Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

2017 LG B7 ve C7 OLED TV KULLANICILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
7.966
Cevap
98
Favori
248.015
Tıklama
Giriş
      3341 Mesaj
      12 Eylül 2018 20:39:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Tanreg

1 Tane ölü piksel dağılma yaparmı panelde??
      Foto atarmısınız, yapmaz bazen büyüyebiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Onbaşı
      36 Mesaj
      12 Eylül 2018 20:53:08
      quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Ben olsaydım ölü pikseli kabul etmezdim . Sonuçta sıfır urun

Alıntıları Göster
      sıfır hata ürün 1 ölü piksel için gönderirsem diğer gelende adım kadar eminim yine 1 tane ölü piksel çıkacak üzerinede başka noktalarından vuruk kırık çizikler çıkabilir o zaman kafayı yerim, 1 ölü piksel için 5 tane tw değiştim her gelende daha fazla sorun çıktı artık tövbe 1 piksel için göndermem tv'siz takıldım 4 aydır yine aynı olayları yaşarsam hayatımdan tv'yi çıkartırım.
      |
      |

• Onbaşı
      36 Mesaj
      12 Eylül 2018 20:54:23
      Arkadaşlar maçlarda topun flu gözüküp kaybolmasını nasıl engellerim tek sorunum o kaldı bir ayar ile düzeltebiliyorduk unuttum.
      |
      |

• Yarbay
      5669 Mesaj
      12 Eylül 2018 21:44:15
      Gunduz gun isiginda olan yansima dan kurtulmak icin yapabilecek bir ayar varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

G.S.S YE GARABETİNE HAYIR ....
    • Yüzbaşı
      794 Mesaj
      13 Eylül 2018 03:14:40

Bende de bir sıkışmış pixel vardı. TV'nin, Ekran ayarları kısımındaki, Pixel düzelticiyi iki kez çalıştırdım. Kusur ortadan kalktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 13 Eylül 2018; 3:16:5 >
      |
      |
      Bahsedilenler: TurkeyStar , cCcKurtbeycCc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Windows 10 Pro x64 (1809) , Intel i7 6700K 4.7GHz (Corsair H110) , Gigabyte GA-Z170X-UD5 TH , Vengeance 32GB DDR4 3000MHz , Gigabyte Aorus GTX 1080Ti SLI Xtreme WaterForce , Sound Blaster Z , Samsung 950 Pro NVMe (512GB) , EVGA SuperNOVA 1000W 80 Platinum , AsusRog Swift PG278Q , 3D Vision 2 , Logitech G410, G602, Z906
    • Çavuş
      69 Mesaj
      13 Eylül 2018 07:13:08

Aynı dertten ben de muzdaribim, hanımı koyu-kalınca bir perde için kandırmaya çalışıyorum :P

Stor mu diyorlar emin değilim, hani iple aşağı yukarı yapabildiklerinden...
      |
      |
      serkan1216 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      20 Mesaj
      13 Eylül 2018 10:57:07
      quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Gunduz gun isiginda olan yansima dan kurtulmak icin yapabilecek bir ayar varmi ?
      Ben bu soruna "Karartma Stor Perde" takarak çözüm buldum. %100 ışık geçirmediği test edildi. Kendim internetten sipariş verip takmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LUCKY41 -- 13 Eylül 2018; 10:58:7 >
      |
      |

• Onbaşı
      20 Mesaj
      13 Eylül 2018 10:57:38
      quote:

Orijinalden alıntı: KingAMRA

Aynı dertten ben de muzdaribim, hanımı koyu-kalınca bir perde için kandırmaya çalışıyorum :P

Stor mu diyorlar emin değilim, hani iple aşağı yukarı yapabildiklerinden...
      Ben bu soruna "Karartma Stor Perde" takarak çözüm buldum. %100 ışık geçirmediği test edildi. Kendim internetten sipariş verip takmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LUCKY41 -- 13 Eylül 2018; 10:58:25 >

• Çavuş
      54 Mesaj
      13 Eylül 2018 13:07:12
      LG 65B7V almayı düşünüyorum. Fiyat 11500 tl. Her şeyin fiyatı uçtu. Önceki fiyatları hatırlamıyorum. sizce bu fiyata alınır mı?
      https://www.hepsiburada.com/lg-65b7v-65-165-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-oled-tv-p-HBV000005EL2H

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RFKGRSN -- 13 Eylül 2018; 13:9:28 >

• Uzaklaştırılmış 9 gün cezanın, 8 gün 1 saat 7 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      13 Eylül 2018 13:38:11

Su piyasada cok iyi bir fiyat hocam.

|
      |
      RFKGRSN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2015 Bmw 1.20i M plus

Do or do not.There is no try.
      Master YODA
    • Teğmen
      113 Mesaj
      13 Eylül 2018 16:11:03
      quote:

Orijinalden alıntı: RFKGRSN

LG 65B7V almayı düşünüyorum. Fiyat 11500 tl. Her şeyin fiyatı uçtu. Önceki fiyatları hatırlamıyorum. sizce bu fiyata alınır mı?
      https://www.hepsiburada.com/lg-65b7v-65-165-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-oled-tv-p-HBV000005EL2H
      Merhablar hocam fiyatı linkke tıkladınmı 11.850 cıkıyor bilginiz olsun bu fiyatlara düşünuyorsanız LG SHOP mağzasından direk kapalı kutu alabilirsiniz bilginiz olsun.
      |
      |

• Yüzbaşı
      972 Mesaj
      13 Eylül 2018 19:37:48
      Arkadaşlar tv kumandası ile PS4 Pro yu kontrol edemiyorum daha önce edilebildiğini okumuştum mümkün mü bu ?

