Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

2017 LG B7 ve C7 OLED TV KULLANICILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: shngzm Daha Az
1 Kayıtlı Üye
7.827
Cevap
95
Favori
236.307
Tıklama
Giriş
      3333 Mesaj
      24 Ağustos 2018 23:02:51
      lg oled c7 için kablosuz kulaklık Öneriniz varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      197 Mesaj
      24 Ağustos 2018 23:04:00

Tabiki,alt yazılı,yazısız türkçe seyredebiliyorsunuz ayrıca benim aldıgım filmler atmos destekli ama usb den şimdilik atmos destegi yok ancak yazılım ile gelecegini düşünüyorum cünkü kendi sitesinde bile bundan bahsediliyor.
      2 tb hard diski 150 tl 4k icerik yükletebilirsiniz,iceriklerin boyuta göre 40 film alır zaten.Tabi remux olmalı filmler.Normal sony led ile seyrettigim filmleri bu tv ile bir daha seyrediyorum inanın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      sercanfx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      197 Mesaj
      24 Ağustos 2018 23:08:54

Aslinda Netflix bir cok tv ile anlaşmalı ve her kumanda üzerinde var,büyük bir platform ve ben cok begeniyorum,4 arkadaş ortak abone olduk ve ayda 10 tl geliyor,sizde bu şekilde yapın,40 tl vermek yerine 4 kullanıcı ile daha ucuza gelir,ben bunu bu konu icinde ögrendim,gereksiz kişiler tartışma ortamı yaratmasa cok gğzel bir paylaşım yeri aslında.

|
      |
      sercanfx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      670 Mesaj
      24 Ağustos 2018 23:09:41

Yanı Netflix programı lg webos üzerinde mi daha iyi Apple TV üzerinde mi ? Ayni seyler YouTube icin de geçerli

Mesela eski versiyon webos YouTube uygulamasında ben goruntu ayarını değiştiremedim , otomatikman yazılım maks çözünürlüğü mü acıyor acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      theraptorx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iphone 5 16 gb
    • Yüzbaşı
      670 Mesaj
      24 Ağustos 2018 23:12:01

Evet ortak üyelik yapılıyor , ben abone olduğumda çok fazla ultra hd içerik yoktu şimdi ne durumda bilmiyorum

|
      |
      Angoras1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iphone 5 16 gb
    • Yarbay
      6744 Mesaj
      24 Ağustos 2018 23:13:33

TV henüz kurulmadığı için yorum yapamıyorum. Ama eldeki Nvdia shield, zidoo X9s arasında en iyisi ATV 4K diyebilirim.

|
      |
      Bahsedilenler: sercanfx

• Teğmen
      223 Mesaj
      24 Ağustos 2018 23:27:32
      Allah rizasi icin MediaMarkt kuponu olan paylasabilir mi lutfen??? Su tv yi almak istiyorum

|
      |
    • Yarbay
      5577 Mesaj
      24 Ağustos 2018 23:48:38

Ağ üzerinden film izlemek için apple tv şart mı?

|
      |
      YavuzÇ. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Computer: Macbook Air 2015
      Home Cinema: LG 65B7V OLED TV-Samsung HT-J4550
      Mobile Phone: Iphone 8 plus red
      Stereo: Lenco-3808 Turntable - Denon PMA 720 Amp - Denon DCD 720 Cd Player - Onkyo 6130 Network Player - Heco VictaPrime 702 Espresso
      Misc: Cowon D2
    • Yüzbaşı
      969 Mesaj
      25 Ağustos 2018 00:17:05

Dostum çok anlamıyorum bu işlerden ama kullananlar çok memnun almakla almamak arasında ben de daha tam karar vermedim.

|
      |
      emrahsnr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      969 Mesaj
      25 Ağustos 2018 00:21:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Angoras1

Aslinda Netflix bir cok tv ile anlaşmalı ve her kumanda üzerinde var,büyük bir platform ve ben cok begeniyorum,4 arkadaş ortak abone olduk ve ayda 10 tl geliyor,sizde bu şekilde yapın,40 tl vermek yerine 4 kullanıcı ile daha ucuza gelir,ben bunu bu konu icinde ögrendim,gereksiz kişiler tartışma ortamı yaratmasa cok gğzel bir paylaşım yeri aslında.
      Bu Netflix ortaklığı için konu filan var mı forumda?

• Teğmen
      197 Mesaj
      25 Ağustos 2018 00:58:33

Valla inan bunu bilmiyorum ama güvenilir olması lazım tabiki,ben kendi iş yerimdeki arkadaşlar arası yaptım,elbet sizdede eş dost vardır ortak olmak isteyen,yeterki smart tvsi olsun,ben ortak oldugum tüm tvlerde netfix seyrettim hepside ayrı marka tv kullanıyor ve hepsi led tv di,nerfix takılmadan ve görüntüde taviz vermeyen bir uygulama.

|
      |
      YavuzÇ. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      197 Mesaj
      25 Ağustos 2018 01:04:32

Bravo,en güzelini yapmışsınız,hepsini cıplak gözle bire bir test etmişsiniz.
      Teknolojiye yetişmek cok zor,C7,C8,C9,10 diye gider hep.10 sene sonra yeni tv nasip olur artık.Hayırlı olsun,Güle güle kullanın.

