Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Canlı Yayın
Samsung Galaxy S10 serisi ve en yeni Samsung modelleri canlı yayında tanıtılıyor. Etkinlik Türkçe anlık çeviri ile DonanımHaber'de olacak.
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

2017 LG B7 ve C7 OLED TV KULLANICILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.833
Cevap
95
Favori
237.283
Tıklama
Giriş
      3333 Mesaj
      03 Eylül 2018 02:10:00
      Piksel yıkama işlemini hangi aralıkla yapıyorsunuz hafta da bir yapan da var hergün yapan da var, hangisi daha sağlıklı???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      197 Mesaj
      03 Eylül 2018 02:19:34
      Selam,
      Bu tv icin Netfix bulunmaz bir nimet,bu kalitede hem vision hem atmos ibaresini gördügüm tek uygulama,Dolby Vision uygulamasının icindeki kısa videoları saymazsak,8 tb 4k filmim var ama usb atmos destekli degil belki olsada tam atmos sesi alamam ama tv üzerinde o yazının cıkmaması bile sinir bozucu,tvnin tüm özelliklerini Netfix bir yerde sunuyor,cokta pahalı degil acıkcası,ben film indirip beklemeyi sevmem hazır alırım,iptv bunların hepsinden kötü görüntüsü var ama mecbur seyrediyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Yüzbaşı
      776 Mesaj
      03 Eylül 2018 03:26:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

Piksel yıkama işlemini hangi aralıkla yapıyorsunuz hafta da bir yapan da var hergün yapan da var, hangisi daha sağlıklı???
      Görüntüde bir sorun yoksa yıkamanada gerek yok kardeşim. Tv kapandıgında o bakım olayı otomatik gercekleşiyor. Baktın görüntüde bir sıkıntı var o zaman başvuruyorsun o sisteme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 3 Eylül 2018; 3:27:29 >
      |
      |

Windows 10 Pro x64 (1809) , Intel i7 6700K 4.7GHz (Corsair H110) , Gigabyte GA-Z170X-UD5 TH , Vengeance 32GB DDR4 3000MHz , Gigabyte Aorus GTX 1080Ti SLI Xtreme WaterForce , Sound Blaster Z , Samsung 950 Pro NVMe (512GB) , EVGA SuperNOVA 1000W 80 Platinum , AsusRog Swift PG278Q , 3D Vision 2 , Logitech G410, G602, Z906
    • Yarbay
      2520 Mesaj
      03 Eylül 2018 08:27:00
      quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

Tv stand by da iken otomatik yapıyor manuel temizlemeyi ise yıl da 1 en fazla 2 kere yapmanı öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2783 Mesaj
      03 Eylül 2018 13:34:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Angoras1

Selam,
      Bu tv icin Netfix bulunmaz bir nimet,bu kalitede hem vision hem atmos ibaresini gördügüm tek uygulama,Dolby Vision uygulamasının icindeki kısa videoları saymazsak,8 tb 4k filmim var ama usb atmos destekli degil belki olsada tam atmos sesi alamam ama tv üzerinde o yazının cıkmaması bile sinir bozucu,tvnin tüm özelliklerini Netfix bir yerde sunuyor,cokta pahalı degil acıkcası,ben film indirip beklemeyi sevmem hazır alırım,iptv bunların hepsinden kötü görüntüsü var ama mecbur seyrediyoruz.
      Ip tv de hangi uygulamayı kullanıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      129 Mesaj
      03 Eylül 2018 13:38:22
      netflix benzeri platforlmlar var mı,satın alınan içeriği indirmeye izin veren türden.internet hızım doğrudan izlemeye müsait değil.

