Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cok ayrinti bilemiyorum hocam dogrudur dediginiz ben internet sitesinden baktigimi soyluyorum. Orada c 20 watt b 10 watt yaziyor. Zaten ses disinda nerdeyse farki yoktu. Simdi bir daha soundbar icin 1000 tl harcayamam. En nefret ettigim is bu zaten markalarin yaptigi. 200 bin tl ye passat al ama sis fari olmasin onun gibi bu is

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • silveraction kullanıcısına yanıt
    İkisi de 20.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Hayir kardesim sen sanirim sunu karistiriyorsun. Ses sistemlerinde guc tekil olarak hesaplanir. Misal 4 uydun olsun ver herbiri 10 watt olsun. Bu su demek 4*10 dur yani 40 etmez. Yine 10 wattir. Lg nin sayfasinda yanlissam duzeltin b serisi 2*10 watt arti woofer C ise 2*20 arti subwoofer. B serisi bu sonuca gore 10 watt C ise 20 wattir

B7 de C7 de 2.2 sistem. 40w. Wf de 20w.

Ben bişey karıştırmıyorum. Sen nerden bakıyorsan yanlış bakıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 9 Eylül 2018; 17:40:24 >
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Dogrudur hocam

TV'nin sesi konusunda sana katılıyorum ama hocam.

Bu TV'nin hakkı, bu hoparlörler olmamalıydı. Ancak, maalesef diğer markalarda da benzer. Bir önceki TVm, sony 55xd9305 idi. O da hayal kırıklığı yarattmıştı bende. Bu yüzden, LG oledden de büyük beklentim yoktu. soundbar olayı çıktığı için, üreticiler, soundbar da satmak için bilerek böyle yapıyor olabilir. Kaldı ki, LG oledlerin bir üst segmenti E ve W serilerinde soundbar mevcut. Ama fiyat farkı,na değmiyor.

Ben 5.1 sinema sistemine bağlı olarak kullanıyorum bu nedenle. Bu şekil bir sistemle film ve dizi izlemeye doyum olmuyor.
  • Arkadaslar ben ayari soyle yaptim yanlismi sizce

Oled isigi %60

Kontrast 85

Oled isigini 60 civari yaparsak logo yanmasi onune gecilir diye yazilmisti diger sayfalarda .

Fakat biraz karanlik gibi oldu . Sizler nasil yaptiniz bu 2 ayari ?

Ayrica oled isigini kisinca enerji tasarufu saglarmi yoksa alakasi yokmu bunuda merak ettim

Birde tv daha onceden sabit bir ekran da kalinca goruntu vs patlayab havai fisekler cikip ekrani koruyordu bu artik olmuyor bunu nereden aktif edecem tekrar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 9 Eylül 2018; 21:55:47 >
  • Arkadaşlar şu linkte ki 4K pixel testinde 1.01. Saniyede aşağıdaki görüntü çıkıyor en parlak halinde çektim telefonla çekerken daha da belirgin oldu gözle bu kadar net çıkmıyor rica etsem test edebilirmisiniz? Bir de seçenekler sekmelerini kapatın yoksa arka plan karardığı İçin belli olmuyor.

https://youtu.be/emnTTyN1Mdc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YavuzÇ. -- 10 Eylül 2018; 20:25:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Video'nun kendisinde var bu görüntü TV ile ilgili bir durum değil.
  • TimFx kullanıcısına yanıt
    Test edebildiniz mi?

• YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın hangi durumu test etmem gerektiğini anlamadım ben. Yani video'nun o sanıyesinde görüntü zaten bozuk, bu videodan kaynaklanıyor ?
  • TimFx kullanıcısına yanıt
    Tamam videoyu test ettiniz yani teşekkür ederim :)

• Bf5 ve Spiderman, iki oyununda hdr'si güzel görünüyor. Özellikle spiderman enfes kıvamda.

• Bebeğim geldi inşallah sıkıntılı çıkmaz 5 defa Samsung65MU9000 değiştirdim kafayı yemek üzereydim bunda da çıkarsa ağlarım : )

• Merhabalar

OCAK 2018 tarihinde aldığım LG 55B7V Oled televizyonumu ihtiyaçtan dolayı satıyorum. Faturası, kutusu her şeyi duruyor

İlana Buradan ulaşabilirsiniz
  • cCcKurtbeycCc C kullanıcısına yanıt
    Samsung dan sonra Bayram edeceksiniz :) Samsung ks9500 den buna geçtim eve yüzüm gülerek gidiyorum ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: cCcKurtbeycCc

Bebeğim geldi inşallah sıkıntılı çıkmaz 5 defa Samsung65MU9000 değiştirdim kafayı yemek üzereydim bunda da çıkarsa ağlarım : )

Hayırlısı olsun

Nereden aldınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sascha35

Malum sitede 55C8 var 2200 tlye ya fiyatı yanlış yazdı ya da keriz silkeliyor Sivasa yakın olan varsa çöksün
    Hangi sitedeydi

• biri size zahmet su tv de lnb kablosunu direk baglayarak kanallari kurup kuramadigini anlatabilir mi ? ben beceremedim , parametrelerde mi hata yapiyorum , lnb ayarlarini mi beceremiyorum anlamadim

turksattaki tum kanallari dusurebilen var mi
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.