Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.808
Cevap
86
Favori
404.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam pili degistirdim ama duzelmedi. Internette modem sinyalinden yaptigi yazmis. Ozellikle wifi gerektiren uygulamalarda yapiyor, digiturk de yapmiyor. Sanirim wifi problem yapiyor. Yine dvm ederse servise goturucem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • silveraction kullanıcısına yanıt
    tamam bu yazının çıktığını hatırlıyorum. tv yakınlarında kablosuz modem falan varmı. belki osorun yaratıyordur. birde tv'yi tamamen kapatın fişinide çekin. sonra tekrar açın belki açıldıktan sonra düzelir. dediğim gibi benzer durumu bir kaç gün bende yaşadım kendiliginden düzeldi. (benim taktıgım pillere şarjlı pil ondan oldu diye düşündüm.)
  • TV yi nete kablo ile bapladığımdan beri YouTube hep sorunlu. Net bağlantısı dengesiz diyor. Bunun bi çözümü varmıdır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TimFx kullanıcısına yanıt
    Evet hocam modem yakin, bilemiyorum acaba modem sinyali mi yapiyor

Bu sorun benim tv lg70uj675 vardı ben kumanda arızalıdır diye 0 ile değiltirdiler servis ama yine aynı pilden dediler duracell AA kullandım ama yine aynı sıkıntı. Takki yeni birgünceleme ile tv günceledim şükür sorunkalktı.

• naturel18 kullanıcısına yanıt
    Vallahi hocam canımı sıktı açıkcası daha ilk haftadan. Malum markalar hep urunu satana kadar ilgililer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 18 Eylül 2018; 20:11:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpman

On-line ups kullanmanı tavsiye ederim.
    Yüksek kapasitede olmasına gerek yok.
    1 kva olması yeterli.

Alıntıları Göster
    Guzel de yildirima karsi ups e bir koruma saglarmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Vallahi hocam canımı sıktı açıkcası daha ilk haftadan. Malum markalar hep urunu satana kadar ilgililer
    kumandanızı bir resetler misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimFx

uygulamayı kaldırıp yenıden kurmayı deniyin.
    Bu sekil cozum olamamali bence . Ayrica arama gecmisi vs gitsin istemiyorum. Her seferinde sifirlanacak can.sikici bir durum bu olay . Bu tv nin temp dosyalari nerede acaba oyle silsek olamazmi acaba . . Birde tv ni. Bellek bilgis nerede menude bulamadim bir turlu

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Hocam nasil yapacagim?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Guzel de yildirima karsi ups e bir koruma saglarmi ?

Alıntıları Göster
    Ani akım dalgalanmalarına karşı ups e ek olarak elektrik panosunda darbe gerilimi koruma cihazı olan parafudr kullanmanızı öneririm. Yalnız topraklamanın düzgün olmasına dikkat edin.
    Aşağıdakş linki inceleyebilirsiniz.

https://www.schneider-electric.com.tr/tr/home/renovation/electronic-equipment-protection.jsp

• Oled b7v'yi sadece tv izliyeecek olanlar asla almasın bende Samsung MU9000 vardı maalesef normal tv yayınlarında ve 4k kanalında oled'ten daha iyi kaliteli görüntü veriyordu şuan şaşırmış ve hayal kırıklığına uğramış durumdayım.Bu matlık fluluk çamur bir görüntü nasıl olabilir aklım almıyor 4k digitürk kullanıyorum yapmadığım ayar kalmadı net görüntü yok arkadaş ya.İstanbul/Kadıköy'de oturuyorum sinyal kalitesi desek imkansız, B7V'yi hangi ayarda kullanmam lazım tavsiyesi olan.
  • cCcKurtbeycCc C kullanıcısına yanıt
    4k sagem kutu da renk sorunu var biraz o nedenle ben eco mod da enerji tasarrufu kapalı şekilde kullanıyorum. Ayrıca gelişmiş kontroller içinde tercih edilen renk içine girip dış görünüm-çimen rengi-gökyüzü rengi ayarlarını -4 veya -5 yaparsan daha iyi sonuç alabilirsin. Ama tv nin kendi uydu alıcısı ile türksat kalitesi bekleme. Digitürk sagem 4k için acil yazılım güncelleme gerekli renk konusunda sıkıntı var. Birde eğer trumotion berrak da ise istersen kullanıcıya alıp judder 6 veya 7 blur 8 veya 9 yap hatta deneme yanılma ile daha pürüzsüz bir görüntü yakalayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkc44 -- 17 Eylül 2018; 21:10:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cCcKurtbeycCc C kullanıcısına yanıt
    TRT 4K nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Hocam nasil yapacagim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 17 Eylül 2018; 21:11:48 >
    Tesekkurler hocam

Değişiklik oldu mu?

• dkc44 D kullanıcısına yanıt
    Usta eyvallah tv resmen kendine geldi blur 10'da imiş diyorum bu fluluk nedir deli etmişti judge ne işe yarıyor bilmediğim için ellemedim

• Arkadaşlar, torrent destekli vdsl modem ne önerirsiniz? USB hdd takıp, içeriği, pc kullanmadan direk hdd'ye atsın istiyorum. Mac uyumlu olmalı ama.
    Asus modellerine bakın derim çok iyiler.

• 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.