Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.808
Cevap
86
Favori
404.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Anladım hocam peki o şekilde goruntu kalitesinde sanırım değişim oluyor? Peki yeni güncellemeyi nereden indirim kurabilirim bir ara gene bir güncelleme vardı onu yapmıştım dosya indirim bu peki nasıl kusuruma bakmayın çok sordum :)
    Aslında bu konuda fcköln nickli arkadaş daha ayrıntılı bilgi verecektir.Çünkü güncellemeden önce pc modda renklerin iyi olmadığını, parladığından bahsetmişti.Ben o zamanlar denememiştim pc modunu.Pc moddaki bu sorunu düzeltmişler.Pc modun en büyük avantajı tüm görüntü ayarlarında 21 ms gecikme süresi vermesi.Ben o yüzden pc modunu kullanıyorum.Hem karanlık oyun modundan kurtulmuş oluyorum hemde gecikme süresi 21 ms olduğu için standart modda oynayabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanplaza

Kesin degişim olur tamiri yok bunların, siz değişim isteyin servisten ısrarla...
    Teşekkür ederim cevabınız için..peki dikkat etmem gereken noktalar ne olacak? Sadece paneli değiştirelim derlerse şundan dolayı aslında yeni gelecek TV'nin teşhir ürünü olup olmadığına güvenemiyorum. değiştirip yeni getirdiği TV veya sıfır panelin sorunsuz oldugunu ve teşhir ürünü TV veya teşhir ürünü TV'nin paneli olmadığını nasıl anlayacağım?Servisi aramadan önce aldığım yerle görüşmemin bir faydası olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet.atr -- 26 Kasım 2018; 20:20:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Hocam rica etsem puhu tv de şahsiyet dizinin ilk bölümündeki karanlık sahneyi açarmısımız sizde nasıl görünüyor, işaretlediğim yer ışık sızması gibi duruyor kendi uygulamasından açtım diziyi düşük kalitede olması ile ilgili olabilirmi

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Hocam rica etsem puhu tv de şahsiyet dizinin ilk bölümündeki karanlık sahneyi açarmısımız sizde nasıl görünüyor, işaretlediğim yer ışık sızması gibi duruyor kendi uygulamasından açtım diziyi düşük kalitede olması ile ilgili olabilirmi

Bendeki resim bu (65b7 bu arada):

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agrimo -- 26 Kasım 2018; 20:50:9 >

• quote:

Şu an evde değilim, gidince atarım.Ama arkadaş atmış, onda bir problem gözükmüyor.Sizin panel gerçekten sorunluymuş.Hala değişim olmadı mı?Ne zaman değişecek, servisten bilgi aldınız mı?

hala bekliyorum gelmelerini bugün geleceklerdi gelmediler
    Ps4 de bu bulutlanma çok ama çok az seviyeye düşüyor bilmesem fark etmem sanırım ama pc de ve kendi uygulamalarında yoğun

• Hocam son Update ile PC HDR Modu düzeltildi. Önceden bu modda, iğrenç bir sarı tint, renk postarizasyonu ve korkunç renk bükülmeleri mevcut idi ama artık sorun giderildi. Şu an hiç bir sorun yok. PC Mod da, Standart resim Moduna alın ve hayvan gibi parlak, pürüzsüz ve düşük gecikme ile HDR oyunların tadını çıkarın. Lakin parlaklık çok yüksek olduğundan ve konsollarda dinamik Metadata yollayamadığından, parlak olan bölgelerde clipping dediğimiz detay kaybı yaşatıyor. Bence buna değer.

• quote:

Ps4 de bu bulutlanma çok ama çok az seviyeye düşüyor bilmesem fark etmem sanırım ama pc de ve kendi uygulamalarında yoğun
    Netflix 4k üyeliğiniz var ise, orda daredevil dizisine bakar mısınız?

• quote:

Hocam OLED de bulutlanma olmaz. Senin panelin gri homojenitesi maalesef çok kötü akabinde above black sahnelerde panelin bütün kusuru gün yüzüne çıkıyor. Hemen değişim talep et.

• FCKöln F kullanıcısına yanıt
    Bi cihaz varmış düzeltme şansı oluyomuş onu bekliyoz işte yoksa değişecek, 3 gündür sallıyo servis

• Sizin tv nin seri numarasını fotograını cekin gelen ürünle karsılaştırın, lg sitesinde sorgulatın, teşhir ürünü gelmez değişimse kapalı kutu gelir..

• Arkadaşlar tv için askı aparatı önerisi daha önce görmüştüm ama ihtiyacım yoktu geriye dönük bulamadım kullandığınız memnun olduğunuz bir aparat varsa önerirmisiniz.

Yeri geldi mi tv duvardan uzaklaşabilsin. Öne sarkmasın yeter :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Arkadaşlar tv için askı aparatı önerisi daha önce görmüştüm ama ihtiyacım yoktu geriye dönük bulamadım kullandığınız memnun olduğunuz bir aparat varsa önerirmisiniz.

Yeri geldi mi tv duvardan uzaklaşabilsin. Öne sarkmasın yeter :)
    Duvara asıyosan hafif öne eğik olsun zaten görüş açına denk gelir, tv oturma seviyenden yüksekteyse tabiki

• **Fenafillah** kullanıcısına yanıt
    Aslında yüksekte benim korkum çok eğilmesi az eğilirse sıkıntı olmaz yerden 105 cm yüksekte olur en alt kısmı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FCKöln F kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap çok teşekkür ederim peki bu yeni güncellemeyi nereden temin edip nasıl kurabilirim tv ye ?

• TimFx kullanıcısına yanıt
    Bir saattir şunu arıyordum :) O zaman görmüştüm anca uygulama fırsatım oldu teşekkürler.
  • 55b7 ve 55c7 arasındaki temel farklılıklar nedir ?

Şuan en uygun nereden satın alabilirim?

• Arkadaşlar selam. Benim tv geliyor sonunda. Acaba tvyi açınca Pixel testi vs hangi testleri yapmak lazım. Servisin yanında dikkat etmem gereken bir şey var mı. Çok teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Götürdüler %90 değişim olur dediler bakalım ne olacak

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.