|
      |
      aliyamanGS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      197 Mesaj
      25 Ağustos 2018 01:48:58

Selam,
      Tvde puhutv uygulamasını bulamadım yok sanırım ama sitesinde lg tv uyumlu yazıyor.

|
      |
      theraptorx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      194 Mesaj
      25 Ağustos 2018 02:04:02

Merhaba,

Webos ta Plex diye bir uygulama olmalı nas server veya dizüstünden tv ye bağlanıp film izlenebilir diye düşünüyorum. Bir de İnfuse uygulaması varsa daha da güzel iTunes Movie gibi görseli açıklaması hepsini gör izle. Henüz tv edinemedim, c8 ve q9fn radarımda. Apple TV de bahsettiğim uygulamaları sorunsuz olarak kullanıyorum. Çok keyifli tüm film arşivinizi netflix gibi karşınıza getiriyor. Takılma donma vs yok. Itunes dan aile arasında filmini aldım hd olmasına rağmen 7 gb veri kullandı. Oledde kesin daha iyi görünür 4k Dolby visionları hayal edemiyorum kesin müthiş olur.
      iTunes dan film alınmayacaksa ve İnfuse kullanılmayacaksa pek gereği yok Apple TV nin . Ben memnunum ayrı. 32 gb yeterli geçen günlerde mmarkt 900 tl kampanya yapmıştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      emrahsnr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      194 Mesaj
      25 Ağustos 2018 02:24:29

Aynı durumdayım, kurların artması televizyonun yıllık fiyat döngüsünü bozdu veya bozacak bu yıl.

|
      |
      rambocuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      775 Mesaj
      25 Ağustos 2018 03:34:52

quote:

Orijinalden alıntı: sercanfx

Yanı Netflix programı lg webos üzerinde mi daha iyi Apple TV üzerinde mi ? Ayni seyler YouTube icin de geçerli

Mesela eski versiyon webos YouTube uygulamasında ben goruntu ayarını değiştiremedim , otomatikman yazılım maks çözünürlüğü mü acıyor acaba ?

2017 LG OLED'ler de youtube uygulmasında, sol alt kısımda diğer seçenekler diye kısım var. Oradaki soldan ilk seçenek çözünürlük ayarı yapmanızı saglıyor.

LG üzerinden Netflix , Dolby vision ve dolby atmos destekli olarak seri şekilde çalışıyor deneyimlediğim kadarıyla bir eksiği noksanıda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 25 Ağustos 2018; 3:36:55 >
      |
      |
      Bahsedilenler: sercanfx

Windows 10 Pro x64 (1809) , Intel i7 6700K 4.7GHz (Corsair H110) , Gigabyte GA-Z170X-UD5 TH , Vengeance 32GB DDR4 3000MHz , Gigabyte Aorus GTX 1080Ti SLI Xtreme WaterForce , Sound Blaster Z , Samsung 950 Pro NVMe (512GB) , EVGA SuperNOVA 1000W 80 Platinum , AsusRog Swift PG278Q , 3D Vision 2 , Logitech G410, G602, Z906

• Yarbay
      7884 Mesaj
      25 Ağustos 2018 06:31:20
      quote:

Orijinalden alıntı: yılmazfb

Aynı durumdayım, kurların artması televizyonun yıllık fiyat döngüsünü bozdu veya bozacak bu yıl.
      b7 de 2000 küsür eurolarda idi şu anda 1200 1400 euro, c8 de seneye düşecektir diye umuyorum, 1400 euroya düşürseler seneye euro 8 olsa 10 binlere düşecektir

Zotac Gtx 980 ti Amp Extreme Intel Core i7-6700K Skylake Samsung 850 EVO 500 GB SSD Kingston HyperX Fury Black DDR4-2600 MSI Z170A GAMING M5
      Konsol - ps1 ps2 ps3 ps4
    • Yarbay
      5577 Mesaj
      25 Ağustos 2018 08:23:10

Tşk. Bu durumda, sırf ağ üzerinden film izlemek için apple tvye gerek yok. Çünkü itunes üzerinden film kiralamayı ya da satın almayı düşünmüyorum. Torrent üzerinden istediğim filmi istediğim kalitede indiriyorum şu anda. İlerdr buna da bi yasak vs gelirse, o zaman düşünülür.

|
      |
      yılmazfb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Stereo: Lenco-3808 Turntable - Denon PMA 720 Amp - Denon DCD 720 Cd Player - Onkyo 6130 Network Player - Heco VictaPrime 702 Espresso
    • Yarbay
      5577 Mesaj
      25 Ağustos 2018 08:24:08

Kilit ifade “ euro seneye 8 olursa”.

|
      |
      rambocuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2506 Mesaj
      25 Ağustos 2018 08:24:47
      Arkadaşlar veri aktarımı hızı üst düzey bir BitTorrent destekli modem alın hem film indirirken PC ye ihtiyacınız kalmaz hem de kablosuz dizi/film izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken harici hdd’i USB 3.0 portundan modeme takmak ve DLNA ile tüm içeriği tv nizden kablosuz izlemek.

Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.