Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.809
Cevap
86
Favori
404.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler lütfen aranızdaki seviyesiz konuşmayı özelden yaparsanız sevinirim lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Beyler lütfen aranızdaki seviyesiz konuşmayı özelden yaparsanız sevinirim lütfen.
    Ben ne güzel bilgilendirdim adam çirkinleşti ağla mağla bende ona göre cevap yazdım cahile hak ediyor bunlar k.bakma yinede.
  • Seviyesiz konuşmaları ekranınızdan uzak tutabilirsiniz.https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/134874984

Bu yöntemle blokladığınız kişilerin mesajları ekranda hiç var olmıyacaklar. Böylece forum, bilgi ve paylaşım kaynağı, olma özelliğini korur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 19 Eylül 2018; 5:23:56 >
  • arkadaşlar tamamam hepimiz cihazımızı severek kullanıyoruz . bozulmasını da hiç birimiz istemiyoruz
    fakat ben daha kritik bir konuya dikat çekmek istiyorum .

bu tv den önceki kullandığım plazma tv mi mahellemize yıldırım düşünce kaybetmiştim . şimdi yine aynı şeyin olmasından korkuyorum ..

ozaman da akım korumalı priz kullanıyordum fakat hiç bir işe yaramadı ..

tv lerimizi taktığımız elektirk tesisatı ve pirizler tamamen korumasız.

şuan bende böyle kullanıyorum yağışlı havada tv yi hiç açamıyorum fişini çekiyorum .
    fakat bunun sonu yok yıldırım ani akım dalgalanmaları vs den tv mizi nasıl koruyacağız
    sizler ne yapıyorsunuz ? bu konu hakkında düşünceleriniz neler . çözüm bulabilen varmı
    sürekli korkarak kullanmak ta can sıkıyor daha öncede tv uydu alcım vs bozulduğu için ?
  • LUCKY41 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel, bakalım belki ben de yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

arkadaşlar tamamam hepimiz cihazımızı severek kullanıyoruz . bozulmasını da hiç birimiz istemiyoruz
    fakat ben daha kritik bir konuya dikat çekmek istiyorum .

bu tv den önceki kullandığım plazma tv mi mahellemize yıldırım düşünce kaybetmiştim . şimdi yine aynı şeyin olmasından korkuyorum ..

ozaman da akım korumalı priz kullanıyordum fakat hiç bir işe yaramadı ..

tv lerimizi taktığımız elektirk tesisatı ve pirizler tamamen korumasız.

şuan bende böyle kullanıyorum yağışlı havada tv yi hiç açamıyorum fişini çekiyorum .
    fakat bunun sonu yok yıldırım ani akım dalgalanmaları vs den tv mizi nasıl koruyacağız
    sizler ne yapıyorsunuz ? bu konu hakkında düşünceleriniz neler . çözüm bulabilen varmı
    sürekli korkarak kullanmak ta can sıkıyor daha öncede tv uydu alcım vs bozulduğu için ?
    Bir adet 1000 watt güç kaynağı takabilirsin

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Sorma dün gitti salon da ki tv yalan oldu benim oled e bir şey olamamış Allahtan :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk foto, HBOdan yayınlanan (stream), ikinci foto bluray discten alınan die hard SS’i imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 16 Eylül 2018; 10:27:43 >
  • Gecen hafta kurup sesinden memnun olmadigim tv me kucuk bir 2+1 ekledim. Surround ses sistemlerini saymazsak dusuk maliyete su an ki en iyi cozum oldu. Taa uni de almistim bunu ve kullanmiyordum hatta 2. El satacaktim iyi ki satmamisim. Sizlere de tavsiye ederim arkadaslar. Ozellikle bas sorunu tarih oldu. Bu arada digiturk de kurdurdum, Tek memnuniyetsizligim 4k module para veremedigim icin henuz 4 k mac izleyememek ama yine de Allaha sukur olsun diyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler selam, Bir buçuk aydır b7 kullanıyorum ve super tv logo yanığı vs olmadı ama lakin dün gece yatarken önlem olsun diye pixel düzelticiyi aktif ettim ( bu arada zaten ekranı tüm renlerde kontrol etmiştim pırıl pırıldı en ufak bir sorun yoktu ) az önce açtım bir daha kontrol ettim ve bombaaaa :) tertemiz homojen renkler de sorum var red ve magenta da ekranın ortasında büyükçe bir kare şeklinde daha açık bir tonda leke :))) yahu millet logo yakar ben temizlilk yaptım ekran gitti :)) şimdi tekrar pixel düzeltici açtım bakalım bir saat sonra kontrol edeceğim :) tekrar ediyorum burn in değil ... bu arada film tv ve maç izleniyor. Böyle garip bir durum yaşayan oldumu ? Düzelmesze ki burn in değil bu dalaklarını alırım :)))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burn-in sorunu olan arakdaş vardı geçenlerde ne yaptı acaba?
  • silveraction kullanıcısına yanıt
    Optik çıkış varmıydı hoparlörlerde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu tv ye iPhone dan goruntu nasil yansitacagiz? Android denedik hemen goruntu atiyor ama iPhone goruntu atamiyorum ???

• YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Hocam var ama ben normal ses cikisindan aldim. Hatta ileri zekali lg calisanina kurarken sordum yok dedi ama arkada direk jak cikisi var. Bu adamlar teknik servis guya daha kurdugu tv den haberi yok

• Evet ikinci pixel temizlemede yapıldı düzelme yok, foto da görünmüyor o nedenle paylaşamıyorum... ilerleyen saatlerde kendi kendine düzelir mi bilmem. Duruma göre hareket edeceğiz artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Arkadaslar bu tv ye iPhone dan goruntu nasil yansitacagiz? Android denedik hemen goruntu atiyor ama iPhone goruntu atamiyorum ???
    Bunun için Apple TV olması gerekiyor.
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Hocam tek care bu mu? Oyle ise sikinti

• silveraction kullanıcısına yanıt
    Tek çare apple tv.

• 500 tl lik kiytirik android bile is yaparken biz iPhone la yolda kaldik desenize

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.