Simplink acık bağlantılardan konsolu secince direk tamamlandı çıkıyor ne yapmalıyım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      6219 Mesaj
      13 Eylül 2018 23:59:24
      SIRF TRT 4K İZLEMEK İÇİN BU MODEL TV Yİ ALANI ALLAH AFFETSİN

BT:709 standart bd bluray ile bt.2020 oranına sahip 4k bluray izlemek yerine, tv izlemek için oled alan adam logo yanmasıyla ağlıyorsa haktır

bu tv'nin asıl olayı 10 bıt ve hdr10 veya dolbyvision ,gerçi her film dolbyvision değil lakin bölgesel parlaklık siyahlık daha iyi

Sözüm meclis dışı:adam daha bt 709 vs bt 2020 bilmiyor 8 bit ile 10 bit paneli birbirinden ayırt edemiyor en iyi içerik nasıl izlenir vs bilmiyor sonra vay efendim bu tv şöyle bu tv böyle felan filan

Birde bu tv'yi kullan an kardeşlere ufak bir fikir özellikle 4k bluray hdr 10 bıt film izlemek isteyenler kesinlikle htpc bağlantısı yapmaları, yani hdmı 2.0 arabirimine sahip ekrankartı olanlar power dvd 18 ultra veya MPC-HC + Madvr kombinasyonunu kurup ince ayarları yaptıktan sonra kaliteye baksınlar tv'nin kendi mediaplayerı vasatı aşamıyor OPPO UDP-203 model 4k bluray player geldi ve test ediyorum ve akabinde htpc'den test ediyorum oppo 4k bluray playerdan öteye geçemiyor sadece 4k bluray player

Her zaman söyledim yine söyliycem OLED'i daha çok sinema severler bu işe merak sarmış kişiler alır konsol ve tv izlemek için işinizi gören led panelinizle takılın dostlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 14 Eylül 2018; 0:3:55 >
      |
      |

Got like freedom,Everyone will be free!

• Teğmen
      113 Mesaj
      14 Eylül 2018 00:57:46
      quote:

Orijinalden alıntı: gedikenan

Basiret bağlanmış napalım :) faturada da yzıyor bakalım servisi çağıracağım.
      faturada yazmayanından alacaktın hocam geçmiş olsun ama teşhir şerhi sıkıntı. sonucu bildirrisen sevinirim

• Yarbay
      2082 Mesaj
      14 Eylül 2018 15:01:06
      Arkadaşlar tv ve modem arası Max 2.5 yada 3 metre aynı odada. TV yi açıyorum nete bağlanıyorum çok yavaş . Ama wifide TLF la bağlanıyorum hızlı . Öyle ki TV de videolar en düşük çözünürlüklü takılarak duraklı yatak gidiyor modemi kapatıp açıyorum olması gerektiği gibi sorunsuz hızlı çalışıyor. 75 megabit bağlantı var. Modem airties. Sizde oluyormu böyle sorun. TLF dan yüksek hız alamıyordum bir ara modemin frekans ini değiştirmiştim onunla alakalı olabilirmi

• Yarbay
      6219 Mesaj
      14 Eylül 2018 16:50:16
      quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Arkadaşlar tv ve modem arası Max 2.5 yada 3 metre aynı odada. TV yi açıyorum nete bağlanıyorum çok yavaş . Ama wifide TLF la bağlanıyorum hızlı . Öyle ki TV de videolar en düşük çözünürlüklü takılarak duraklı yatak gidiyor modemi kapatıp açıyorum olması gerektiği gibi sorunsuz hızlı çalışıyor. 75 megabit bağlantı var. Modem airties. Sizde oluyormu böyle sorun. TLF dan yüksek hız alamıyordum bir ara modemin frekans ini değiştirmiştim onunla alakalı olabilirmi
      Akıllı telefonların Wifi 802.11 a/b/g/n/ac çekim gücü ile tv'kendi içinde bulunduğu wifi 802.11b/g/n çok farklı,modeminizde engel vs yokdsa kapalı yerde değilse tv'de daha yakından bulundurun
      |
      |

Got like freedom,Everyone will be free!
    • Er
      4 Mesaj
      14 Eylül 2018 17:29:41

Sorun olmadı iade açısından ellerinde c7 yoktu hatta hiçbir bayide. Olsa çok iyi olacaktı bayağı uyguna almış olacaktım sıfır ama olmadı :) neyse bende b7 ailesine katıldım. Bu sefer açılmamış paket :) . Ses farklılığından bahsedilmiş sanırım online izlerken o kadar fark hissedilmez. C7 nin sesini beğenmiştim gerçekten. Bir de ürün kurulduktan sonra herhangi bir test yapmalıyım banding va demişler pek anlamadığım konular. Tavsiyeniz olursa uygulayabilirm.

Teşekkürler

|
      |
      inşaatcı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      185 Mesaj
      14 Eylül 2018 20:03:27
      Merhaba arkadaşlar benim lg oled tvmde bütün kanalların logosu birbirine girdi ekranda hepsi ghost screen gibi hiç gitmiyor bir yıl olmadı alalı garanti ye yollasam bakarlarmı garantisi var bi seneden fazla bazı yerlerde garanti bakmıyor diyoda

• Yarbay
      2912 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Hellknight69

14 Eylül 2018 21:23:53

Tv yi kapatırken fişten mi çekiyorsunuz? Ayarlarda manuel ekran temizleme yapmayı denediniz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      ertandu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      185 Mesaj
      14 Eylül 2018 21:30:02

Yok hocam normal şekilde kapatıyorum bütün kanalların logosu üst üste silik bir şekilde ekranda aldığım bir iki ayda başladı sekiz ay falan oldu garantiye mi versem acaba

|
      |
      Oasis of the Seas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
Ankara Web Tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.