LG 55B7V 55" OLEDT TV
      LG PH670S 50''PLAZMA TV
      SAMSUNG NOTE 8
    • Yarbay
      2520 Mesaj
      03 Eylül 2018 14:09:45

Netflix’in en büyük rakibi Amazon Prime Video servisi içerikleri onunla aynı zaten. Ama Amazon içeriklerinde HDR10+ desteği veriyor Netflix gibi Dolby Vision desteği yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Musallat1985 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      197 Mesaj
      03 Eylül 2018 14:32:42

Selam
      Şuanda Ssiptv kullanıyorum,en iyisi Smart ip dir ancak 5 Euro

|
      |
      tema59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      129 Mesaj
      03 Eylül 2018 15:08:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Hellknight69

Netflix’in en büyük rakibi Amazon Prime Video servisi içerikleri onunla aynı zaten. Ama Amazon içeriklerinde HDR10+ desteği veriyor Netflix gibi Dolby Vision desteği yok.
      Kendimi zorladım.1 kez daha netflix 1 ay ücretsiz deneme başlattım. bu yok oluş denen filmi bişey sandım da açtım. bomboş bir film çıktı.en iyisi 4k film indir tarzı sitelerden aylık 20-25 liraya üyelik alıp 1 ay içinde bütün filmleri pc ye indirmek en mantıklısı. kota sorunum yok zaten.

Ben daha çok bol aksiyon sahneli filmler tercih ediyorum. böyle soğuk, konuşmalı sahneler beni bayar. bol aksiyonlu filmler baya maliyetli olur zaten netflix böyle filmleri çekemez. anca az aksİyonlu bol konuşmalı filmler olur netflix de.

LG 55B7V 55" OLEDT TV
      LG PH670S 50''PLAZMA TV
      SAMSUNG NOTE 8
    • Yarbay
      6744 Mesaj
      03 Eylül 2018 15:49:08
      Netflix film için değil, dizi için alınır bence. Ben gayet memnunum.
      |
      |

• Yarbay
      2783 Mesaj
      03 Eylül 2018 16:01:20
      quote:

Selam
      Şuanda Ssiptv kullanıyorum,en iyisi Smart ip dir ancak 5 Euro
      Aleykümselam

Bende aynı uygulamayı kullanıyorum ama hiç memnun değilim smart Ip tv uygulaması güzel ama sistem ödemeyi kabul etmiyor üç tane kredi kartı denedim olmadı bende uğraşmak istemedim

|
      |

• Teğmen
      197 Mesaj
      03 Eylül 2018 16:04:04
      Evet hic güzel uygulama degil,
      Mkiptv kullanın o zaman buda ücretli ama 3-4 ay free veriyor,bu daha iyidir.Ücretli olana kadar idare eder sizi,smart ip internet adresinden deneyin muhakkak olur aslinda

• Yarbay
      2783 Mesaj
      03 Eylül 2018 16:31:27
      quote:

Evet hic güzel uygulama degil,
      Mkiptv kullanın o zaman buda ücretli ama 3-4 ay free veriyor,bu daha iyidir.Ücretli olana kadar idare eder sizi,smart ip internet adresinden deneyin muhakkak olur aslinda
      Hepsini denedim üstad kabul etmiyor ilgili arkadaşlarada sordum sistemde sorun var dediler zidio xs9 media player aldım gerekte kalmadı aslında android sistemde Ip gv uygulamasıyla vlc player kullanıcam ikisi çok uyumlu

|
      |

• Yüzbaşı
      993 Mesaj
      03 Eylül 2018 17:10:56
      quote:

Orijinalden alıntı: Musallat1985

Kendimi zorladım.1 kez daha netflix 1 ay ücretsiz deneme başlattım. bu yok oluş denen filmi bişey sandım da açtım. bomboş bir film çıktı.en iyisi 4k film indir tarzı sitelerden aylık 20-25 liraya üyelik alıp 1 ay içinde bütün filmleri pc ye indirmek en mantıklısı. kota sorunum yok zaten.

