Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.808
Cevap
86
Favori
404.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece Ankara içine mi satış yapılıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C6 da dahili receiver ile 4k izleniyorken, b7, c7 ve hatta 8 lerde izlenemiyor yani, öyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 26 Ağustos 2018; 21:17:29 >
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Aynen olmasi lazim

• TRT 4K yı nasıl izliyoruz?
  • Burda uydu alici 4k 60p yaziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Enıac

Arkadaşlar merhaba. Lütfen yardım edin. Bu televizyon 2017 satıcılar eski model diyor aklımı bulandırıyorlar. Fiyatı 7,400 . Şuan hala alınabilir bir tv mi? Yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Tavsiyenizi de. Kolay gelsin
    Güncel..

• sercanfx S kullanıcısına yanıt
    SADECE ANKARA DEĞİL BUGÜN ALAN MUSTAFA ARKDAŞ İSTANBUL BENİM YAKIN ARKDAŞIM ANTALYA DİGER BİR ARKDAŞ ALMIŞ İZMİR TÜRKİYENİN HERYERİNE GÖNDERIYOR ANKARA KENTPARK LG SHOP MAĞZASI BURAK KESKİN 0506 620 31 32 NUMARADAN ULAŞABİLİRSİNİZ YARDIMCI OLSUN. DÜŞÜNUYORSANIZ ALIN SÜPER FİYAT 55B7 6900 HAYIRLI AKŞAMLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

C6 da dahili receiver ile 4k izleniyorken, b7, c7 ve hatta 8 lerde izlenemiyor yani, öyle mi?
    Uyducunun yalancısıyım.bana 4K uydu satmak için mi öyle dedi acaba bilemedim. DVB-S2 frekansın sınırlı bir kapasitesi var diyor. yarın öbür gün kanallar 4K ya geçince DVB-S2X tuner uyumlu cihaz gerekecekmiş. nasıl ki FTA kanallar zamanında DVB-S den DVBS-2 ye geçilmişse,4K yayınları yaygınlaşınca DVBS-2X geçilecek diyor. yarın TV gelecek kendim görürüm açıyor mu açmıyor mu.herkesten ayrı ses çıkıyor.bende anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti2004s

Arkadaşım çok teşekkürler, sayenizde ben de az önce Burak Bey'i arayarak 55b7v siparişi verdim. Çok ilgilendi ve aklıma takılan tüm sorulara gayet açık cevaplar verdi. Alacaklara tavsiye ederim
    Merhaba,

Lg olarak ekstra garanti yada kasko veriyorlarmış mı? Böyle bir bilgi paylaştılarmı. Ayrıca burn-in konusu ve diğer aklınıza takılan konularda neler söylediler. Paylaşabilirseniz bizde bilgilenmiş olalım. Teşekkürler.

• dediği gibi olsa piyasadaki hiçbir cihaz trt 4k da yayını göstermezdi o arkadaşa sorarsanız muhtemelen trt de 4k değildir der

• Huseyinmid H kullanıcısına yanıt
    Selamlar, öncelikle şu ana kadar burn-in vs gibi sorunlarla geri dönen tv sayısının oldukça az olduğunu söylediler doğal olarak. Ama en önemlisi lg türkiye garantili olduğu için risk olmadığını ifade ettiler. Ek 3 yıl garanti için de 600 lira civarı bir ücret talep etti ama düşğnmediğim için fiyattan çok emin değilim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uyducunun lafıyla gelip 4K dahili uydu alıcısı olan tv ye yok diyorsun vallahi pes...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 27 Ağustos 2018; 8:35:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Light.blue

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Çok çok çok yanlış bir bilgi. Benim eski 2015 model samsung ju6470'de bile 4k uydu tuner varken, b7 ve c7'de olmayacak he. Trt 4k'yı nasıl izliyoruz acaba.

• Zaten her 4k olan film veya yayın gerçek 4k değil ki TRT in tam 4k olduğunu düşünmüyorum. 4k nın en düşük şeklidir. Eskiden hdready tvler vardı gerçek full HD olmayan bu da onun gibi. İnternete bakarsak 4k yazıp da gerçek 4k olmayan bir sürü film var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enıac

Güncel..

Alıntıları Göster
    Herkes 2018 model olanı almak ister ancak 2018 modelin fiyatı (C olanı için) 15bin TL olunca ve arada muazzam fark olmayınca insanlar, ben dahil, bu TV'yi seçiyor.
  • Sen arkadaşına inanmaya devam et. Hemen yeni bir 4k uydu al. Gerçek trt 4k izle. Bizde fake trt4k izlemeye devam edelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: shinji mikami

Zaten her 4k olan film veya yayın gerçek 4k değil ki TRT in tam 4k olduğunu düşünmüyorum. 4k nın en düşük şeklidir. Eskiden hdready tvler vardı gerçek full HD olmayan bu da onun gibi. İnternete bakarsak 4k yazıp da gerçek 4k olmayan bir sürü film var.
    Trt 4k gerçek, 4k yayın yapmaktadır. Burda asıl olan çözünürlüktür. Eğer 3840x2160p yayın yapıyorsa bu 4k standartlarında kabul edilir. Burda 4k'nın daha kaliteli olmasını belirleyen , saniyedeki veri akışıdır, yani resim kalitesi ne kadar iyi olursa, görüntü kalitesi o kadar iyi olur, özellikle hızlı hareketli sahnelerde performans daha iyi olur.

Hd ready dediğiniz tv zaten, 720p tv'dir. Sadece 1080p içerikleri de gösterebiliyor. Burdaki konu mevcut tv'lerin 4k uydusunun olup , olmaması mevzusudur.

• Sen ve uyducu abinden iyi roman yazarı olur hayatınız yalan...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Sen arkadaşına inanmaya devam et. Hemen yeni bir 4k uydu al. Gerçek trt 4k izle. Bizde fake trt4k izlemeye devam edelim.
    Falan filan inter milan
  • Şu konuda ne zaman tv ile alakalı bir konuşma geçecek? Ne kadar beyinsiz bir topluluk olduğumuzu gösterip durmayın, biliyoruz zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.