Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.808
Cevap
86
Favori
404.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Buzmavili

Piksel yıkama işlemini hangi aralıkla yapıyorsunuz hafta da bir yapan da var hergün yapan da var, hangisi daha sağlıklı???

Tv stand by da iken otomatik yapıyor manuel temizlemeyi ise yıl da 1 en fazla 2 kere yapmanı öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angoras1

Selam,
    Bu tv icin Netfix bulunmaz bir nimet,bu kalitede hem vision hem atmos ibaresini gördügüm tek uygulama,Dolby Vision uygulamasının icindeki kısa videoları saymazsak,8 tb 4k filmim var ama usb atmos destekli degil belki olsada tam atmos sesi alamam ama tv üzerinde o yazının cıkmaması bile sinir bozucu,tvnin tüm özelliklerini Netfix bir yerde sunuyor,cokta pahalı degil acıkcası,ben film indirip beklemeyi sevmem hazır alırım,iptv bunların hepsinden kötü görüntüsü var ama mecbur seyrediyoruz.
    Ip tv de hangi uygulamayı kullanıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • netflix benzeri platforlmlar var mı,satın alınan içeriği indirmeye izin veren türden.internet hızım doğrudan izlemeye müsait değil.
  • Netflix’in en büyük rakibi Amazon Prime Video servisi içerikleri onunla aynı zaten. Ama Amazon içeriklerinde HDR10+ desteği veriyor Netflix gibi Dolby Vision desteği yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    Selam
    Şuanda Ssiptv kullanıyorum,en iyisi Smart ip dir ancak 5 Euro

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Netflix’in en büyük rakibi Amazon Prime Video servisi içerikleri onunla aynı zaten. Ama Amazon içeriklerinde HDR10+ desteği veriyor Netflix gibi Dolby Vision desteği yok.
    Kendimi zorladım.1 kez daha netflix 1 ay ücretsiz deneme başlattım. bu yok oluş denen filmi bişey sandım da açtım. bomboş bir film çıktı.en iyisi 4k film indir tarzı sitelerden aylık 20-25 liraya üyelik alıp 1 ay içinde bütün filmleri pc ye indirmek en mantıklısı. kota sorunum yok zaten.

Ben daha çok bol aksiyon sahneli filmler tercih ediyorum. böyle soğuk, konuşmalı sahneler beni bayar. bol aksiyonlu filmler baya maliyetli olur zaten netflix böyle filmleri çekemez. anca az aksİyonlu bol konuşmalı filmler olur netflix de.
  • Netflix film için değil, dizi için alınır bence. Ben gayet memnunum.
  • quote:

Selam
    Şuanda Ssiptv kullanıyorum,en iyisi Smart ip dir ancak 5 Euro
    Aleykümselam

Bende aynı uygulamayı kullanıyorum ama hiç memnun değilim smart Ip tv uygulaması güzel ama sistem ödemeyi kabul etmiyor üç tane kredi kartı denedim olmadı bende uğraşmak istemedim

• Evet hic güzel uygulama degil,
    Mkiptv kullanın o zaman buda ücretli ama 3-4 ay free veriyor,bu daha iyidir.Ücretli olana kadar idare eder sizi,smart ip internet adresinden deneyin muhakkak olur aslinda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Evet hic güzel uygulama degil,
    Mkiptv kullanın o zaman buda ücretli ama 3-4 ay free veriyor,bu daha iyidir.Ücretli olana kadar idare eder sizi,smart ip internet adresinden deneyin muhakkak olur aslinda
    Hepsini denedim üstad kabul etmiyor ilgili arkadaşlarada sordum sistemde sorun var dediler zidio xs9 media player aldım gerekte kalmadı aslında android sistemde Ip gv uygulamasıyla vlc player kullanıcam ikisi çok uyumlu

• quote:

Orijinalden alıntı: Light.blue

Kendimi zorladım.1 kez daha netflix 1 ay ücretsiz deneme başlattım. bu yok oluş denen filmi bişey sandım da açtım. bomboş bir film çıktı.en iyisi 4k film indir tarzı sitelerden aylık 20-25 liraya üyelik alıp 1 ay içinde bütün filmleri pc ye indirmek en mantıklısı. kota sorunum yok zaten.