Ben daha çok bol aksiyon sahneli filmler tercih ediyorum. böyle soğuk, konuşmalı sahneler beni bayar. bol aksiyonlu filmler baya maliyetli olur zaten netflix böyle filmleri çekemez. anca az aksİyonlu bol konuşmalı filmler olur netflix de.

Alıntıları Göster
      Madem üye oldunuz biraz dizileri deneyin. Netflix'in filmlerini ben de pek beğenmiyorum. Resmen film var demek için yapıyorlar.
      Fakat öyle aksiyonlu dizileri var ki insan başından kalkamıyor. Bazı dizilerinin bir bölümünün maliyetinin 8 milyon doları bulduğu söyleniyor.

• Teğmen
      129 Mesaj
      03 Eylül 2018 18:21:28
      quote:

Orijinalden alıntı: tonk

Madem üye oldunuz biraz dizileri deneyin. Netflix'in filmlerini ben de pek beğenmiyorum. Resmen film var demek için yapıyorlar.
      Fakat öyle aksiyonlu dizileri var ki insan başından kalkamıyor. Bazı dizilerinin bir bölümünün maliyetinin 8 milyon doları bulduğu söyleniyor.

Alıntıları Göster
      hangi diziler mesela ?

LG 55B7V 55" OLEDT TV
      LG PH670S 50''PLAZMA TV
      SAMSUNG NOTE 8
    • Yarbay
      20531 Mesaj
      03 Eylül 2018 18:44:18 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Musallat1985

hangi diziler mesela ?

Alıntıları Göster
      Marco Polo, Stranger Things, Black Mirror, House of Cards, Ozark, Daredevil, Mindhunter,Narcos, Sense 8, The Crown
      |
      |

• Yüzbaşı
      969 Mesaj
      03 Eylül 2018 19:31:38
      Arkadaşlar ikinci gelen tv ile beraber yaklaşık 1 ay oldu b7 kullanmaya başlayalı gerçekten iyi ki burada ki arkadaşları dinleyip almışım diyorum mağazalarda ki yanık ekranları görünce az daha vaz geçiyordum :) verdiğim paranın her kuruşuna değer evet PS4 de biraz karanlık oluyordu ama ayarla çözülebiliyor bu, Samsung ks9500 den sonra cennete düşmüş gibiyim webos zaten çok ayrı bir şey ayrıca bu tv de ki hdr olayı gerçekten çok ayrı Samsung da da fark ediyordu ama bunda hdr destekli oyunlar da özellikle gerçekten görüntü çok efsane bir şekilde güzelleşiyor 1.5 yılda ks9500 de tek başıma 1 film dahi izlememişken bunda 1 ay olmadan 10 film izledim ayrıca netflix de dizi izleyenler için bence çok iyi.

Uzun lafın kısası arkadaşlar çok sağ olun ve şüphesi olan arkadaşlar bence alın kullanın keyfini sürün.

|
      |

• Teğmen
      214 Mesaj
      03 Eylül 2018 20:47:47
      Niye habire birileri banlanıyor?

• Yarbay
      6084 Mesaj
      03 Eylül 2018 20:50:08

insanlara ağızlarına geleni söyledikleri için olabilirmi? günlerdir insnalara hakaret ediyorlar ama sorsan mahalle ağızı konuşan biziz
      |
      |
      FCKöln kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      52 Mesaj
      03 Eylül 2018 21:25:01
      Arkadaşlar TV ye usb harici disk takiyorum.filmlerin ikinci sesi genelde turkçe oluyor.ancak film orijinal ingilizce diliyle açildiği için ikinci ses olan turkçeye değistirme seceneği cikmiyor..veya altyazili izlemek icin secenek cikmiyor.nasil.halledebiliriz bunu. ayrica bazi 4k filmleri acmiyor.1080 hd monitorde bile takila takila aciliyor.7500 luk 4k tv de hic acilmiyor.tukureyim böyle işe ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pikeas85 -- 3 Eylül 2018; 21:26:0 >

GALATASARAY
    Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.