Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: silveraction

Kardesim mac izlerken su top duzgun gitsin de moralim yerine gelsin 😊
    Dünyada mac yayını için daha iyi bir tv yok. Rahat ol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanhnr kullanıcısına yanıt
    Sagolasin kardesim ilk basta bizim acemiligimiz sanirim . Netflix kuruyorum simdi. Birazdan markete gidip biraz kola cips alacagim ve sabaha kadar tv basindayim 😌

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • silveraction kullanıcısına yanıt
    Play de ben de ilk maç yayınında hayal kırıklığı oldu ama oyun moduna alınca sorun çözüldü biraz ayarlarla oyna sıkıntı çözülür ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kardesim mac izlerken su top duzgun gitsin de moralim yerine gelsin 😊
    Topun kötü gitmesinin sebebi, çok çok düşük çözünürlük olmasıdır. Muhtemelen 480p izliyorsunuz.Belki de daha altı. Maç yayınlarında hüç şüphen olmasın, canavar gibi gösteriyor. Ama bak buna dikkat et. 4k olacak.Bu çok önemli.4K olmuyorsa da hd yayınla idare edecen.
  • YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Hocam play applikasyon var mi nasi girdiniz ben girdim tarayicidan ama yayin acmiyor

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Ip tv 4 k da ayni sikinti kardesim . Mac yayinini begenmedim. Su an tek sikintim telefonu klavye gibi kuramadim ve kumandayla yazmak sikinti . Lgtv plus kurdum ama alfabe yok sadece rakam

• quote:

Sagolasin kardesim ilk basta bizim acemiligimiz sanirim . Netflix kuruyorum simdi. Birazdan markete gidip biraz kola cips alacagim ve sabaha kadar tv basindayim 😌

4 mbit ile netflix çok iyi göstermeyeceltir.Hatta 4k tv'de baya kötü olacaktır.Netflixten en üst perfomansı almak için, en az 25 mbit üstü lazım. İdeal 50-100 mbit arasıdır. O zaman dolby vision içeriklerin kalitesini görebilirsiniz. Siz bence internetide güncelleyin.Bu hızla sadece netflix değil, hiçbir içerikten verim alamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 8 Eylül 2018; 20:8:35 >

Goruntu kalitesi dinamik mi hocam netflix? Hiza gore ayarlama yapiyor o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 8 Eylül 2018; 20:9:19 >
  • quote:

Goruntu kalitesi dinamik mi hocam netflix? Hiza gore ayarlama yapiyor o zaman
    Evet hıza göre yapıyor ve hızlı internetin yanında, 4k paketini de satın almanız gerekiyor.
    Ilk ay ucretsizken zaten onu sectim. Madem dinamik ben bi markete gidip geceyi ayik gecirmek icin biraz cerez alayim o arada da filmi yukler 😌 Artik sayfanizda ben de varim insallah sizler gibi mutlu olurum malum cok para verdik...

Uygulamayı indir kardeşim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Marketinde bulamadim kardesim uygulamayi

İnternetiniz neden 4mbit hocam altyapı mı yok?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ileri zekali usta bizim evi komple paralel baglamis hocam. Binada full problem var. Ben de binbir ugrasla 12 mb internet cektirdim ama bina ankastresinden direk hat almam lazim. Yani ankastreden 4. Kata hat cekmem lazim yani yine usta cagirmam lazim. O zaman 12 mb kullanabilecegim

O apartmanın içindeki ankastreden cat6 kablo çekebiliyorlar mı yoksa sadece bildiğimiz bakır telefon hattı kablosu mu çekiliyor sadece?

• Hocam bana telekomcu arkadas cat6 kablo al ve direk eve modeme cek bunu dedi. Bu sekilde 12 mb kaldiriyor dedi. Zaten bu ay sozlesmem bitiyor ben de 200 gb kota 16 mb alacagim

• Malum sitede 55C8 var 2200 tlye ya fiyatı yanlış yazdı ya da keriz silkeliyor Sivasa yakın olan varsa çöksün

• quote:

Hocam bana telekomcu arkadas cat6 kablo al ve direk eve modeme cek bunu dedi. Bu sekilde 12 mb kaldiriyor dedi. Zaten bu ay sozlesmem bitiyor ben de 200 gb kota 16 mb alacagim

Hocam anlamadım tam olarak. Cat6 kablonun bir ucu sizin modeme girecek tamam da öteki ucu nereye girecek? O dediğiniz ankastre kutuda ethernet port takma yeri mi var baktınız mı hiç?

• Hocam ankastrede iki kablo cikardi sari ve siyah. Bunlari cat6 ile bagla ve direk modeme cek dedi. Video atma sansim olsaydi atardim ama sadece foto atiliyor sanirim forumda

Foto atarmısınız hocam videoya gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.