Ben daha çok bol aksiyon sahneli filmler tercih ediyorum. böyle soğuk, konuşmalı sahneler beni bayar. bol aksiyonlu filmler baya maliyetli olur zaten netflix böyle filmleri çekemez. anca az aksİyonlu bol konuşmalı filmler olur netflix de.

Alıntıları Göster
    Madem üye oldunuz biraz dizileri deneyin. Netflix'in filmlerini ben de pek beğenmiyorum. Resmen film var demek için yapıyorlar.
    Fakat öyle aksiyonlu dizileri var ki insan başından kalkamıyor. Bazı dizilerinin bir bölümünün maliyetinin 8 milyon doları bulduğu söyleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tonk

Madem üye oldunuz biraz dizileri deneyin. Netflix'in filmlerini ben de pek beğenmiyorum. Resmen film var demek için yapıyorlar.
    Fakat öyle aksiyonlu dizileri var ki insan başından kalkamıyor. Bazı dizilerinin bir bölümünün maliyetinin 8 milyon doları bulduğu söyleniyor.

Alıntıları Göster
    hangi diziler mesela ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Light.blue

hangi diziler mesela ?

Alıntıları Göster
    Marco Polo, Stranger Things, Black Mirror, House of Cards, Ozark, Daredevil, Mindhunter,Narcos, Sense 8, The Crown
  • Arkadaşlar ikinci gelen tv ile beraber yaklaşık 1 ay oldu b7 kullanmaya başlayalı gerçekten iyi ki burada ki arkadaşları dinleyip almışım diyorum mağazalarda ki yanık ekranları görünce az daha vaz geçiyordum :) verdiğim paranın her kuruşuna değer evet PS4 de biraz karanlık oluyordu ama ayarla çözülebiliyor bu, Samsung ks9500 den sonra cennete düşmüş gibiyim webos zaten çok ayrı bir şey ayrıca bu tv de ki hdr olayı gerçekten çok ayrı Samsung da da fark ediyordu ama bunda hdr destekli oyunlar da özellikle gerçekten görüntü çok efsane bir şekilde güzelleşiyor 1.5 yılda ks9500 de tek başıma 1 film dahi izlememişken bunda 1 ay olmadan 10 film izledim ayrıca netflix de dizi izleyenler için bence çok iyi.

Uzun lafın kısası arkadaşlar çok sağ olun ve şüphesi olan arkadaşlar bence alın kullanın keyfini sürün.

• Niye habire birileri banlanıyor?

• FCKöln F kullanıcısına yanıt
    insanlara ağızlarına geleni söyledikleri için olabilirmi? günlerdir insnalara hakaret ediyorlar ama sorsan mahalle ağızı konuşan biziz
  • Arkadaşlar TV ye usb harici disk takiyorum.filmlerin ikinci sesi genelde turkçe oluyor.ancak film orijinal ingilizce diliyle açildiği için ikinci ses olan turkçeye değistirme seceneği cikmiyor..veya altyazili izlemek icin secenek cikmiyor.nasil.halledebiliriz bunu. ayrica bazi 4k filmleri acmiyor.1080 hd monitorde bile takila takila aciliyor.7500 luk 4k tv de hic acilmiyor.tukureyim böyle işe ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emvi34 -- 3 Eylül 2018; 21:26:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emvi34

Arkadaşlar TV ye usb harici disk takiyorum.filmlerin ikinci sesi genelde turkçe oluyor.ancak film orijinal ingilizce diliyle açildiği için ikinci ses olan turkçeye değistirme seceneği cikmiyor..veya altyazili izlemek icin secenek cikmiyor.nasil.halledebiliriz bunu. ayrica bazi 4k filmleri acmiyor.1080 hd monitorde bile takila takila aciliyor.7500 luk 4k tv de hic acilmiyor.tukureyim böyle işe ben.
    Eğer indirdiğiniz 4k'lar mkv ise sorunsuz açması lazım. Ben sadece m2ts dosyasını açamadım. Filmleri nerden indiriyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Eğer indirdiğiniz 4k'lar mkv ise sorunsuz açması lazım. Ben sadece m2ts dosyasını açamadım. Filmleri nerden indiriyorsunuz ?

Alıntıları Göster
    indir.vip diye bir siteden indiriyorum.link verdim diye şimdi bu uyeligimde banlanacak ama önemli degil

dil seçenegini nasil yapacağiz fikriniz var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emvi34 -- 3 Eylül 2018; 21:46:13 >
  • la he
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.