Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar almayı düşündüğüm tv, sony xf9005 ile arasında kaldım. fakat oled teknolojisine ayak uydurmak için almaya niyetim var. tavsiyesi olan var mı yada bu fiyata şu tv ye de bak dediğiniz bir ürün var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Bu 95 sürüme geçmek garanti durumunu bozmaz değilmi üstad

Alıntıları Göster
    Tabii ki garantiyi bozmaz. Sonuçta yasal sitesinden indiriyoruz ve herhangi bir işlem yapmadan kullanabiliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkiboy

arkadaşlar almayı düşündüğüm tv, sony xf9005 ile arasında kaldım. fakat oled teknolojisine ayak uydurmak için almaya niyetim var. tavsiyesi olan var mı yada bu fiyata şu tv ye de bak dediğiniz bir ürün var mı?
    Arkadaştaki XE9005 ile karşılaştırdığımda HD ve UHD’de açık ara önde. Ancak SD görüntüsünü test edemedim.

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Bu sürümün ne getirdiğine baktım siteden. Görüntü performansıyla ilgili birşey yazmıyor. Ama indiren arkadaşlar iyileşme var diyor.

Anlamadım.

• Denemen lazım. Durum renklerle alakalı. Güncellemelerde genelde hata düzeltmesi varsa o belirtilir.
  • medimarkt da kampanya var 6833.90 TL ye geliyor ben siparişi verdim bakalım.

• B7 55 aldım geçen gün ama hala açtırmadım kutusunu küçük mü gelicek diye biraz düşünmüyor değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rebelpirate

medimarkt da kampanya var 6833.90 TL ye geliyor ben siparişi verdim bakalım.
    mükemmel fiyat 💰

• Alt tarafı televizyon beklentileri çok yüksek tutuyoruz bazen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Light.blue

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Jumanji yeni filmi fake 4k, 2k upscaling. Mad max , pi of life'i izlemeni tavsiye ederim. Netflix'te dolby vision içeriklere bakmanızı tavsiye ederim. Özellikle de blue planet 2 ve Planet Earth 2 belgeselleri izlemeni şiddetle tavsiye ederim. Eğer hızlı internetin varsa, youtubedan bu videoyu izlemeni tavsiye ederim.

Evet arkadaşlar bu videoyu işlemeyen oled sahibi varsa mutlaka izlesin. Gerçekten müthiş bir görüntü var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 29 Ağustos 2018; 0:52:42 >

• Selamlar.
    55C7 için kablosuz kulaklık olarak f/p öncelikli ne önerirsiniz?
    Tercih 5.1 ama yüksek maliyet oluyorsa 2.1 de olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • guraycakmak21 kullanıcısına yanıt
    Alt tarafı dediginiz televizyon 7000 tl hocam :) birde o paranın kazanması var alın teri var insan o parayı bağlayınca ister istemez aldığı üründen iyi verim almak ister alt tarafı tv almak olsa tüplü tv de aliriz bence :)

• Paranın nasıl kazanıldığını iyi bilirim meraklanmayın :) bazı insanlar Marsa uzay aracı göndericekmiş muamelesi yaptığı için alt tarafı televizyon dedim yoksa neye sahip olduğumuzu nasıl zorluklarla alındığını biliyorum. Almak isteyip alamayan herkese nasip olsun inşallah. Bir de alma gücü olup almayıp, almak isteyenleri yanlış yönlendirenlere aynı cevapları vermenizi beklerim ;)

• 7000 liraların çok üstünü verip led tv alanlar var 6000 bin verip ne olduğu belli olmayan tv alanlar var. Biz bence o tür bilgi sahibi az olan tv almak için alan arkadaşları oled ile tanıştıralım bu aileyi büyütelim mesela :)

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Hocam Jumanji DV destekli bende UHD diski var ve arkadaşa katılıyorum, resim kalitesi inanılmaz

• Arkadaşlar iade gerçekleşti tv hasarsız gitmiş tertemiz tv outlet e düşerse kaçırmayın tertemiz baktım.

Yeni gelen için de alırım bi hayırlı olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar netflix ve Apple TV 4k’da bulunan bazı iceriklerde arka plandaki kumlanmayı gören var mi? İndirerek pek icerik izlemiyorum onlarda var mi bilmiyorum o yuzden.

• Geçmiş olsun ve hayırlı olsun diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Arkadaşlar iade gerçekleşti tv hasarsız gitmiş tertemiz tv outlet e düşerse kaçırmayın tertemiz baktım.

Yeni gelen için de alırım bi hayırlı olsun :)
    Hayırlısı olsun keyifle kullanın

• Arkadaşlar Şu lg 65b7 fiyatıda makul seviyeye gelseydide alsaydık tv alma işini 5 sene ertelerdik gözüm hala 65” b7 oledde tamam 55b7 oled çok iyi ama 65” keyfi daha iyi olmazmıydı

• 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.