Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.808
Cevap
86
Favori
404.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok kardesim benim icin hayal kirikligi oldu sesi. Sound bar olmadan ben bu tv den zevk almam. Kaldi ki oda da buyuk degil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silveraction

Yok kardesim benim icin hayal kirikligi oldu sesi. Sound bar olmadan ben bu tv den zevk almam. Kaldi ki oda da buyuk degil
    Beklenti ile alakalı bir durum sizin ki. Bir tv için değerlendirmek lazım sesi. Tv'ye göre sesi gayet iyidir. Ama siz derseniz ki, bir müzik seti gibi, kaliteli bir soundbar gibi, kaliteli bir ev sinema sistemi gibi gümbür gümbür ses versin.İşte öyle bir tv icat edilmedi daha. Rtings incelmesinde bile ses konusunda ilk 10'a girmiş bir tv'den bahsediyoruz. :)
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Dogrudur ancak bu tv ye bu ses bunun hakki degil. Simdi maclara baktim netten top bir acayip gidiyor. Acaba benim internetim 4 mb oldugu icin mi yemiyor. Digiturk’e baglatacagim insallah maclar duzgun goruntulenir

• quote:

Dogrudur ancak bu tv ye bu ses bunun hakki degil. Simdi maclara baktim netten top bir acayip gidiyor. Acaba benim internetim 4 mb oldugu icin mi yemiyor. Digiturk’e baglatacagim insallah maclar duzgun goruntulenir
    Kardeşim ne yaptın sen. Stream maç açarsan herşey kötü görünür.Hd bile olmayan görüntüden bahsediyoruz. Tv'nin hakkını vereceksin. Trt 4k tv'yi aç, arada maç veriyor dünya kupasından.Ondan sonra karşılaştır ikisi arasındaki farkı. Digitürk'ün 4k paketi var, ordan da 4k bazı maçları izleyebilirsiniz.En azından maçları hd izlersiniz, stream yayından kat kat daha iyi izlersiniz.

• arkadaşlar soundbar geldi benimde z5500 kullandığımdan kullanmak istemiyorum. isteyen arkadaş varsa satabilirim .
    Kardesim su an anten baglantim yok evi yeni kuruyorum. Mecbur wifi actim . Bayagi sikintidayim hergun isim var. Dedigin gibi digiturk insallah kuracagim insallah bir sikinti olmaz

• quote:

Kardesim su an anten baglantim yok evi yeni kuruyorum. Mecbur wifi actim . Bayagi sikintidayim hergun isim var. Dedigin gibi digiturk insallah kuracagim insallah bir sikinti olmaz
    Hocam zaten 4 mbit ile 720p bile izlemek işkence. O yüzden siz herşeyinizi kurduktan sonra test edin tv'yi. Şu an yaptığınız test 1000 hp lik arabayı 50 hp'de kullanmak gibi bir şey. :)
  • Arkadaşlar avukat tanıdığı olan var mı? Size bahsettiğim Samsung a karşı kazandığım davaya itiraz edip bir üst mahkemeye taşımışlar profesyonel desteğe ihtiyacım var :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Haklisin kardesim ama dedigim gibi durumum biraz sikinti. Gelen cocuk ip tv kurdu 1 hafta denemem icin. Yillik 200/250 tl civari dedi. Sen digiturk mu tavsiye edersin yoksa ip tv mi. Maclara baktim ama top takilarak gidiyor. Bilemiyorum bnm net 4 mb oldugu icin mi yoksa ip tv de ancak bu kadar mi kalite. Ne dersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 8 Eylül 2018; 19:31:31 >
  • quote:

Haklisin kardesim ama dedigim gibi durumum biraz sikinti. Gelen cocuk ip tv kurdu 1 hafta denemem icin. Yillik 200/250 tl civari dedi. Sen digiturk mu tavsiye edersin yoksa ip tv mi. Maclara baktim ama top takilarak gidiyor. Bilemiyorum bnm net 4 mb oldugu icin mi yoksa ip tv de ancak bu kadar mi kalite. Ne dersin
    ip yv kullnamadım.Ama stream yayın olarak iyi değil diye duydum.Zaten 4 mbit bağlantı ile ne kadar iyi görüntü alabilirsin ki? O yüzden digiturk 4k diyorum. Her zaman stream yayından daha iyidir. Zaten 4k maç yayınları gayet iyi.
    Alt katta ailemde digiturk var. Eger yan oda imkani saglarlarsa ust kata digi alacagim yoksa bikac ay ip tv mecbur kullanacagim

• silveraction kullanıcısına yanıt
    İp tv ye vereceğin parayla Digitürk play alabilirsin

• YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman da is yine internet hizina kaliyor ve benim evde sorun var hizda. Insallah memnun kalirim tv den . Beni cok yordu masrafi. Insan ozeniyor Avrupaya adamlar tek maasla bile alabilirler bunu

• silveraction kullanıcısına yanıt
    Dostum digiturk play deneme al bak bir kullan öyle karar ver. Ben TV den çok memnun kaldım aşık oldum bile diyebiliriz yani o derece gerçekten harika bir televizyon. Umarım sen de memnun kalırsın hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan iyi günlerde .

Bu arada tv nin kendi guncellemesini nasil yapacagim kardesim

• YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Allah razi olsun hocam. Ilk basta sesten hayal kirikligim oldu uzerine bir de ip tv de mac yayininda topu oyle dalgali gorunnlce canim cok sıkıldı ama dediginiz gibi tv nin hakki digiturk.

• quote:

Allah razi olsun hocam. Ilk basta sesten hayal kirikligim oldu uzerine bir de ip tv de mac yayininda topu oyle dalgali gorunnlce canim cok sıkıldı ama dediginiz gibi tv nin hakki digiturk.
    GT size planet belgesel linklerinden versin, bir bölüm indirip bakın. Tvnin gerçek performansını anlamış olursunuz.

Bunun dışındakiler tamamen izlediğiniz kaynağın sorunu tv nin değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Güncellemenin tam yerini hatırlamıyorum, şimdi tv'nin yanında da değilim. Ama ayarlar kısmından kurcalayıp bulabilirsin. Bu tv'nin hakkı digitürk falan da değil.Bunun hakkı 4k hdr planet earth 2 ve blue planet 2... O zaman görürsün performansını. :)
  • serkanhnr kullanıcısına yanıt
    Dogru soyluyorsunuz hocam. Aslinda bizde dilediginyerde paketi acik simdi girdim ama kanallar taryicidan acmiyor. Uygulamasini da bulamadim

Kardesim mac izlerken su top duzgun gitsin de moralim yerine gelsin 😊

• 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.