup çöpe atacağım ucuz bir led tv alıp yoluma devam edeceğim bu olayıda aklımda hafızamda tutacağım yoluma devaam edeceğim yoksa kapıya çıkaracağım sosyal medya üzerinen yayın yapıp B7 TV yi yakacağım...
  • bolom B kullanıcısına yanıt
    biz zamanında insanlara bu durumu anlatmaya çalıştık çabaladık ama sağolsun bu konudaki bazı arkadaşlar izin vermedi :) birde muhtemelen bu arkadaşlar oledin size göre olmadığını yada kullanmayı bilmediğinizi söyleyeceklerdir..

insanlar şunu anlamıyor bir teknolojinin sana göresi bana göresi yoktur bu tv üretilip satışa çıkıyorsa ve adıda televizyon ise insanlar bunu televizyon gibi kullanır sen insanlara şu kanalı fazla izleme parlaklığı çok açma sen açsan bile belli bi levelden sonra ben düşürürüm yada logolara karartma yaparım gibi öneriler sunamazsın bunları sen kendin çözüp son kullanıcıya sorunsuz şekilde ulaştırdıktan sonra al istersen 24 saat açık max parlaklıkta aynı kanalı izle hiçbişey olmaz olursada garantisi benim ve bu konuda problem yaşanırsa garanti süresi dışındada hizmet veririm de bizde hem yaptığın teknolojiye hemde markana saygı duyalım ama yok..

oled şuan her ne kadar piyasadaki genel olarak en iyi performansı versede bu parlaklık logo yapışma karanlık sahnelerde detay kaybı(sony bunu pixel contrast boostla aştı gerçi) gibi problemleri varken bana göre alınacak tv ler değil kusursuz siyah için kafada bu kadar soru işareti oluşturmaya gerek yok..
  • Beyler öyle ya da böyle o logo yanığını görücez zamanında da söyledim,hiç öyle uzun vadede falan da değil.Ben de oled sahibiyim ama korkarak kullanıyorum ve dikkat ederseniz son zamanlarda yanıklarla ilgili şikayetler gelmeye başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet ben de aynı fikirdeyim ! bu bir tv ve tv izlemek için alınıyor... 55b7v kullanıyorum henüz bir sıkıntı yok ama olabilir diyerek de oled ışığı 40 kontrast 50 gibi değerlerde de kullanmam çünkü bu değerleri uygularsanız karanlık mat bir görüntü alırsınız ! bu görüntü kalitesi için de gidip bu paraları vermeye gerek yok zaten alırdık piyasadaki en dandik led tv yi kullanırdık... o nedenle çok rica ediyorum oled tv ler için çöp demeyelim fakat diğer taraftan da komik ekran ayarları da verip birde bu tv tv izlemek için değildir gibi komik önerilerde bulunmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkc44

evet ben de aynı fikirdeyim ! bu bir tv ve tv izlemek için alınıyor... 55b7v kullanıyorum henüz bir sıkıntı yok ama olabilir diyerek de oled ışığı 40 kontrast 50 gibi değerlerde de kullanmam çünkü bu değerleri uygularsanız karanlık mat bir görüntü alırsınız ! bu görüntü kalitesi için de gidip bu paraları vermeye gerek yok zaten alırdık piyasadaki en dandik led tv yi kullanırdık... o nedenle çok rica ediyorum oled tv ler için çöp demeyelim fakat diğer taraftan da komik ekran ayarları da verip birde bu tv tv izlemek için değildir gibi komik önerilerde bulunmayalım.
    Normal karasal yayınlarda zaten kalite bir görüntü hakim değil ki, tv'den en üst seviye ayarlarda olsun.O yüzden oled ışığının ve parlaklığın çok yüksek olmasının bir mantığı yok.Zaten diğer film vs içeriklerde ayarları full yapıyorum.Gerçi ben oled ışığını 40'da kullanmıyorum, 60 karasal yayınlar için gayet yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyro

5.80.15 geldi sabah
    Ben de bu görünmüyor

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Yok yahu lafım sana değildi :) ben oled çöp diyenlerle bu tv de tv izlenmez diyenlere takıldım ... evet hassas bir cihaz ve evet dinamik ayarlarda ya da ona yakın seviyede kullanmaya müsait değil bu da doğru haklılar ... adamlar bunu tv diye satıyor mu evet o zaman tv izlerim arkadaş acaip yorumlardan gına geldi :) varsa faydalı bilgi paylaşacak buyursun zevkle okur faydalanırız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4000 4500 TL ye 42-47 inch aralığında 4K önerebileceğiniz f/p tv tavsiyesi verebilirmisiniz. Oled olması gerekmiyor.

• Uygun ekran ayarı için herhangi bir bilgi paylaşıldı mı...
  • oled alan adam pimpirikli olmamalıdır
  • Daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu, tamam sorunları var ama led den çok daha iyi.
  • berbuğ kullanıcısına yanıt
    Kullanım hızlanmış gibi geldi bana
  • Beyler selam, şuan için en son güncelleme nedir ? Benim tv de 05.80.10 yüklü

• Ben standart ayar da

Oled isigi 60

Konsrat 85 civari kullaniyorum sizce nasil bu degerler baska bir ayar yapma geregi gormedim

• quote:

Orijinalden alıntı: berbuğ

Ben de bu görünmüyor

Alıntıları Göster
    USB İLEMİ YÜKLEDİNİZ.OTOMAtik olarak bulmuyorda.
  • Bnde de 2-3 gündür bu versiyonun uyarısı çıkıyor, güncellemek istiyor musunuz diye.

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Siz de güncelleme takıntısı var galiba? Merak etmeyin tv niz bozulmaz!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Her gelen güncelleme ile düzgün olan şeyleri bozduklarından ben de memnun olduğum güncellemede kalıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Yazdığımdan böyle bir anlam nasıl çıkardınız? çok mu uğraştınız? yoksa sataşacak yer mi arıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 18 Aralık 2018; 22:34:28 >
  • LG 55B8 uygun fiyata acil vereceğim arkadaşlar, ilgilenenler ulaşsın
  • 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.