Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl satın alıcaz siteleri felan varmı telefondan direk hesaba para atmak konusunda çekinceliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Light.blue

Falan filan inter milan

Alıntıları Göster
    Boş yapma arkadaşım. Ilk önce hevc codec nedir ,öğren öyle gel. O çok muhteşem uyducu arkadaşına da söyle. Dvbs2 4k için yeterlidir. Hevc codec demek , daha fazla sıkıştırılmış dosya ile daha az yer kaplamaktir. Yani daha az bant genişliği demektir. Eğer h264 sıkıştırma olsaydı evet o zaman 4k için daha yüksek bant genişliği gerekecekti. Ama trt4k hevc codec ile yayın yaptığı için dvbs2 ile 4k yayın yapabiliyor. Milleti cahillik ile suçlarken kendine de bir bak. Uyducu arkadaşına selam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır çok teşekkürler;

burdan izlemeye değerleri seçip indireyim bari.
  • Tekrar merhaba,

Bugün Media markt’ e gittim. Hem b7 hemde samsung Qled inceleme fırsatı buldum. B7 nin görüntü kalitesi ve izleme açısı gerçekten daha iyi gözüküyor.

Ancak oradaki çalışanlar, oled tv lerde yanma riski olduğunu ve bunun sık sık başlarına geldiklerini söylediler. Ve lg nin hiç bir şekilde bunu garantiye sokmadığını söylediler. Bunun yanı sıra, Samsung’ un Qled için 10 yıl ekran garantisi verdiğini ve en ufak bir sorunda değiştirdiklerini iddia ettiler. Ayrıca Qled tv da ışık patlamasının hiç olmadığını söylüyorlar. Kafam gerçekten karıştı. 8.000 TL para verip, yanma olması durumunda tv nu çöpe atmak adamı delirtir. Bu konuda gerçek anlamda desteğe ihtiyacım var. Bazen hafta sonları günün 16 saati kesintisiz dizi izliyorum. Bunun dışında evde çocuk olduğu için tv bazen 3-4 saat aynı kanalda açık kalıyor. Bu sorunun gerçekten ortaya çıkma ihtimali nekadar dır. Olduki yanma meydana geldi. Lg bu konuda ne yapıyor?

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba test uygululamasını nerden indirdiniz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinmid

Tekrar merhaba,

Bugün Media markt’ e gittim. Hem b7 hemde samsung Qled inceleme fırsatı buldum. B7 nin görüntü kalitesi ve izleme açısı gerçekten daha iyi gözüküyor.

Ancak oradaki çalışanlar, oled tv lerde yanma riski olduğunu ve bunun sık sık başlarına geldiklerini söylediler. Ve lg nin hiç bir şekilde bunu garantiye sokmadığını söylediler. Bunun yanı sıra, Samsung’ un Qled için 10 yıl ekran garantisi verdiğini ve en ufak bir sorunda değiştirdiklerini iddia ettiler. Ayrıca Qled tv da ışık patlamasının hiç olmadığını söylüyorlar. Kafam gerçekten karıştı. 8.000 TL para verip, yanma olması durumunda tv nu çöpe atmak adamı delirtir. Bu konuda gerçek anlamda desteğe ihtiyacım var. Bazen hafta sonları günün 16 saati kesintisiz dizi izliyorum. Bunun dışında evde çocuk olduğu için tv bazen 3-4 saat aynı kanalda açık kalıyor. Bu sorunun gerçekten ortaya çıkma ihtimali nekadar dır. Olduki yanma meydana geldi. Lg bu konuda ne yapıyor?
    QLED kelimesi pazarlama hilesi.Oled ile zerre alakası yoktur.Bildiğimiz led tv'dir ve zaten led tv'lerin hiçbirinde yanık riski yoktur.

• Huseyinmid H kullanıcısına yanıt
    Sıktı artık şu mağazadaki kamillerin oled yanıyor diyip qled önermesi inanmayın kardeşim hepsi yalan söylüyor. 1 yıldır B7 kullanan var burada yanık manık yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokay1980

Merhaba test uygululamasını nerden indirdiniz acaba
    Youtube var hıcam dead piksel yazın çıkıyor oled tv ışık sızması olmaz zaten siz ölü piksel ve bulutlanma ve banding testi yapıcaksınız onuda youtube %5 grey testi yazın çıkıyor

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an TRT4K da “Semtler ve Suretler” isimli bir program var, görüntü inanılmaz..

• Arkadaşlar merhaba,

Bende hafta sonu b7v alarak aranıza katıldım.Sizlere bir sorum olacak.Harddiskten 4 k film izlemeyi planlıyorum.Boyutları ortalama 60 gb'dır.Okuduğum kadarıyla mts2 formatlarını tv oynatmıyormuş.Bunları oynatmak için ne yapmalıyım.Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim.
  • Hocam taksitle alma imkanimiz var mi? Il disina nasi gonderim yapiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silveraction -- 27 Ağustos 2018; 16:4:11 >
  • Usb ile TV'yi 95 sürümüne güncellemeyen arkadaşlar varsa muhakkak güncellesinler.
    Standart modu hiç sevmezdim. 95 sürümünden sonra standart modda göz rahatlatma açık bir şekilde kullanıyorum.
  • Huseyinmid H kullanıcısına yanıt
    Qledin 2018 hdr+10 olanına bak hocam görüntü oledden daha iyi geldi bana eski QLED tvler oled göre çok kötü yalnız 2018qled gerçekten çok iyi

• Bu donanım haber kadar donan, çöp bir site görmedim nedense 100mb İnternette bile zor açıyor. Bir türlü siteyi düzeltemediler

• gokay1980 G kullanıcısına yanıt
    Media player alman gerekli yoksa 4k filmleri tv nin açtığı formatlar hangisiyse o format daki olanları indir

• Peki hangi formatları çözüyor tv bilginiz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokay1980

Peki hangi formatları çözüyor tv bilginiz var mı
    m2ts dosyasını çözmüyor. Diğer formatları bilmiyorum

• gokay1980 G kullanıcısına yanıt
    Ürünün kullanma kılavuzunu indirip bakabilirsiniz oynatabildiği formatlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: tonk

Usb ile TV'yi 95 sürümüne güncellemeyen arkadaşlar varsa muhakkak güncellesinler.
    Standart modu hiç sevmezdim. 95 sürümünden sonra standart modda göz rahatlatma açık bir şekilde kullanıyorum.

Usb ye atıp tv ye taktım ama otamatik güncelleme ekranı gelmesi gerekmiyor mu? Ya da siz nasıl yaptınız tarif eder misiniz ?

Ok sorunu buldum usb içine LG_DTV klasörü açıp içine atmak gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dkc44 -- 27 Ağustos 2018; 21:09:49 >
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.