Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanı Netflix programı lg webos üzerinde mi daha iyi Apple TV üzerinde mi ? Ayni seyler YouTube icin de geçerli

Mesela eski versiyon webos YouTube uygulamasında ben goruntu ayarını değiştiremedim , otomatikman yazılım maks çözünürlüğü mü acıyor acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angoras1 A kullanıcısına yanıt
    Evet ortak üyelik yapılıyor , ben abone olduğumda çok fazla ultra hd içerik yoktu şimdi ne durumda bilmiyorum

• TV henüz kurulmadığı için yorum yapamıyorum. Ama eldeki Nvdia shield, zidoo X9s arasında en iyisi ATV 4K diyebilirim.

• Allah rizasi icin MediaMarkt kuponu olan paylasabilir mi lutfen??? Su tv yi almak istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Ağ üzerinden film izlemek için apple tv şart mı?

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Dostum çok anlamıyorum bu işlerden ama kullananlar çok memnun almakla almamak arasında ben de daha tam karar vermedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angoras1

Aslinda Netflix bir cok tv ile anlaşmalı ve her kumanda üzerinde var,büyük bir platform ve ben cok begeniyorum,4 arkadaş ortak abone olduk ve ayda 10 tl geliyor,sizde bu şekilde yapın,40 tl vermek yerine 4 kullanıcı ile daha ucuza gelir,ben bunu bu konu icinde ögrendim,gereksiz kişiler tartışma ortamı yaratmasa cok gğzel bir paylaşım yeri aslında.
    Bu Netflix ortaklığı için konu filan var mı forumda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Valla inan bunu bilmiyorum ama güvenilir olması lazım tabiki,ben kendi iş yerimdeki arkadaşlar arası yaptım,elbet sizdede eş dost vardır ortak olmak isteyen,yeterki smart tvsi olsun,ben ortak oldugum tüm tvlerde netfix seyrettim hepside ayrı marka tv kullanıyor ve hepsi led tv di,nerfix takılmadan ve görüntüde taviz vermeyen bir uygulama.

• aliyamanGS A kullanıcısına yanıt
    Bravo,en güzelini yapmışsınız,hepsini cıplak gözle bire bir test etmişsiniz.
    Teknolojiye yetişmek cok zor,C7,C8,C9,10 diye gider hep.10 sene sonra yeni tv nasip olur artık.Hayırlı olsun,Güle güle kullanın.

• theraptorx kullanıcısına yanıt
    Selam,
    Tvde puhutv uygulamasını bulamadım yok sanırım ama sitesinde lg tv uyumlu yazıyor.

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Webos ta Plex diye bir uygulama olmalı nas server veya dizüstünden tv ye bağlanıp film izlenebilir diye düşünüyorum. Bir de İnfuse uygulaması varsa daha da güzel iTunes Movie gibi görseli açıklaması hepsini gör izle. Henüz tv edinemedim, c8 ve q9fn radarımda. Apple TV de bahsettiğim uygulamaları sorunsuz olarak kullanıyorum. Çok keyifli tüm film arşivinizi netflix gibi karşınıza getiriyor. Takılma donma vs yok. Itunes dan aile arasında filmini aldım hd olmasına rağmen 7 gb veri kullandı. Oledde kesin daha iyi görünür 4k Dolby visionları hayal edemiyorum kesin müthiş olur.
    iTunes dan film alınmayacaksa ve İnfuse kullanılmayacaksa pek gereği yok Apple TV nin . Ben memnunum ayrı. 32 gb yeterli geçen günlerde mmarkt 900 tl kampanya yapmıştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım, kurların artması televizyonun yıllık fiyat döngüsünü bozdu veya bozacak bu yıl.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercanfx

Yanı Netflix programı lg webos üzerinde mi daha iyi Apple TV üzerinde mi ? Ayni seyler YouTube icin de geçerli

Mesela eski versiyon webos YouTube uygulamasında ben goruntu ayarını değiştiremedim , otomatikman yazılım maks çözünürlüğü mü acıyor acaba ?
    2017 LG OLED'ler de youtube uygulmasında, sol alt kısımda diğer seçenekler diye kısım var. Oradaki soldan ilk seçenek çözünürlük ayarı yapmanızı saglıyor.

LG üzerinden Netflix , Dolby vision ve dolby atmos destekli olarak seri şekilde çalışıyor deneyimlediğim kadarıyla bir eksiği noksanıda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 25 Ağustos 2018; 3:36:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yılmazfb

Aynı durumdayım, kurların artması televizyonun yıllık fiyat döngüsünü bozdu veya bozacak bu yıl.
    b7 de 2000 küsür eurolarda idi şu anda 1200 1400 euro, c8 de seneye düşecektir diye umuyorum, 1400 euroya düşürseler seneye euro 8 olsa 10 binlere düşecektir
  • yılmazfb kullanıcısına yanıt
    Tşk. Bu durumda, sırf ağ üzerinden film izlemek için apple tvye gerek yok. Çünkü itunes üzerinden film kiralamayı ya da satın almayı düşünmüyorum. Torrent üzerinden istediğim filmi istediğim kalitede indiriyorum şu anda. İlerdr buna da bi yasak vs gelirse, o zaman düşünülür.

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Kilit ifade “ euro seneye 8 olursa”.

• Arkadaşlar veri aktarımı hızı üst düzey bir BitTorrent destekli modem alın hem film indirirken PC ye ihtiyacınız kalmaz hem de kablosuz dizi/film izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken harici hdd’i USB 3.0 portundan modeme takmak ve DLNA ile tüm içeriği tv nizden kablosuz izlemek.

• Nasil olacak o is?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Kilit ifade “ euro seneye 8 olursa”.
    sıra dışı olay olmaz ise seneye en fazla 8 olacağını düşünüyorum ama daha fazla sıra dışı şeyler olursa 10 u geçecektir, öyle bir durumda 2. bir tv almak yerine ekmek nasıl buluruz onu düşünücez zaten :D normalde araba için para biriktirmeye çalışıyordum bu devirde araba alınmaz dedim ve vazgeçtim her yere yürüyorum hem spor oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 25 Ağustos 2018; 9:20:33 >
  • b7 de pc de rekabetçi fps oynayan varmı nasıldır performansı oyuncu monitörünü aratıyormu
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.